PDA

View Full Version : Гаджето ми се дрогира



06-15-2007, 22:43
Искам да попитам как да и помогна. Родителите и на два пъти я водиха в болници и то частни, а наще ми казаха, че ако се занимавам с наркомани ще ме изгонят от нас. В момента техните са се отказали от нея, спи в мазето ми, от време на време се опитвам да оставам при нея, но не могда винаги. Много ми се иска да спре наркотиците и да спре да изглежда толкова зле. Опитах се да накарам дилърът да спре да и ги продава, но той отказа. Имам въпрос сега. За мене има две неща, които мога да направя:
1. Да го спукам от бой...
2. Да ми дадете съвет.
Само да не е от рода викни куките, щото си им плаща добре...
Казвайте, че съм в голямо затруднение.

06-16-2007, 05:11
да спукай го отбой и не се знае после какво може да те направят примерно може на куклата да и предложат една безплатна доза ако каже каде живееш да дойдат бая народ и да те умажат съвсем теоритично ти го казвам такаче забрави по добре за това.Извикай някви полицаи не може да плаща на всички опитай да кажеш на някой обаче пък тогава даже и да стане ще последва нов дилър а стария може да се опита да ти отмъсти такаче и тва не става [-X
според мене единственото което ти остава е да и оставиш някаде храна и вода в мазето и я заключваш може да звучи жестоко но пробвай ако и тва не подейства и кажи чао да видиме в кое мазе ще спи ](*,)

06-16-2007, 07:01
ми говори с нея ... опитай се да я свестиш малко ... знам, че сигурно 100 пъти си и говорил и т.н. със сигурност и не си бил само ти, но все пак, ако отваш още пъти нищо няма да изгубиш ... не знам ти решаваш...

06-16-2007, 07:58
на какви наркотици е?предполагам 4е е на херца щом не може да спре.... :roll: ако и кажеш 4ао и я изгониш от мазето ти ще стане по зле..успех

b0Nb0n
06-16-2007, 10:21
i si kvo se drusa 4e da ti kajem kak da i pomogne6 ama ako e zaklu4i6 nqma da e lo6o a tva za dilara da go bie6 trqbva da si mnogo typ posle biq4ite 6te te pre4uakt mnogo jestoko

06-16-2007, 13:49
Те не са проблем, познавам ги всичките, но въпросът е дали наистина няма и да и даде една безплатна доза, а това за мазето да я заключа ще го пробвам, но ще го оставя като краен случей. Блоагодаря все пак за сега отстава боят и смятам да се обадя тук там да видим какво ще стане.

rootsniky
06-17-2007, 00:53
po dobre i daj telefona

IRRIDUCIBILI
06-17-2007, 16:52
zaebi q

lady_bird
06-17-2007, 18:20
na tvoe mqsto 6tqh da kaja samo "asta lavista,baby!" predi da e stanalo prekaleno kusno! :roll:

06-17-2007, 19:02
Posteli i leglo kato za na4alo

06-17-2007, 21:03
Пречукай вибаният дилар убии го с тръба да го еба и шибаното копеле
Заради един такъв един от най-добрите ми приятели почина
И най-вече просто не и давай да ги зима и и дай не въчможно най-много внимание
А не се отлепяй от нея винаги я подкрепяй. Надявам се да се оправи (незнам на какъв наркотик е) но се пак го пречукай това тъпо копеле

tuka6na
06-17-2007, 21:56
От личен опит мога да ти кажа че вероятността да спре заради теб е минимална.Човекът с който съм също е редовничък..и пак е най-хубавото нещо в тоя животец за мен и кво ли не съм се опитвала да направя.Но тука врътката е мн различна явно и май първо тряя да я приемеш като себеподобна за да мислиш за по-нататък;/
..... дрогирала се к о п е л е... :|

IlLuSi0nS`
06-18-2007, 10:11
ами и моят приятел да се отнасяше така с мен и аз сигурно щях да си удрям помпата.. ти си бахти балъка.. дано момичето се осъзнае и ти бие шута.. не я заслужаваш.. ще я държи в мазето аааааааа да те еба в мухлюто.. шибаняк!!!!!!!!!!!!!!!!!! умри!

П.П. кфа е тая цензура ве хахахахаха звездички ще ми слагат.. Е Б А

enclave !
06-19-2007, 22:52
Тез пък кво нападате човека бе ! Той не я е изгонил, а просто приютил в мазето бе !!! Нали човека каза че ако техните разберат и ще го изгонят от тях, какво - да я докара вкъщи пред техните ли кво ? Пък за квартира може да няма лев например лицето...... Ебаси хората

LJ_23
06-20-2007, 15:11
ами и моят приятел да се отнасяше така с мен и аз сигурно щях да си удрям помпата.. ти си бахти балъка.. дано момичето се осъзнае и ти бие шута.. не я заслужаваш.. ще я държи в мазето аааааааа да те еба в мухлюто.. шибаняк!!!!!!!!!!!!!!!!!! умри!

П.П. кфа е тая цензура ве хахахахаха звездички ще ми слагат.. Е Б А

Май живееш в различен свят... :-k

IlLuSi0nS`
06-20-2007, 15:26
ами ако смяташ, че е нормално някой да "живее" в мазе.. е, извинявай, но това не е моят свят.. в моя свят ако някой се отнася с някой друг като с боклук, значи той е боклукът и заслужава да му се каже в очите, че е такъв.. също като този субект, пуснал темата..

06-25-2007, 08:41
не,сигурно 4овека е опитал ве4е как ли не и просто не е успял да намери др на4ин и затова я е заклю4ил.едва ли и на него му е мн приятно да го прави.и все пак мисля 4е няма да помогне6 кои знае колко нито на нея нито на себе си и на твое място зарязвам вси4ко както е,4е така друго освен да се изтормозите един-друг няма да постигнеш.остави я в някои център по наркомания,напр.на А.Стамболииски в посока К.Вели4ков-Центъра/намира се от 1та страна на моста/в София е,и 4ух 4е не бил лош.остави я там и пове4е не се връщаи.тя ако няма воля и желание да се лекува каквото и да правите и ти,и тя,и др около вас, няма да се оправи

bai_brother
06-25-2007, 10:03
Искам да попитам как да и помогна. Родителите и на два пъти я водиха в болници и то частни, а наще ми казаха, че ако се занимавам с наркомани ще ме изгонят от нас. В момента техните са се отказали от нея, спи в мазето ми, от време на време се опитвам да оставам при нея, но не могда винаги. Много ми се иска да спре наркотиците и да спре да изглежда толкова зле. Опитах се да накарам дилърът да спре да и ги продава, но той отказа. Имам въпрос сега. За мене има две неща, които мога да направя:
1. Да го спукам от бой...
2. Да ми дадете съвет.
Само да не е от рода викни куките, щото си им плаща добре...
Казвайте, че съм в голямо затруднение.

Ако е на хероин , просто забрави , доказано е че от това спасение няма.
Иначе ако имаш желание дилъра не само го пребий а направо му размажи главата (Дейба лайното) Такива като тоя само това заслужават.

П.П.
Дано да не е на хероин.
Ако не е значи има надежда но трябва да и вдъхнеш надежда и воля за да го преодолее.
В противен случай колкото и гадно да звучи няма смисъл да се занимаваш с нея.

Успех!!! :smt006

bai_brother
06-25-2007, 10:10
ами и моят приятел да се отнасяше така с мен и аз сигурно щях да си удрям помпата.. ти си бахти балъка.. дано момичето се осъзнае и ти бие шута.. не я заслужаваш.. ще я държи в мазето аааааааа да те еба в мухлюто.. шибаняк!!!!!!!!!!!!!!!!!! умри!

П.П. кфа е тая цензура ве хахахахаха звездички ще ми слагат.. Е Б А

Май живееш в различен свят... :-k

А каде според теб трябва да я държи?
В шератон ?
Ти май не четеш какво пише момчето.
Не стига че я прибрал когато техните са я изгонили пък ти сега и претенций.
Тая трябва да му е благодарна че той изобщо прави нещо за нея.
Защото щом като родителите й не я искат какво остава за някой друг пък бил той и гаджето й.

06-25-2007, 10:55
поредното гре6но изказване.и от къде я измъкна тая измислена статистика,4е било доказано 4е от хероин не се лекува?лекува се разбира се,но ужасно трудно и малко хора имат тоя късмет.и то4но тогава тя ще се нуждае наи-мн от подкрепата му.щом се е захванал да и помага да го прави както трябва-без мазета и т.н.

Kre4etalo
06-25-2007, 11:14
поредното гре6но изказване.и от къде я измъкна тая измислена статистика,4е било доказано 4е от хероин не се лекува?лекува се разбира се,но ужасно трудно и малко хора имат тоя късмет.и то4но тогава тя ще се нуждае наи-мн от подкрепата му.щом се е захванал да и помага да го прави както трябва-без мазета и т.н.

Лекуване има но както казваш много е трудно а и след като се излекуваш е достатъчна само една искра на която да се поддадеш и пак си там от кадето си тръгнал.
Затова съм склонен да мисля като него че лечение няма.

06-25-2007, 13:05
Разбирам какво имаш предвид под това че съм боклук, но искам да ти обясня ситуацията:
Техните я изгониха и нямаше къде да отиде. Мазето ми не е като няква гробница, правихме му ремонт скоро, има си легло с матрак, паркет, отоплени, чиста вода, тоалетна, душ и хладилник. Има няква маса и столове, буркани с компот и такива работи.
Аз бях казал че може да я заключа в мазето и го оставям като краен вариант, но просто не мога да го понеса, нистина тя е най-хубавото нещо в живота ми и не съм склонен да го понеса, почти сяка вечер съм долу при нея имам сумати неизвинени, за да мога да се връщам по рано и наще да не разберат, че тя е долу и наистина съм в безисходица. Така че ако можете да ми дадете някакъв съвет, не ме съдете, ами помогнете кажете какво да пражя.

IlLuSi0nS`
06-25-2007, 14:52
добре.. ясно.. хубаво, че и помагаш, обаче хероиновата зависимост е мн силна.. трябва да минат първо кризите и наистина за този период (не знам колко е точно, но мисля, че до седмица най-много) тя трябва да не може да излиза.. после идва борбата с психическата зависимост.. откъсване от хората, с които се е друсала, излизане само с придружител, за да се следи да не си вземе.. мн подкрепа и т.н... също в случая е добре да пуши мн трева, защото без заместител няма да стане.. чух за един познат, който сега го отказват точно от хероин.. само че майка му го гледа.. затворен е в стая докато мине физическата зависимост.. майка му онзи ден взе една кесия, защото трябва да замести с нещо и е най-добре това да е именно трева, защото тревата е билка и помага във всички случай, както за успокояване на кризите, така и за възстановяването на психическото състояние..
..това мога да ти кажа.. не съм употребявала хероин и не знам какво е да си пристрастен към хероина, но знам, че всяка зависимост се преодолява, ако имаш подкрепа от близък човек и мн трева..
..добре е да се опита (след като се пооправи малко) да говори с родителите си, а и ти поговори с твоите.. колкото повече подкрепа, толкова по-добре за нея..
..и ако може да кажеш на каква възраст сте..
..и успех

swords1010
06-26-2007, 13:07
Bravo mnogo e hubavo tova che se opitvash da i pomognesh i se grijish za neq. Az ne moga da ti pomogna za narkoticite, zashoto ne sam mnogo zapoznat s tova kak se preodolqva zavisimostta (po dobre potyrsi profesionalna pomosht), no te savetvam da govorish s tqhnite i s vashite i da im kajesh che q obichash i nikoi da ne se predava i da se borite vsichki zaedno. Naistina govori s roditelite si , ne biva da te sadqt za tova koeto pravish, to vsyshtnost ne e nishto losho. Dano da se spravite, stiskam palci. [-o<

TORBALAN
06-26-2007, 14:28
трябва да говориш с нея .. мани го дилара .. се 1 ти си 4овека които тряя да и избие от главата тиа глупости .. good luck

swords1010
06-26-2007, 16:36
ами и моят приятел да се отнасяше така с мен и аз сигурно щях да си удрям помпата.. ти си бахти балъка.. дано момичето се осъзнае и ти бие шута.. не я заслужаваш.. ще я държи в мазето аааааааа да те еба в мухлюто.. шибаняк!!!!!!!!!!!!!!!!!! умри!

П.П. кфа е тая цензура ве хахахахаха звездички ще ми слагат.. Е Б А


A kolkoto do teb, qvno nqma da mojesh da mu pomognesh da spasi priqtelkata si pone nedei da kazvash nishto. Zashtoto kakto qsno se razbira ako tqhnite razberat kakvo stava, Taka nqma da ima nikakyv shans da i pomogne, qwno mazeto e edinstveniqt nachin te da ne razberat za neq. :smt009 A kakto se razbira v mazeto mu ima dostatychno dobri uslowiq za jiwot.
Naistina zamisli se nad tova koeto kazvash :smt011 :smt011 :smt011

IlLuSi0nS`
06-26-2007, 20:09
ами и моят приятел да се отнасяше така с мен и аз сигурно щях да си удрям помпата.. ти си бахти балъка.. дано момичето се осъзнае и ти бие шута.. не я заслужаваш.. ще я държи в мазето аааааааа да те еба в мухлюто.. шибаняк!!!!!!!!!!!!!!!!!! умри!

П.П. кфа е тая цензура ве хахахахаха звездички ще ми слагат.. Е Б А


A kolkoto do teb, qvno nqma da mojesh da mu pomognesh da spasi priqtelkata si pone nedei da kazvash nishto. Zashtoto kakto qsno se razbira ako tqhnite razberat kakvo stava, Taka nqma da ima nikakyv shans da i pomogne, qwno mazeto e edinstveniqt nachin te da ne razberat za neq. :smt009 A kakto se razbira v mazeto mu ima dostatychno dobri uslowiq za jiwot.
Naistina zamisli se nad tova koeto kazvash :smt011 :smt011 :smt011



А МОЖЕ БИ СИ СЛЯП/А?!!?? НЕ ВИДИЖДАШ ЛИ, ЧЕ СЛЕД КАТО ЧОВЕКА ОБЯСНИ ЗА КФО СТАА ВЪПРОС СЪМ ПИСАЛА ДРУГО МНЕНИЕ..
..ЕБАТИ ! ГЛЕДАЙ ПРЕДИ ДА ПИШЕШ, СМОТАНЯК/ЧКА

swords1010
06-27-2007, 08:47
az hem go vidqh tva mnenie ama :shock: ok ok sorry togava 8-[

bloodybaby
06-27-2007, 12:37
Искам да попитам как да и помогна. Родителите и на два пъти я водиха в болници и то частни, а наще ми казаха, че ако се занимавам с наркомани ще ме изгонят от нас. В момента техните са се отказали от нея, спи в мазето ми, от време на време се опитвам да оставам при нея, но не могда винаги. Много ми се иска да спре наркотиците и да спре да изглежда толкова зле. Опитах се да накарам дилърът да спре да и ги продава, но той отказа. Имам въпрос сега. За мене има две неща, които мога да направя:
1. Да го спукам от бой...
2. Да ми дадете съвет.
Само да не е от рода викни куките, щото си им плаща добре...
Казвайте, че съм в голямо затруднение.
Опитай се да разбереш дали тя иска да спре да се друса.Ако иска намерете клиника, комуна, психиатрия каквото и ще да е - лечебно заведение, където ще и помогнат, първо с кризите и след това с физическото възстановяване.След като излезе, ако разбира се иска да спре, ще трябва много много да и помагаш, да не се закачи отново.Най - добре е да заминете извън страната, за да е възможно най - далече от обстановката в която е била!
Приятеля ми се лекува в момента(той е закачен за хероин).Всъщност в клиника(то си е башка лудница) е от около месец и нещо, след няколко неуспешни опита и от негова и от моя страна, за самолечение и след сума хвърлени пари за разни боклуци, които уж щяли да му помогнат за кризите.Преи два дни получих такова писмо от него, каквото не съм си и представяла, че той може да напише.Просто напредва!!!И там му помагат!Няма контакти с външният свят и даже предполагам, че преди да ми пуснат писмото(той го е писал, но друг го е пуснал по пощата)са го прочели :?
Най - важното обаче е тя да иска да спре.Ако не иска ... боли, но откажи се :( Ако иска - въоражи се с великански дози търпение и сила и започвайте да действате!
Желая успех и на теб и на нея!
Не си сам :-)

bloodybaby
06-27-2007, 12:49
добре.. ясно.. хубаво, че и помагаш, обаче хероиновата зависимост е мн силна.. трябва да минат първо кризите и наистина за този период (не знам колко е точно, но мисля, че до седмица най-много) тя трябва да не може да излиза.. после идва борбата с психическата зависимост.. откъсване от хората, с които се е друсала, излизане само с придружител, за да се следи да не си вземе.. мн подкрепа и т.н... също в случая е добре да пуши мн трева, защото без заместител няма да стане.. чух за един познат, който сега го отказват точно от хероин.. само че майка му го гледа.. затворен е в стая докато мине физическата зависимост.. майка му онзи ден взе една кесия, защото трябва да замести с нещо и е най-добре това да е именно трева, защото тревата е билка и помага във всички случай, както за успокояване на кризите, така и за възстановяването на психическото състояние..

Ти луд ли си бе човече?Каква хероинова зависимост каква трева???
Чуваш ли се въобще какви ги дрънкаш?Как ще помогне тревата за откъсване от психич1еска зависимост???
Че то след хероин от тревата само се цикли и даже ти е супер гадно като я пушиш!Въобще нямаш тия усещания които имат тези дето са си само на тревица или на тревица и по - леки дрогички.Просто зацикляш и почва да ти става супер гадно!
Алкохола общо взето става за оправяне на психическата зависимост, защото поне ти размътва мозъка, ама при алкохола пък също има риск от наркоман да станеш пък пияница!
Ама тва - не се излагай - как на зависим към хероина, който спира ще се дава трева.Майката на твоя познат явно въобще няма представа.кажи и на горката жена, че му е по - зле от тревата на момчето, ако той не и го е казал вече.
А за кризите - зависи от колко време друса.Могат да продължат между 10 дни и месец и половина(като разбира се отслабват с времето)