PDA

View Full Version : Какво е любовта?Съществува ли?Кога се влюбихте за първи път



vesito_gb
06-16-2007, 00:07
Здравейте знам че има мн теми за това,но в случая целта ми е малко по различна и ще се радвам да ми помогнете и да отг сериозно:)Правя едно психологическо проучване за това как пада границата на съзряването и се опитвам да разбера мисленето и представите както на 18 годи6ните така и на 12 годишните :)Та направо към същността на темата:Какво според теб е любовта?Има ли я наистина?Кога се влюби за първи път?Кое е по важно-любовта или секса?Кога беше първата ти целувка и кога прави секс за първи път(по любов или от любопитство го направи) :)ами това е:) с нетърпение ще чакам да ми отг :) :)

06-16-2007, 04:41
ква ти е целта...да копираш от рекламата на раздела и да го пуснеш като тема...... :smt005 :smt005 :smt005

vesito_gb
06-16-2007, 06:46
ami ne no 6tom taka go razbira6..... :evil:

Sam90
06-16-2007, 07:13
Хм....любовта е най-странното чувство на света...то те променя - кара те д правиш неща за някого, които не би направил за друг. Същевременно е най-хубавото, но и най-лошото чувство. Любовта е една мнооого опасна игра, защото залагаш най-ценното си - сърцето. И ако изгубиш...тогава не е хубаво.
До сега няколко пъти съм си мислел, че съм влюбен, но сега знам, че не е било така, защото СЕГА вече знам какво е да си влюбен и човека срещу теб да споделя чувствата ти. Много хора са ми казвали да не разчитам толкова много на тази връзка по някои причини, но аз знам, че е истинско и вече повече от година продължава, тъй че.... :)
Колкото до секса....секса е нищо, в сравнение с правенето на любов :)

`Death`Whore``
06-16-2007, 07:45
Мен пък любовта не ме променя. Когато съм влюбена, съм истинска, живея, за да обичам. Давам или всичко, или нищо.

Сам, и аз имах връзка повече от година...и се оказа, че не е било истинско. Не е това важното...

Иначе за пръв път обикнах на 19 години. Влюбих се за пръв път почти година преди това.

А за "правенето на любов"...всеки го нарича, както иска. За мен е просто секс с чувства. :)

Presley
06-16-2007, 08:07
Влюбвала съм се ,така че эа мен любовта съществува.Но друг е въпросът ,че някои хора я въприемат като нещо вечно.А това е много погрешно!Няма нищо вечно,всяко нещо има начало и край!Но като цяло любовта эа мен е щастие...щастие ,което рано или късно си отива ,но пък остава много хубави спомени!А относно въпросът ти кое е по-важно....много глупав въпрос!Сексът е удоволствие ,любовта също.Всеки сам решава!Да харесваш секса не е престъпление!!!

Nadelina
06-16-2007, 08:39
Kakvo e lubovta li? Lubovta e vsichko.. Tova e nai krasivoto.. nai chistoto.. nai iskrenoto.. nai vyzvishenoto chuvstvo na tozi svqt... Lubovta me kara da se usmihvam.. pravi me nqkak po silna.. po smela.. izpalnena s polojitelna energia.. Lubovta pravi sashtestvuvaneto mi istinsko... Obicham da obicham.. ..Pyrvata mi celuvka beshe na 14 .. a za pyrvi pyt pravih sex na 17.. Napravih go po lubov.. i beshe nai unikalnoto useshtane..

06-16-2007, 09:20
ne znam kakvo to4no e liubovta. ne sum sigurna dali sum vliubena. ili e prosto lo6o pristrastqvane kum nego. bih napravila vsi4ko za nego. toi za men-ni6to. kazva 4e me obi4a- tova liubov li e. samo me naranqva i razplakva- az obi4am li go. sex ne sum pravila. no bih go napravila. ne tolkova zaradi 4uvstvata mi. a zaradi nego.

gazarka
06-16-2007, 09:23
Здравейте знам че има мн теми за това,но в случая целта ми е малко по различна и ще се радвам да ми помогнете и да отг сериозно:)Правя едно психологическо проучване за това как пада границата на съзряването и се опитвам да разбера мисленето и представите както на 18 годи6ните така и на 12 годишните :)Та направо към същността на темата:Какво според теб е любовта?Има ли я наистина?Кога се влюби за първи път?Кое е по важно-любовта или секса?Кога беше първата ти целувка и кога прави секс за първи път(по любов или от любопитство го направи) :)ами това е:) с нетърпение ще чакам да ми отг :) :)
spored men lubov ima,no pove4eto q barkat s privli4aneto i haresvaneto.mnogo mrazq nqkoq pikla kato mi napi6e 4e go obi4a a imat vrazka ot mesec.lubov e silna duma,ne se kazva toku taka 4e obi4a6 nqkogo.vlubvaneto e drugo ne6to,kogato haresva6 nqkogo e mnogo po uda4no da kaje6 vlubena sum v teb,otkolkoto da pribarzva6 s obi4am te.kolkoto do sledva6tiq ti vupros koe e po vajno lubovta ili sexa.tova e za vseki individualno,na tozi etap ot jivota mi zalagam na sexa.parvata mi celuvka be6e na 13,a go napravih za prav pat na 16(i sega sum na16).

`Death`Whore``
06-16-2007, 09:25
ne znam kakvo to4no e liubovta. ne sum sigurna dali sum vliubena. ili e prosto lo6o pristrastqvane kum nego. bih napravila vsi4ko za nego. toi za men-ni6to. kazva 4e me obi4a- tova liubov li e. samo me naranqva i razplakva- az obi4am li go. sex ne sum pravila. no bih go napravila. ne tolkova zaradi 4uvstvata mi. a zaradi nego.
Любовта е на първо място да правиш всичко заради себе си. Разбира се, да мислиш какво би му харесало и да се съобразяваш, но да правиш секс заради другия не е любов.

Nadelina
06-16-2007, 09:28
Здравейте знам че има мн теми за това,но в случая целта ми е малко по различна и ще се радвам да ми помогнете и да отг сериозно:)Правя едно психологическо проучване за това как пада границата на съзряването и се опитвам да разбера мисленето и представите както на 18 годи6ните така и на 12 годишните :)Та направо към същността на темата:Какво според теб е любовта?Има ли я наистина?Кога се влюби за първи път?Кое е по важно-любовта или секса?Кога беше първата ти целувка и кога прави секс за първи път(по любов или от любопитство го направи) :)ами това е:) с нетърпение ще чакам да ми отг :) :)
spored men lubov ima,no pove4eto q barkat s privli4aneto i haresvaneto.mnogo mrazq nqkoq pikla kato mi napi6e 4e go obi4a a imat vrazka ot mesec.lubov e silna duma,ne se kazva toku taka 4e obi4a6 nqkogo.vlubvaneto e drugo ne6to,kogato haresva6 nqkogo e mnogo po uda4no da kaje6 vlubena sum v teb,otkolkoto da pribarzva6 s obi4am te.kolkoto do sledva6tiq ti vupros koe e po vajno lubovta ili sexa.tova e za vseki individualno,na tozi etap ot jivota mi zalagam na sexa.parvata mi celuvka be6e na 13,a go napravih za prav pat na 16(i sega sum na16).

Hodihme po malko ot 2 meseca.. i az go obicham.. sig sym nqkoq pikla koqto tvyrdi che obicha prosto shtoto e chuvala taq duma i iska i tq da q izpolzva.. Silna duma e da.. I se opitvam da apostrofiram mnenieto ti shtoto da obichash ne zavisi ot tova kolko vreme si s nego... Ti moje da go obichash dori da ne ste bili nikoga zaedno.. Mesec v toq sluchai si e mnogo povqrvai mi..

`Death`Whore``
06-16-2007, 09:30
Наделина, за да обичаш, трябва да си общувал с този човек наистина много и то сексуално, като двойка, като хора...човек не обиква красивите очички или начина, по който другия му казва "Здрасти" или му маха...

lo_flo
06-16-2007, 09:32
Наделина, за да обичаш, трябва да си общувал с този човек наистина много и то сексуално, като двойка, като хора...човек не обиква красивите очички или начина, по който другия му казва "Здрасти" или му маха...


Осъзнава,че обича тези неща едва след доста време.Аз обожавам брат ти да ми каже "Здрасти" с онова негово "Р" :smt055 :smt055 :smt055 :smt055 :smt055 :smt054 :smt054 :smt054 :smt054 :smt054 :smt054 :smt054

`Death`Whore``
06-16-2007, 09:35
Да, де, но това е различно. :)

Nadelina
06-16-2007, 09:37
Наделина, за да обичаш, трябва да си общувал с този човек наистина много и то сексуално, като двойка, като хора...човек не обиква красивите очички или начина, по който другия му казва "Здрасти" или му маха...

Nqmah predvid da go gledash otdaleche i da si mislish che go obichash.. Toi moje da e tochno do teb.. Vseki den da ste zaedno.. Da izlizate.. da se zabavlqvate.. da se pregryshtate.. da si govorite na vsqkakvi temi.. da si spodelqte... no da ste priateli.. i da nqma nishto intimno v otnosheniata vi.. no ti da go jelaesh... Ne mislq che sexa e tova koeto te kara da obichash.. Lubovta i sexa sa razlichni neshta..

`Death`Whore``
06-16-2007, 09:40
За мен са едно цяло. Но не става въпрос за самия секс всъщност. Сексът сближава хората физически, а това е част от обичта между мъжа и жената - те са едно цяло физически и психически. Това физическо сближаване всъщност само допълва психическото и емоционално такова.

Nadelina
06-16-2007, 09:54
Ima i platonichna lubov..

tweeetyreni
06-16-2007, 10:34
За всеки любовта е различна и идва при всеки по различно време никои не може да каже на другия ти не си влюбен само си въобразяваш.Понякога мисля че съществува друг път не вярвам но всеки си знае най-добре за себе си.За първи път се влюбих в 4 клас и мисля че още не съм забравила това момче, както се казва старата любов ръжда ме хваща :P .После може да имаш много момчета но да не забравиш този в който е бил първия път.

06-16-2007, 18:03
Какво според теб е любовта?Има ли я наистина?Кога се влюби за първи път?Кое е по важно-любовта или секса?Кога беше първата ти целувка и кога прави секс за първи път(по любов или от любопитство го направи) :)ами това е:) с нетърпение ще чакам да ми отг :) :)

1.Любовта Е Духа на Живота. Това, което го е породило, което продължава да го поражда и което му придава с-мисъл.
2.Да, Има Я наИстина. Но е плашливо и рядко "животно" и ако сме гневни, шумни, ал4ни, зависливи, мра4ни, отмъстителни, студени или нещо такова Тя се плаши и не ни се показва.
3. в 6-ти клас. Дойде ново моми4е, беше твърде висока и твърде дръзка, а може би беше твърде... Истинска първия ден у4ителката я сложи на един 4ин с едно друго моми4е, а в голямото между4асие моми4етата ско4иха да я бият бяха поне 6 или седем срещу една.. тя естествено им отвърна, имаше дълги ръце, които раздаваха яки тупаници.. а аз.. аз си я харесах още щом я видях и затова я следих през голямото между4асие и видях какво стана.. и се вклю4их в мелето да я защитя... би звънеца, закъсняхме за 4ас, извикаха ме в директорския кабинет да ми 4етат конско задето съм се биел с моми4етата.. но в сърцето си бях щастлив и доволен, и
4.на другия ден последва първата целувка.. за съжаление тя беше проблемна у4ени4ка, изклю4иха я и от нашето у4илище и пове4е не я видях.
5. какъв секс, орален или класи4ески?
орален лятото след 6-ти клас, на една по4ивна станция, имаше една каки4ка с голям белег на бедрото(порязала се като преска4ала ламаринена ограда като малка) някакъв пи4 на нейната възраст и досаждаше, а тя за да го отреже се заигра с мен на карти.. после ми предложи да ми гледа на карти , после ми даде да и видя белега и ме попита дали искам да ме нау4и как да правя "шпакла"... Благодаря и за което..
класи4еското "сефте" ми се слу4и доста по- кусно, в 10-ти клас, с едно моми4е, с което се запознахме на едно море и после половин година си пишехме писма.. излъгах я, 4е съм бил с други жени преди да срещна нея. Разделихме се след още една година.

п.с. та така за първата любов и сефтето..
После ми се слу4и Голямата Любов, втора по ред и "от втори поглед" с която сме за-едно и до днес ,въпреки или може би заради вси4ки изпитания, които преживяхме разделени от хиляди километри , десетки самотни месеци и по две изневери и по две прошки от всеки един от нас..

Така 4е Има Я Любовта , драги, тя е това, което свързва двете спирали на ДНК ако ме разбираш....

Just_say_no
06-16-2007, 18:30
Любовта е чувството, което чувстваш, когато почувсташ, че изпитваш чувството, което никога до сега не си чувствал.

`Death`Whore``
06-16-2007, 19:43
Ima i platonichna lubov..
Още си малка...платонична любов няма. Съжалявам, ако убивам романтичните мечти и трепети на някого с това твърдение, но е така. И това не е лошо. Човек има нужда от секс, а сексът с любимия човек е нещо невероятно. А когато във връзката няма секс поради някакви причини, се получават повече конфликти.

koalka
06-17-2007, 17:56
Много съм писала за това и вече се повтарям...
Има любов, обичам го много, влюбих се на 15.

Djobno_Gadje_
06-17-2007, 18:10
Kakvo e lubovta?-Da dade6 s1rceto si moje bi nz...az ne s1m izpitvala istinska lubov i za tva mi e trudno da otg.

Nadelina
06-17-2007, 18:14
Ima i platonichna lubov..
Още си малка...платонична любов няма. Съжалявам, ако убивам романтичните мечти и трепети на някого с това твърдение, но е така. И това не е лошо. Човек има нужда от секс, а сексът с любимия човек е нещо невероятно. А когато във връзката няма секс поради някакви причини, се получават повече конфликти.

Ima platonichna lubov.. I tq sig e za malkite... (kato men) :P

LiloTa
06-17-2007, 18:51
да аз съм романтичка и не го крия така че за мен любовта съществува и даже сега вече 7 месеца е с мен.Влюбих се запърви път мин година,първата ми целувка беше на 13 ама не помня с кой :oops: направих първия си полов акт на 14 и половина и го направих по любов...тва е аааа btw на 15 съм :)

iskam_malko _lubov
06-17-2007, 19:02
lubovta e velikolepno 4uvstvo,koeto nikoi ne moje da opi6e...tq se use6ta prosto kogato q ima...vlubvala sam se mnogo pati,no parvoto mi vlubvane be6e v 1_vi klas :) .sega sam na 17g. i sam se vlubvala okolo 10 pati,no e bilo za mnogo kratko vreme i ne moga da si obqsnq i az za6to.moje bi,za6toto vsi4kite obekti na jelaniqta mi sa me predavali