PDA

View Full Version : Как да си я върна?



belajio
06-16-2007, 00:32
Здравейте,
Аз съм момче от едно малко градче в южна България. Преди около половин година ходих с едно момиче, но не беше нищо сериозно. Като късахме я нараних и от тогава почти не сме си говорили. Два месеца след като скъсахме се преместих в друг град и си ходих само през уикендите и ваканциите, но без да се виждам с нея. Последния път се видяхме, тя се държеше по-мило с мен, отколкото преди. Още тогава на мен ми трепна нещо, а сега непрестанно мисля за нея. Ходих и с други момичета откакто скъсахме но явно не съм я забравил. Моля ви кажете какво да правя! Предварително, Ви, благодаря.

Valserp
06-16-2007, 01:10
Ъм....

Ние ли да ти кажем, дали искаш да си я върнеш или не?

belajio
06-16-2007, 01:16
Въпроса беше как. Ужасно съм объркан, дори леко се срамувам от себе си :(

koalka
06-16-2007, 05:18
Говори с нея и й кажи какво чувстваш.

alkobalko
06-16-2007, 06:32
Поговори с нея. Кажи и какво чувстваш.

06-16-2007, 07:56
99 от 100 мнения на модераторките са:

"Говори с нея/него, кажи й/му какво чувстваш." Я сменете репертоара, че се изтърка вече. Да не говорим, че и без това е далеч от истината.

И..ъъ..а, да.. Какво да правиш? Ами виж сега, на жените не са им нужни думи за да разбират, че имаш симпатии към тях. Тъй че разкарай варианта с обясненията. Той е за путъовци.

Първата възможност са телефоните. Намираш й номера (ако вече го нямаш) и й пишеш някакъв съвсем невзрачен смс. Нещо от рода на "Здрасти, седя си тук и се замислих за теб. Та се питам какво ли правиш в този момент, как си?". Това ми дойде на прима виста, модифицирай си го както искаш. И почваш комуникация. НЕ напъвай много. Не отговаряй веднага и не си разкривай твърде бързо картите. След известно време ще я попиташ дали иска да се видите.

Втора възможност е Интернет. Ако има Скайп или ICQ или още там каквито глупости са измислили междувременно. Ами намираш я и пак по същия начин. Съвсем приятелски я разпитваш в началото и след това атакуваш. Тук отново действа правилото "Две напред, една назад". Тъй..

Третата възможност (и моята любима, ама аз винаги щурмувам с главата напред) е контактът на живо. Като се видите следващия път просто я попитай не иска ли да се разходите заедно, защото не си я виждал толкова много време, искаш да разбереш как е, такива глупости..

Нататък ти остава само да си мъжкар на място. Твърд когато трябва, но същевременно задължително джентълмен. След като вече си бил с нея веднъж, не би трябвало да бъде проблем.

П.П. И още нещо, никога не питай жена за друга жена. Женските мнения в темата направо ги игнорирай и чети каквото пишат колегите. Нежните създания само ще те объркат, нека си плямпат в темите за грим и бижута.

Presley
06-16-2007, 08:02
Абе глупости!Най-най доброто решение е да и кажеш!Ако и тя има симпатии това ще я эарадва...кажи и го по мил начин....!Всичко друго са пълни глупости.

06-16-2007, 08:05
Абе глупости!Най-най доброто решение е да и кажеш!Ако и тя има симпатии това ще я эарадва...кажи и го по мил начин....!Всичко друго са пълни глупости.
Ти затова си сама, нали, бебчо? Ходи си играй там с финтифлюшките от подписа и не задръствай момчето с некомпетентните си бръщолевения.

Presley
06-16-2007, 08:09
Абе глупости!Най-най доброто решение е да и кажеш!Ако и тя има симпатии това ще я эарадва...кажи и го по мил начин....!Всичко друго са пълни глупости.
Ти затова си сама, нали, бебчо? Ходи си играй там с финтифлюшките от подписа и не задръствай момчето с некомпетентните си бръщолевения.
Бебчо не съм сама,но мерси эа съвета.А и бебчо не давай коментари.

06-16-2007, 08:31
Офф, отдавна не бях влизал във виртуален спор. Няма смисъл от това, пък и не виждам удоволствието от словесното надцакване с човек, който пише две прости изречения с четири грешки.

Presley`n`Sum обаче е от любимият ми вид, "тъп, но упорит". Момиченце, по принцип хората дават мнения относно някакъв проблем, когато са имали подобен и са го решили. Прехвърляйки няколко твои мнения на първа ръка, разбрах, че освен оптимистична визия за живота, друго явно нямаш. Не мога да разбера тогава какъв е тоя мерак да се врете (ти и останалите като теб) в подобни теми и да набивате на обърканите хора малоумните си концепции, които вършат работа единствено в собствения ви розов свят. Айде, моля..

Същото е положението и с модерите. Поне доколкото разбрах koalka е имала (и все още има, жива и здрава да е) всичко на всичко една връзка. И? Вместо тихичко да си модерира и да локва очевидно тъпите теми, раздава още по-очевидно неориентирани мнения в кажи-речи всяка тема. Аз лично не бих приел насериозно мнение на човек, който реално не се е сблъсквал с почти нищо от това, за което говори.

Всъщност, на кого ли обяснявам? Кучето си лае, керванът си върви..

Бъдете щастливи, поздрав с Limp Bizkit - My way

Presley
06-16-2007, 08:39
Офф, отдавна не бях влизал във виртуален спор. Няма смисъл от това, пък и не виждам удоволствието от словесното надцакване с човек, който пише две прости изречения с четири грешки.

Presley`n`Sum обаче е от любимият ми вид, "тъп, но упорит". Момиченце, по принцип хората дават мнения относно някакъв проблем, когато са имали подобен и са го решили. Прехвърляйки няколко твои мнения на първа ръка, разбрах, че освен оптимистична визия за живота, друго явно нямаш. Не мога да разбера тогава какъв е тоя мерак да се врете (ти и останалите като теб) в подобни теми и да набивате на обърканите хора малоумните си концепции, които вършат работа единствено в собствения ви розов свят. Айде, моля..

Същото е положението и с модерите. Поне доколкото разбрах koalka е имала (и все още има, жива и здрава да е) всичко на всичко една връзка. И? Вместо тихичко да си модерира и да локва очевидно тъпите теми, раздава още по-очевидно неориентирани мнения в кажи-речи всяка тема. Аз лично не бих приел насериозно мнение на човек, който реално не се е сблъсквал с почти нищо от това, за което говори.

Всъщност, на кого ли обяснявам? Кучето си лае, керванът си върви..

Бъдете щастливи, поздрав с Limp Bizkit - My way
Не ме аналиэирай,дори не ме поэнаваш.От един форум няма да добиеш много ясна представа эа мен.А и това ,че имам оптимистична нагласа е така.Аэ съм човек с късмет.Имала съм доста проблеми ,но винаги се случва нещо ,което оправя нещата.Нямам огромен опит в любовта,но пък эа тоэи който имам мога да споделя впечетления.каэала съм,това което мисля.А и всичко ,което каэвам е от личен опит.Има доста теми,в който се въэдържам да пеша именно эащото нямам опит.Това е.Мисля,че няма смисъл да иэпадаме в конфликти...

belajioо
06-18-2007, 01:55
Благодаря за съветите!

BWald0rf
06-18-2007, 06:37
Говори с нея и й кажи какво чувстваш.
;)

sasha_90
06-18-2007, 06:49
И аз съм на мнение,че трябва да и се обадиш

bungle
06-18-2007, 07:30
Аз съм момиче, но мисля че съветите на "колегата" мъж са най-точни. :-)

malkoto_sladur4e
06-18-2007, 07:44
Ами явно и тя има чувства към теб.Просто следващия път като се видите и се извини за преди,кажи и че непрестанно мислиш за нея,че си се променил и т.н. Сигурна съм,че отново ще сте заедно при това положение! :D

loving_you_
06-18-2007, 07:46
Поговори с нея. Кажи и какво чувстваш.

:smt023
Това наистина е най-доброто, което можеш да направиш :)