PDA

View Full Version : Очакване



Диди
06-16-2007, 04:38
За да спре болката, му се обадих нищо, че беше минал цял месец от раздялата ни. Нямах никакви очаквания от него, никакви желания ...само да го чуя. Зарадва се, че му се обадих, личеше по гласа му. Попита ме как сам, дали има някои до мен. Нищо не излагах, само за това, че сам Супер щастлива. Пожела да се срещнем в близкото кафе до нас. Бях щастлива, пак. Барзах през цялото време, за да не закаснея, исках да бада точна. В сащия ден тои подварди, че ще доиде" 100%"......
А толкова го чаках да се появи на вратата, да го видя пак. Когато осетих, че тои няма да се появи се почуствах жалка и отново наранена от него. Стана ми болно, станах и си трагнах през погледите на някои хора,които се чудеха кои и какво чаках половин час!?....И не се обади и това си му е. Аз не го виня, но не мислите ли, че постапката му е повече от лоша?! Едва ли ще го призная пред него, но така искам някои да постапи с него така както тои с мен. За цялата болка...Наранена, унижена, без надежди за бадещето...продалжам да го обичам, няма ли краи това?!

mechtaq_za_teb
06-16-2007, 05:04
Znam kak se 4uvstvash :cry: Slu4valo mi se e neshto podobno.Negovata postypka e poveche ot ujasna.Moje i da ima nqkakva prichina,za da ne doide,no ne raz4itai na tova.Nedei mu se obajda poveche!Ostavi go v minaloto.Vqrno e 4e 6te te boli,no nqma kak!Vremeto lekuva.A i lubovta se zabravq s nova lubov.Toi nqma da e edinstvenoto mom4e v jivota ti.

koalka
06-16-2007, 05:15
Постъпил е меко казано ужасно, освен ако е нямал наистина основателна причина да не дойде.Ако се е подиграл-никога повече не говори с него.Сега не го търси-нека той да го направи, ако въобще се случи(нещо много "ако" станаха).И все пак мисля, че си направила грешка като си се съгласила да излезете.

Vikitooo
06-16-2007, 05:26
Наи-голямата ти грешка е ,че си го потарсила. Сама каза минал е вече цял месец, приеми го като минало вече!

06-16-2007, 05:32
Ваобще да му се обадя ли за равносметка?! Да го попитам защо не доиде, вапреки че обеща или пак защо поне не се обади?! Или това ще баде поредното мое унижение?! :smt011

mechtaq_za_teb
06-16-2007, 06:04
Ваобще да му се обадя ли за равносметка?! Да го попитам защо не доиде, вапреки че обеща или пак защо поне не се обади?! Или това ще баде поредното мое унижение?! :smt011Kogato i pri men stana sashtoto...az go potarsih(razlikata beshe tam 4e oshte hodehme),i taka vidqhme se da pogovorim.Okaza se,4e imal pri4ina da ne doide,no az pribyrzah...kazahme se kofti neshta..i sega otno6eniqta sa ni nikakvi.Moq savet e da ne go tarsish.Tova shte e golqma greshka.Ako toi e iskal e shtql da te potarsi dosega,a ne go e napravil.Ostavi vsichko taka kakto e i ne se naranqvai poveche.Vreme e da go zabravish i da prodaljish jivota si,no bez nego. :(

alkobalko
06-16-2007, 06:21
Постъпката му е долна. Не мисля, че след тази негова постъпка заслужава да пролееш и сълза за него.

Presley
06-16-2007, 08:11
:arrow:

Постъпил е меко казано ужасно, освен ако е нямал наистина основателна причина да не дойде.Ако се е подиграл-никога повече не говори с него.Сега не го търси-нека той да го направи, ако въобще се случи(нещо много "ако" станаха).И все пак мисля, че си направила грешка като си се съгласила да излезете.

Диди
06-16-2007, 17:46
"..ами имам огромно желание да се видим, но кам 1 не мога, защото имам срещтИ, но в 5 100% ще бада там...." :smt011 Какви бяха тия негови срещи , че чак една минута не намери да ми се обади- Незнам!А до колкото знам няма гадже, можеби го е казал само да ме засегне ли,незнам. Или нарочно не доиде, за да ми си го варне.Преди време аз закаснях за една среща, и не се обадих но пак се появих макар и малко касно...И тогава дори се скарахме..и да не би да е заради това?Но от тогава мина доста време, таи че едва ли..Просто ако не искаше да излизаме да не беше канил и да обещава....Още не се е обадил поне да се извини , не че аз искам просто ...стана ми ужасно гадно! :smt011 През цялото време когато сме били заедно, не е правил никога такива неща, но сега е различно -сега сме само бивши и можеби това му е оправданието.
А така ми иска да му се обадя и да му се развикам по телефона, да му кажа как сам се чуствала тогава! :smt019 Но аз самата виждам, че няма смисал...Какав ми е тои сега та да му се сардя, нямам никакво право....ако беще така лесно да го забравя, нямаше сега да искам савети...

Leksi23
06-16-2007, 17:55
Недей да му звъниш мила, само ще признаеш че е спечелил и че си ужасно наранена. Не му доставяй удоволствието да те види такава, можеш да му звъннеш и да му кажеш че си се притеснила за него щото не е дошъл и да проведете "приятелски"разговор без караници. От там на сетне не го търси дори да ти предложи среша откажи.Не си заслужава да страдаш заради него.

BebeTooOoo
06-16-2007, 18:03
Постъпил е доста подло , освен ако наистина си има причина за да не дойде , но едва ли е това.Той не заслужава вниманието ти , камо ли сълзите ти.Изчакай да видиш дали ще те потърси , но ти него - недей.Не падай толкова ниско.И все пак - за какво изобщо си го потърсила? Хмм :-s

sladko_f
06-16-2007, 18:05
Ako mu se obadi6 6te sgre6i6.Spored men e nai-dobre e da go zabravi6,a ako slu4aino se vidite ili se 4uete po-dobre kaji 4e ne si oti6la,za6toto ako se e gavrel i mu se razvika6 ili ne6to takova toi vse edno e spe4elil.

TonyCo
06-16-2007, 18:08
Какво ще постигнеш като му се обадиш !!!! Да не би да му стане на него гадно че се даржал гадно с теб ... не мисля само ще осетищ тъга и може би само ще се почустваш по гадно ;) Не правете глупости !

06-16-2007, 18:51
Kolkoto i da te boli, i kolkoto i gnqv da chustvash- Ne go Tarsi!Toi Ne zaslujava... :smt018

Th3MaN
06-16-2007, 21:01
Нормално. Значе че го обичаш и знае че може да си прави каквото си иска с теб и пак ще го обичаш. Докато е така ще те мачка.

BAYO
06-17-2007, 01:01
Е такиа пишлемета с кеф да им сгънеш кюнците ](*,)

Споко ве мацко, просто за напред бъди по-подозрителна към хората, с които си, с които се запознаваш. Тфа е.

MoHuTo
06-17-2007, 13:47
Постъпката му е повече от ужасна.Едва ли има някакво оправдание за това, ако имаше щеше поне да ти се обади и да ти се извини, а май не го е направил.. :smt011 Така, че миличка колкото и да е трудно, просто не го търси повече, остави го назад в миналото.Знам че ще е трудно, защото го обичаш, но след него ще има още много момчета - той не е единствен - просто така ти се струва в момента.Не го търси повече, продължавай напред. :wink:

BeBsItO
06-17-2007, 16:25
:smt009 ebati kopelenceto kade e toq...izvinqvai. ne te zaslujava. edno vreme mi se be6e slu4ilo ne6to podobno...... na nqkoilko pati ot 1 4ovek i mn sam stradala............e vkoda ti kaja?prejivqva se!!!! i interesnoto e 4e tozi 4ovek me potarsi sled tva ....razpravqiki mi segA (MOMENTA NA OBAJDANETO) kolko me obi4a i 4e predi si e igrael s mene a sega ima 4ustva.leleee kva maina mu teglih.mn me bidi s tiq dumi, kato znaeh 4e ...sam imala si4lni 4ustva kam nego. ama kakto i da e.......sega sam s m koito obi4am mn pove4e a toq e ostanal v minaloto. taka 6te stane i s teb spoko. uspeh

06-19-2007, 04:12
Извинявам се, че вращам темата, но искам да споделя с вас какво се случи. Обади ми се след няколко дни с много помрачен глас и ме пита " ти защо не доиде"?! ](*,) Ама расарден, че чак си позволи да ми вика по телефона! Аз незнаех какво да кажа, само стоях и го слушах..А че аз го чаках толкова време.. :smt013 ](*,) И сега расарден, обиден и за какво и аз незнам..Това мисля,че е някаква тактика от негова страна да се измахне от пожението ама това ли е точния начин?! Така искам да му се развикам и да му кажа КАК аз се чуствах там и КАК се чуствах днес когато ми се обади и ми даржеше тон..Но ваоще има ли смисал да се занимавам повече,да му вдигна скандал...много ме изнерви чесно, и сега и миналия пат!

Vladokaaa
06-19-2007, 04:14
За да спре болката, му се обадих нищо, че беше минал цял месец от раздялата ни. Нямах никакви очаквания от него, никакви желания ...само да го чуя. Зарадва се, че му се обадих, личеше по гласа му. Попита ме как сам, дали има някои до мен. Нищо не излагах, само за това, че сам Супер щастлива. Пожела да се срещнем в близкото кафе до нас. Бях щастлива, пак. Барзах през цялото време, за да не закаснея, исках да бада точна. В сащия ден тои подварди, че ще доиде" 100%"......
А толкова го чаках да се появи на вратата, да го видя пак. Когато осетих, че тои няма да се появи се почуствах жалка и отново наранена от него. Стана ми болно, станах и си трагнах през погледите на някои хора,които се чудеха кои и какво чаках половин час!?....И не се обади и това си му е. Аз не го виня, но не мислите ли, че постапката му е повече от лоша?! Едва ли ще го призная пред него, но така искам някои да постапи с него така както тои с мен. За цялата болка...Наранена, унижена, без надежди за бадещето...продалжам да го обичам, няма ли краи това?!

Еми ако ти несложиш тоя край нема кой друг да го направи!!!

Vikitooo
06-19-2007, 04:22
Извинявам се, че вращам темата, но искам да споделя с вас какво се случи. Обади ми се след няколко дни с много помрачен глас и ме пита " ти защо не доиде"?! ](*,) Ама расарден, че чак си позволи да ми вика по телефона! Аз незнаех какво да кажа, само стоях и го слушах..А че аз го чаках толкова време.. :smt013 ](*,) И сега расарден, обиден и за какво и аз незнам..Това мисля,че е някаква тактика от негова страна да се измахне от пожението ама това ли е точния начин?! Така искам да му се развикам и да му кажа КАК аз се чуствах там и КАК се чуствах днес когато ми се обади и ми даржеше тон..Но ваоще има ли смисал да се занимавам повече,да му вдигна скандал...много ме изнерви чесно, и сега и миналия пат!

E toq golqm mrasnik be mamka mu! Kak e mogal da te popita "ti zashto ne doide"?!?! ](*,) Ama az ti se 4udq na akala kakvo i samatas e opitvash da napravish?! Da staneet gadjeta li pak kakvo?! Ako e taka , ne te li naraniha ve4e dostata4no ta iskash i o6te?! Q mu bii shuta v dupeto i go ostavi da si se "sardi "tam!

vlubenata01
06-19-2007, 10:07
Spored men se opitai da si nameri6 nov.Ako ne moge6 da go zabravi6 prosto se opitai da si haresa6 nqkoi drugo mom4e i flirtuvai s nego.Zabavlqvai se!Yspeh!

radito
06-19-2007, 10:20
Постъпката му е долна. Не мисля, че след тази негова постъпка заслужава да пролееш и сълза за него.

KiLLeR_InSTiNkT
06-19-2007, 10:21
Забрави за него! Не се унижавай въобще.