PDA

View Full Version : корем4ето ???



sLaDkA_gAzArkA
06-16-2007, 09:27
здр знам 4е има много такива теми но ..
тъ на проблема от както се помня винаги съм една от слабите сега някаде от на4алото на март края на февруари сис казах яж по-поже4ко за да се развива6 по хубаво защото преди ядях по доста по малко ама от си4ко и сега имам едно корем4е и направо се явманиячих всеки ден с един сантиметър си мера корема права по 100 коремни преси но от както разбрах 4е става грозно като направиш пло4ки на корема и спрях да правя и сега стана време за басейнн аз изгивам но ме е срам да отида с коя корем мнго е смешно просто !!! какво ще ми препоръчате тенис,баскет каране на колело,тичане е кажете до 21.07 да съм със стегнат корем 4е тогава отивам на море а ще пукна ако съм все тка !!!


ПП:мама казва 4е тва е от поберета а не и вярвам !! На почти 13 съм и нямам месе4ен цикъл ????

sporten-forum
06-16-2007, 10:00
Защо да е от пубертета?
Нямам представа колко ти е голямо коремчето, но ти си малка!
За хранителен режим не си, за суплементи не си....
Виж в http://sporten-forum.hit.bg дали ще могат да ти отговорят по-подробно!

Anger
06-19-2007, 13:22
Виж сега,с упражнения нищо няма да стане,ти дори да правиш плочки,отгоре винаги ще си остане един пласт мазнина.Трябва да си промениш храненето,и то коренно, за да стане нещо

sporten-forum
06-19-2007, 18:47
малка е за хранителен режим!

WinHater
07-02-2007, 10:44
освен храненето което е най важното също предполагам че правиш коремните преси вечер преди да си легнеш или през деня като имаш време.. тогава наистина се правят мускули но мазнините си остават.. за тяхното отстраняване трябва да правиш коремни преси сутрин на гладно.. тогава трябва да има ефект... и пак запомни храненето е най важно... внимавай какво ядеш

sporten-forum
07-02-2007, 13:32
за коремните преси:

докато се правят мускули се стопява и мазнината!
Най-добре е сутрин и вечер да тренираш, ако можеш да издържиш!
Виж сайта, който ти дадох като линк!
Има и жена инструктор, която влиза в него, ще ти помогне!

blqblq_f
07-03-2007, 10:49
само с коремни преси можеш да махнеш коремчето...и споко плочки не се правят така лесно [-X така че со прави редовно коремните преси иииии ограничаваи сладките работи и тестените изделия и ще видиш кво хубаво и плоско коремче ще покажеш на плажа :wink: