PDA

View Full Version : Повдигана вече но важна тема!!



zvezdata03
06-16-2007, 09:06
Отново ще повдигна темата за диетите която вече е може би отекчителна но се надявам някой да благоволи да пише.Таа.. ще почна оттук че аз танцувам и следователно това изисква да съм в добра форма.До 11 годишна възраст бях слабичка,но тогава стаана нещо ,което е неизменна част от развитието на момичето може би се досещате.От тогава започнах да напълнявам малко по малко.И така.......Тази години започнах една диета по книгата на д-р Пиер дюкан защото всички казваха че е много ефективна.и наистина е така,НО аз не я спазих до край защото от белтъчните (само от тях се яде) започнаха да ми излизат пъпки и т.н. и един вид ми докара други проблеми.та с тази диета до там беше защото като не я довърших до край отново си възвърнах килцата и съответно сега пак съм пълнааа ;( !също съм спазвала една диета с ябълки и от нея отслабнах но след това отново ка4их кг- не успях да запазя желаното тегло...............А сега е лято е всяко момиче иска да се чувства добре в модния си бански нали!!!??и затова искам да помоля ако някой знае диета с която да отслабна и да ЗАПАЗЯ килограмите моля да пише.Ако вие незнаете попитайте някой диетолог ако познавате моля ви много е важно за мен а и за много други момичета мисля.Този който ще реши проблема ще знае че е помогнал на много момичета и им е вдъхнал самочувствие.Моля ви пишете,за да помогнете!!!Предварително БЛАГОДАРЯ

06-16-2007, 09:45
skupa dietat ne moje da ti pomogne da zapazi6 nqkakvi kilogrami,tq ti pmaga da gi svali6,a ot tam natatuk sama trqbva da se bori6:trqbva da ograni4ava6 nqkoi hrani (bih kazala dori 4e trqbva da spre6 sladkoto ZAVINAGI)i az sum minala po tvoq put (tolkova die ti i vse dni i su6ti rezultati Ot opit moga da ti kaja 4e az otslabnah samo kato ne qdqh (minaloto lqto svalih 10kg za 10 dni-kato ne qdqh absolutno ni6to i ne si gi vuzvurnah) USPEH :)

_PuNk`PrInCeSs_
06-16-2007, 10:19
няма смисъл от диети! на тази възраст диетите изобщо не са добро решение! ти сама си абелязала, 4е те ти правят допълнителни проблеми и новото тегло не се запазва. Е, по-добре се харесай такава каквато си. едва ли си прекалено дебела!!!

zvazdata03
06-16-2007, 11:51
Blagodarq vi za mnenieto no Ne moje da nqma dieta ili na4in po koito da se svalqt kg i da se zapzqt vijdala sam mnogo hora da otslabvat i sled tova da ne si vazvrryshtat kg-te no prosto ne gi poznavam li4no i ne moga da gi pitam iskam da svalq pone 5kg molq vi nqkoi da mi pomogne

Selica_
06-20-2007, 14:21
ми аз лично всяка седмица по 3 дни карам само на вода(мн вода) и на 1 ябълка на ден и свалям по 2 кг.Не са много,но ако успееш да ги запазиш е добре :arrow: Бързай бавно :smt006

^NaUgHtY_GiRl^
06-23-2007, 23:21
Mi mila da ti kaja ima mn saitove za kfi li ne dieti.Potarsi ot tam ili pi6i napraoo y google.com i to 6a ti izleznat kamara saitove,a ot tam natatak ti 6a si izbere6 nai dobrata dieta za teb ;-) Yspeh

06-24-2007, 21:10
Mnogo e prosto az sams sega 52 kg i sam mnogo dovolna za6toto do april tazi god.bqh 60 i 7 i 8 stigah!Po4nah kato dieta da qm plodove i da piq voda kolkoto si iskam no ni6to drugo osven plodove.I si svalih kilogramite.Posle malko ka4ih no otnovo, zapo4nah da qm plodove SAMO i tva nqkolko dni i pak gi svalih sega sam 52.Na 16 sam.

malkoto_sladur4e
06-24-2007, 21:25
Ох направо ми станаха досадни тия диети :arrow: 8-[ :shock: Ми аз не ям никфо сладко и хляб и съм мн ок :wink:

SpOrTs_GiRl
06-24-2007, 21:29
И аз много диети спазвам.. а хляб не съм яла от кой знае колко време :-D

07-03-2007, 16:09
знам,че колкото по-бавно и нормално се сваля,толкова по-бавно може да се възвърне теглото,но не винаги е така,а и зависи какво ядеш колко се движиш.Ако постигнеш желаните кг. трябва да ги поддържаш с трениране.