PDA

View Full Version : Kak moga da izglejdam po-dobre?



06-16-2007, 09:44
6te moje li nqkoi da mi kaje nqkakfi uprajneniq za stqgane na zadnika,krakata i korema.Nqmam vuzmojnost za fitnes i demek teq uprajneniq da moga da si gi prava u nas.Za sujalenie ne sum i mnogo kilca(50) i sum 167 sm.Mom4e sam

charovnata_
06-16-2007, 10:43
6te moje li nqkoi da mi kaje nqkakfi uprajneniq za stqgane na zadnika,krakata i korema.Nqmam vuzmojnost za fitnes i demek teq uprajneniq da moga da si gi prava u nas.Za sujalenie ne sum i mnogo kilca(50) i sum 167 sm.Mom4e sam po dobre napylnei malko che 50 kg. za 167 sm. e naistina malko osobeno za momche taka che stano posle 60 i sled tova pravi uprajneniq zashtoto ot tqh do izvestna stepen se gubqt kilca i ot 50 shte stanesh 40

06-16-2007, 11:26
Mhm.Em Ok.Ami nqkakvi preporuki za natrupvane na masa :? :lol: 6tot se qm pone po 3-4 puti na den ma prosto ne6te da mi se polepi.Na 16 sum i misla 4e tva verno ne e mnou normalno.Mersi predvaritelno

melito_94
06-16-2007, 11:40
po dolu nqkva pita kak da otslabni izqj neq :-D bazik mi qj mnou qyca bql hlqb i rasteniq ot sem bobovi demek grah bob le6ta a i mazni qdki qj

gabrielka@a
06-16-2007, 15:17
Каква ирония-аз искам да отслабна!За напълняването:яж калорични неща-повече сладко,бял хляб,боб,чипс,пържени картофки....абе вкусни неща! :wink:

charovnata_
06-16-2007, 18:25
mi da ti kaja qm povehce pyrjeni neshta chips shokolad i kolkoto se moej po mazni hrani,ne piii mn voda i ne sportuvai poveche gledai da ne si v dvidenie za da moje energiqta koqto natruupvash s qdeneto da ne se izrazhodva

MomoCA
06-16-2007, 18:46
Shte napulneesh ot upragneniq. Purvo pochni s racete, za6toto ako tam nqmash muskoli nqma da imash muskoli da pravish drugite upragneniq.

Pochni purvata sedmica samo girichki, po serii ot 10, pochni s 1-2 kilogramova. Izpravq6 se i durgi6 edna girichka v vsqka ruka. Sled tova bavno q vdiga6 ot dolu do ramoto ti i pole obratno. Zqloto dvigenie trqbva da otneme pone 5 sekundi, kato zadurga6 1 secunda kogato stigne ramoto. Pravish 10 posle ostavq6 ednata ruka da pochine i 10 s drugata. Taka po 3 serii na vsqka ruka.

Pravi go tova dokato resish che mogesh da pravish hubavi licevi opori. Gledai da ne sa nqkakvi deto zadnika ti dopira tavana, trqbva da si kato duska. Kogato si gotov pochni s mali seriiki ot koremni presi i licevi opori. Kogato smqtash che si dostatuchno silen v rucete pochni da celish tochkite kudeto iskash da nabubnesh. Naprimer vrata, gurdite, kitkite, ramenete i gurbut. Neti trqbva debelina a muskuli.

06-18-2007, 11:40
Ma Hora az po princip sum si malko jilkav ta teq ralti det mi gi kazvate sum gi prail ;) Na mene Problema mi e samo v kilogramite.Meril sum se predi 5 meseca :) i bqh 48 ta sea moje i da sum poka4il ne6to ma tva e 4e mogo trudno gi ka4vam teq pusti kila. ](*,) 6tom kazvate 6te nabivam na mazno :) Ma da ne stane taka,4e kilata da ne idvat a da idva murzel i tromavost,4e tova ne e hubavo.Sea lqtoto osven 6te ponablqgam poe4e :)

charovnata_
06-19-2007, 07:46
ami qj mnogo az taka pravq se gledam kakvo da si natypkam v ustata po vsqko vree qm ne samo po 3 pyti na den a po nai malko 10 i za 1 sedmica napylnqh 6 kg.xixi

^Black_Cat^
06-19-2007, 08:16
Освен в специализирани магазини , може в по - големите супер маркети или аптеки да намериш хранителни добавки (протеини ). Те се забъркват на каша и май по две чаши на ден се приемат , от тях бързо се пълнее и затова трябват усилени упражнения, за да не стане всичко на сланинка .. ако трениташ редовно ще трупаш само мускулна маса :D . И по - добре си вземи някакви тежести за да подсилваш вфекта от упражненията ! :wink:

PLAMENKO
06-19-2007, 08:37
:smt044 :smt044 :smt044 :smt044 точно на каша стават .... [/list]

silvetka
06-19-2007, 22:13
Напади
Може би най-ефективното упражнение за цялостно стягане на бедрата и дупето, което се изпълнява лесно в домашни условия. Ако желаете, може да стиснете малки гирички или бутилки с вода.


Направете малко по-голяма крачка напред и като разпределите тежестта клекнете надолу. Задното коляно трябва да спре малко преди да докосне земята, а предното не бива да пресича линията на пръстите на краката. Петата на предният крак задължително остава прилепена към пода, а на задния сочи нагоре. Върнете се в изходна позиция и повторете поне 10 пъти на крак, като ги редувате.

06-20-2007, 00:59
6te moje li nqkoi da mi kaje nqkakfi uprajneniq za stqgane na zadnika,krakata i korema.Nqmam vuzmojnost za fitnes i demek teq uprajneniq da moga da si gi prava u nas.Za sujalenie ne sum i mnogo kilca(50) i sum 167 sm.Mom4e sam po dobre napylnei malko che 50 kg. za 167 sm. e naistina malko osobeno za momche taka che stano posle 60 i sled tova pravi uprajneniq zashtoto ot tqh do izvestna stepen se gubqt kilca i ot 50 shte stanesh 40

Awe kakvi sa tiq gluposti, ako ne znae6 ne govori.

To4no obratnoto e, ako si slab tova ozna4ava 4e ima6 burz metabolizm taka 4e samo ako qde6 ne pomaga tova. Ako trenira6 naddava6 kilogrami i qde6 pove4e. Az bqh 50 kila i 165sm sega sum 60 kila i 167sm treniramdosta zdravo i se natovarvam mnogo ot edin mesec samo no az sum si izmislis moq sobstvena programa kak da se treniram. Ima v interneta mnogo websaitove za upgragneniq. Sa6to taka qg vseki put sled kato trenira6, pii shokoladovo mlqko to pomaga mnogo, qg yabulki i pii mnogo voda. Qg mcdonalds i podobni rqdko, i kola mnogo malko pii. Ne pu6i i gledai da ne te murzi da gi pravi6 upragneniqta. Az li4no mnogo se natovarvam za tova burzo stana za men no za teb moge da e razli4no.

obiknovenno pravq po 200 koremni presi i 100 licevi opori koremnite presi po serii ot 40 s 30 sek po4ivka megdu seriite a licevite opori po 20 na seriq s 20 sek po4ivka, su6to vdigam giri4ki po4na s 2.5 kilogramovi posle 5 sega 10 no polzvam drugite da treniram ramenta i podobni. Po4ni purvo da diga6 giri4ki i si prigotvi racete da moge6 hubavi licevi opori da pravi6. Za da si trenira6 krakata ne ti4ai a ska4ai na vuge. Pravi nqkakvo opragnenie kogato moge6 i ne sa ti izmoreni muskolite. Ne pii tiq deto sa proteinovite 6eikove 4e 6e te ovredqt, qg powerbars. Mars, takiva podobni.

N0_feAR
06-20-2007, 05:49
можеш да отидеш на фитнес и там да подпиташ за някакъв режим на хранене и упражнения....като за начало