PDA

View Full Version : Ve4e ne moga da se gleam :(



^^puh4e^^
06-16-2007, 10:36
Na 17 sum i nikoga ne sumbila tolkova zle s poddurjaneto na formta, kolkoto sega. Po princip imam jelanie za dvjenie i hodq na basketball, pluvah.ti4ah i t.n daje i na fitness hodih nakolko puti....Koremni preci pravih vs den....No ne zabelqzvate li 4e tova zvu4i v minalo vreme.....Naistina se vijdam 4e sum nzpulnqla,no koremut mi ne e tolkova otpusnat, prosto ima masnini pod nego ](*,) .Molq vi mi kajete kak da smukna tezi maznini za6toto tova naistina mi e problem....Znam 4e za nqkolko sedmici moga dase stegna s koremni preci, no problmut ne e v stqganeto......Su6to taka az ne moga da broq kaloriite na vsi4ko , koto qm....Pls mi kajete nqkakva dieta, koqto da "izsmukva "masninite" nqma zna4enie kakva, ama po vuzmojnost da deistva :wink: Dori i da se sustoi amo ot 4ai i plodove...pak kazvaitre

cecko_boy
06-16-2007, 10:39
Ами купи си елкарнитин и ходи на фитнес ... то там мисля , че си пишеше на опаковката то се пие преди тренировка и те кара ужасно много да се изпотяваш като изгаря мазнините ...

Skramizavar
06-16-2007, 21:02
Ами купи си елкарнитин и ходи на фитнес ... то там мисля , че си пишеше на опаковката то се пие преди тренировка и те кара ужасно много да се изпотяваш като изгаря мазнините ...
Стига ве! Не че елкарнитинът е вреден, просто когато можеш да направиш нещо за тялото си естествено няма смисъл да си пълниш организма с прахчета, а и да даваш излишни пари...
Просто тичай, карай колело, движи се повече. Само с коремни преси няма да стане, предполагам знаеш.

06-16-2007, 21:16
Ами купи си елкарнитин и ходи на фитнес ... то там мисля , че си пишеше на опаковката то се пие преди тренировка и те кара ужасно много да се изпотяваш като изгаря мазнините ...
Стига ве! Не че елкарнитинът е вреден, просто когато можеш да направиш нещо за тялото си естествено няма смисъл да си пълниш организма с прахчета, а и да даваш излишни пари...
Просто тичай, карай колело, движи се повече. Само с коремни преси няма да стане, предполагам знаеш.A ideiki za dietki, koito "izsmukvat" mazninite :|

SunnyG
06-17-2007, 10:13
Ами типичното,не яж хляб и сладко - ИМА ЕФЕКТ!!!Купи си един пакет мюсли и ги яж в неограничени количества(много е вкусно в киселото мляко).Не яж нищо след 18.00ч.,не пий газирано и разни сокове,само студен чай и вода.Сега може да ти се вижда кофти това което сам ти написала ама изобщо не е трудно,даже сега лятото е много приятно,опитай :wink:

<black soul>
06-17-2007, 10:36
въъъйййй че грознооо!!!
вакса... :roll: