PDA

View Full Version : Няма приятели, има само познати



Alex4e
06-16-2007, 11:48
Как мислите, дали е вярно? Аз мисля, че да, поне в наше време, защото всеки си гледа интересите и всеки е много егоистичен.

cherinka
06-16-2007, 11:55
Както си заслужишм, така ще се държат с теб!!!

one_more_minute
06-16-2007, 11:59
Не е вярно има и приятели и познати :)

Alex4e
06-16-2007, 12:03
Добре де, най-добрата ми приятелка я слушах по цели дни да ми говори загаджето и, когато я заряза и тя се скъса да реве - аз ги събирах. А сега, когато аз имам приятел и започна да говоря за него - тя веднага променя темата. Разказала е на всичките ни приятели колко сме гнусни и т.н. След контролно ако тя има по-висока оценка започват някакви подигравки, но ако резултатът е в моя полза - не дава и дума да кажа. Например на една олимпиада аз мислех, че съм се издънила, а тя - че се е представила блестящо, както винаги. Аз мислех, че имам 80т, а тя - 90т. Обаче се оказа обратното. И тогава, всички ме поздравиха, а тя ходи да се разправя дали не са ни разменили работите. Е кажете, това приятел ли е? :x

shadow4e
06-16-2007, 12:19
Е, явно тя не ти е приятелка. Не можеш да очакваш, че всички ще се добронамерение.

06-16-2007, 12:25
Дам, и аз това го осъзнах. Не е нормално да живее 3 дена на пансион вкъщи и да не каже едно благодаря :roll: Абе приятели има, ама не много и трябва много внимателен подбор...

free_cool_GirL
06-17-2007, 07:34
of takiva hora navsqk1de..ko da gi prai6...ot nai dob1r priqtel stava nai dob1r predatel...za jalost..na nqkolko godini vedn1j moje da si nameri6 istinski rpiqtel i toi da zmaine za nqkoi dr grad....6antav jivot :cry:

Sevt
06-17-2007, 08:01
Това е най-тъпия израз ever !
Един приятел след като ми ги говореше тея един месец, след известно време му дойде ума в главата и вече 2 години ми се извинява...както и да е - не не е вярно. Но просто сам трябва да намериш хората които наистина да държат на теб и да стоят зад теб каквото и да става ;)

coldspagetti
06-18-2007, 17:36
taq e ujasna be kak q trae6! q si digai 4ukalata i si tursi PRIQTEL(KA)!!! :smt017

06-18-2007, 17:38
И аз попадам все на такива.

w0sh
06-18-2007, 17:43
За нарцис и егоист като мене няма приятели и не ми трябват особено. Мога да си избухвам и с познатите и с колегите и пак ми е яко. С непознати пак е същатата ситуация. Адски съм доволен когато хората ен ме понасят :). А от приятели това не мога да очаквам.

06-18-2007, 17:48
За нарцис и егоист като мене няма приятели и не ми трябват особено. Мога да си избухвам и с познатите и с колегите и пак ми е яко. С непознати пак е същатата ситуация. Адски съм доволен когато хората ен ме понасят :). А от приятели това не мога да очаквам.
Какво искаш да кажеш?

w0sh
06-18-2007, 18:25
Иксам да кажа че всеки път си прекарвам като за последно и е прекалено яко за да го определя с друга дума.

NightSky
06-18-2007, 18:44
Има и приятели. Трябва просто да ги откриеш.

N0_feAR
06-18-2007, 19:13
мога на 100% да каже, че за съжаление познатите са многооо повече от приятелите.

06-19-2007, 15:18
Няма приятели, има само използвачи(чки) !

led_i_ogyn
06-19-2007, 15:39
Приятели има..има и познати, но в повечето случаи "приятелите" се изпаряват, когато имаш нужда от помощ...радвам се поне, че моите не са такива :arrow: мда..приятели има трудно се намират :wink:

Presley
06-19-2007, 16:06
Доста глупаво!Естествено,че има приятели,има и поэнати.Просто эависи кой как раэбира думата приятел,кой живее като в сапунен сериал и т.н!Ако раэбирате на къде бия.Та както и да е ,накратко-да,има приятели.

TikvenaElhichka
06-19-2007, 17:20
Не съм съгласна. Мисля, че има просто добронамерени хорица, които при бързането в целия хаос, царящ около нас, не откриваме за жалост. Има толкова много камъчета по света, просто трябва да откриеш диамантчето(това цялото е образно казано) :)

Nymph
06-19-2007, 19:50
Съгласна съм, няма приятели. Или поне аз не съм намерила такъв досега. Всеки ме е разочаровал по един или друг начин. С мъже не се получава, защото или аз ще се влюбя в него накрая, или той в мене. А от там нататък става сложно. С жени също не става, защото могат да бъдат големи клюкарки и интригантки, а аз искам като кажа нещо на някой да не бъде веднага изпято на някой друг. Не ми е никак приятно хората да знаят за моите лични неща. Мисля, че всеки човек има право на личен живот, който да не е достояние на другите, не е ли така?? И все пак, най-добре си е гаджето ти да ти бъде и най-добрия приятел/ка.

one_more_minute
06-19-2007, 19:54
Съгласна съм, няма приятели. Или поне аз не съм намерила такъв досега. Всеки ме е разочаровал по един или друг начин. С мъже не се получава, защото или аз ще се влюбя в него накрая, или той в мене. А от там нататък става сложно. С жени също не става, защото могат да бъдат големи клюкарки и интригантки, а аз искам като кажа нещо на някой да не бъде веднага изпято на някой друг. Не ми е никак приятно хората да знаят за моите лични неща. Мисля, че всеки човек има право на личен живот, който да не е достояние на другите, не е ли така?? И все пак, най-добре си е гаджето ти да ти бъде и най-добрия приятел/ка.
Зависи какви качества търсиш в приятелите си. Естествено, че перфектни няма, щото няма идеални хора (аз съм повод на друга дискусия :-D ).
Мисълта ми беше, че различните хора имат различни качества и недостатъци - едни те изслушват други не, някои са лицемери, а др -не :) и всеки човек има нещо, което можеш да вземеш от него и си заслужава да ти стане приятел.. така си мисля

06-19-2007, 20:16
С двамата ми най-добри приятели не съм се виждал от 2001 г. Светлин и Цветан бяха много яки хора. Съжалявам, че напуснах. Но, ако бях останал щяхме да бъдем само още една година заедно, зараси кандидатстването след седми клас. Аз напуснах в шести клас и още ми липсват. Не намерих по-добри приятели.

SunnyG
06-20-2007, 04:42
Отношението поражда отношение...

uBeJluHa
07-28-2011, 17:27
Интересното обаче е,че като станеш известен.. изведнъж всички са ти приятели!:D Интересно ли..по-скоро ЖАЛКО!Живота е пълен с такива използвачи,долни манипулатори!НЯМА ПРИЯТЕЛИ В ТОЗИ ЖИВОТ,ИМА САМО ПОЗНАТИ!И тия дето още не са го разбрали..почакайте и вашия ред да бъдете НА*БАНИ ще дойде! ;))) Само едно ще ви кажа.. Наивните най ги боли.

ShtrudeL
07-28-2011, 21:36
Доообре.