PDA

View Full Version : ;(;( отчаян съм



06-16-2007, 12:43
ми запознах се с едно момиче преди година сега преди една седмица едва и казах че я обичам и тази седмица не сме си писали. чак вчера ми писа и я попитах (за базик) "как са гаджетата " и тя каза "остави са вече не искам само сълзи " ... и.т.н. аз мислех че иска да тръгнем а пък тя .... отчаян съм кажете съвет плс. много я харесвам и обичам искам да тръгнем . ХЕЛП

VerryBerry
06-16-2007, 19:06
mi opitai pak da i go kaje6,opitai da izlezete dvamata...svalaqi q,tragvaneto ne stava otraz!!

06-16-2007, 19:15
ostai nqma6 nikvi 6ansove ve4e..

Ice_Queen_
06-16-2007, 19:15
Хах,има един лек трик на моменти с тия думи . За да не ти се даде лесно ти пуска мухата(След като ти е пуснала хубавата) че не и пука една ли не .хаха
Иначе може и да се опитва да ти намекне,че ако нямаш нищо сериозно и т.н. ,няма смисъл и че не иска да страда.
А може и момичето да е мн объркано и разочаровано,да си апда по теб ,но билката от преди да е прекалено голяма и найстина да не и е до нищо наречено връзка!

GaNgStAz
06-16-2007, 19:23
тфа, че ти е писала така, не означаа, че няаш шанс ;) излезте.. зарибяай я и мое да стане :P

Mr.Uploader
06-16-2007, 20:06
ми запознах се с едно момиче преди година сега преди една седмица едва и казах че я обичам и тази седмица не сме си писали. чак вчера ми писа и я попитах (за базик) "как са гаджетата " и тя каза "остави са вече не искам само сълзи " ... и.т.н. аз мислех че иска да тръгнем а пък тя .... отчаян съм кажете съвет плс. много я харесвам и обичам искам да тръгнем . ХЕЛП

Споко , и аз сам така сега ще ти кажа според мене как може би ще си станете или тя ще те хареса ? Покания на Кино поговорете си кажи какво изпитваш кам нея и и го кажи и аз сам така скапан сам ама тарпа това е живота нали знаеш ](*,)

BAYO
06-17-2007, 01:06
Гледай ся, верно тъпо е малко, обаче ако се напраиш, че те тресе за нея, а теб всъщност те, праиш така, че да понахалстваш малко около нея. Там нещо утешавай я, гушкай я уж за утеха ала бала ... чатиш ли на къде бия?

Mr.Uploader
06-17-2007, 07:02
Гледай ся, верно тъпо е малко, обаче ако се напраиш, че те тресе за нея, а теб всъщност те, праиш така, че да понахалстваш малко около нея. Там нещо утешавай я, гушкай я уж за утеха ала бала ... чатиш ли на къде бия?

Добра идея =D>

Just_say_no
06-17-2007, 09:21
Настоявай си за своето! Акто не те харесва значи не е момичето за теб. Успех! :wink:

Mr.Uploader
06-17-2007, 09:57
Така разбит сам заради едно моми4е как да направя така 4е да трагнем :( :( :(

alkobalko
06-17-2007, 10:05
Сигурно е в труден момент. Сега точно не е най-добре да я притеискаш с предложение да тръгнете. Изчакай малко, за да отмине болката и след това опитай.

GOLBEZ
06-17-2007, 10:17
Абе може ли да се пишат такива глупости. Имам много критики към всички мнения тук.
1. Кво си спал една година?
2. Грешка е че си и казал че я обичаш.
3. Загубил си една година време с тази девойка. Защо? Тя те е сложила в графа приятели. И нямаш шанс за нещо повече.
4. Как искаш да я ч*каш ,без да направиш нищо. Като си говорите за хубавото сладко, което баба ти прави няма да я свалиш.
5. Я остави тея форуми и излез навън да се запознаеш с по готина от нея.
6. Помни някои неща:
-Нека те се борят за теб не ти за тях. Ти си един те са много. Ако някоя не те харесва ОКИ. Следващата. Те губят не ти.

Съвета ми е :
Забрави я и давай следващата. НЕ си губи времето с тази. Не те заслужава.

п.п Никога, ама никога не искай мение за жена от Жена. Само ще те обърка повече. ИСкай от по опитен от тебе мъж.

GOLBEZ :wink:

G0d's G1F7
06-17-2007, 10:21
towa momche GOLBEZ e totalen UBIEC i toi si go znae..che vi gowori istinata e qsno na wsichki nahlebeni!!! BRAWO ICE