PDA

View Full Version : Търся оправдание!



cherinka
06-16-2007, 12:45
Здравейте.
Днес оправданието ми беше, че нямам пари да излеза. Тва нахално момченце искаше да идва към мойта махала, ама излезох с оправданието, че като нямам пари и се чувствам наистина глупаво
И тоя, моля ви се, вика ай да се разберем нещо за утре. И стана мн бързо и не можах да измисля нищо.
А пък аз съм си добра душичка и трудно отказвам.
и се чудя какво да измисля за утре ..
- че някоя приятелка е дълбоко наранена и трябва да ходя да я успокоявам
-че баба има р.д и не мога да го пропусна, щото винаги по рд дава пари..
-че ми е дошъл мензиса и се чувствам ужасно
-че съм се скарала с баща ми и той ме е наказал и ми е взел ключа..
-че топлата вода е спряла и е нямало как да се изкъпя, а без да се изкъпя не излизам никъде
-че съм чакала рейса 40 мин и след това да му напиша смс, че рейса никъв го няма
-че съм заседнала в асансьиора
-че е трябвало по спешност да ида до зъболекаря, защото съм си чупила зъб
-че съм имала разтройство
или деда знам и аз вече. Иначе тва са изпитани оправдания, действат!
(На някой може да са му от полза )
Осфен да ида пък нз с кви думи да му кажа или покажа, че не ми допада. Страх ме ее, не обичам да режа, ама той пък и той е толко нахален и нз от къде ми е намерил телефонния номер.

Освен като се видим да му кажа, че не ми е до мъже, че искам да съм сама, че искам да се порадвам на лятото? -Ама то тва пак е оправдание..

Nadelina
06-16-2007, 12:56
Oleeeeee ti si mnogo ludo mace.. i me kefish ujasno :) Na tvoe mqsto bih mu pratila sms che ne go shta... ama po smekcheno :) :lol:

cherinka
06-16-2007, 12:58
Oleeeeee ti si mnogo ludo mace.. i me kefish ujasno :) Na tvoe mqsto bih mu pratila sms che ne go shta... ama po smekcheno :) :lol:
С смс е тъпо. Бих го направила само и еднствено на живо, но искам да избегна този момент. И не знам как:(

Nadelina
06-16-2007, 13:27
Ako taka trqbvashe da se vijdam sys vseki koito me pokani trqbvashe vseki den da sym navyn s razlichni myje.. i vseki den da chakam da izlqza s nqkoi s koito vsyshnost ne mi e priatno da izlizam.. za da go otreja... koeto ne mi se nravi na men lichno.. Na tvoe mqsto bih go otrqzala bez da se vijdam s nego..

06-16-2007, 13:37
че съм имала разтройство
:smt005

asi_basi
06-16-2007, 13:46
Ako taka trqbvashe da se vijdam sys vseki koito me pokani trqbvashe vseki den da sym navyn s razlichni myje.. i vseki den da chakam da izlqza s nqkoi s koito vsyshnost ne mi e priatno da izlizam.. za da go otreja... koeto ne mi se nravi na men lichno.. Na tvoe mqsto bih go otrqzala bez da se vijdam s nego..

I az taka hahaha. Ae napravo mu otkazva6 i gotovo !

Stefityyy
06-16-2007, 13:47
аз бих му отказвала всеки път когато ме накара да излезем :wink:
но след 2-3 път би трябвало да се усети... :-k

06-16-2007, 14:15
Opravdaniq. Nai-tupoto ne6to. Po-dobre mu kaji direktno. Toi da ne e ot detskata gradinka,4e da ne zagree s tiq opravdaniq. A i kakvo po-hubavo ot tva da si direktna,moje da go zaboli,no pone 6te si otkrita i nqma da ti dosajda sus sigyrnost pove4e!

06-16-2007, 14:17
апоред мен ако наистина въоб6те не ти се занимава с него ,иска6 да се порадва6 на младостта си и лятото и никак не те привли4а и няма6 ясни 4увства към него по добре го отблъсни в наи-скоро време за6тото е супер неприятно някъв там да ти се мазни и да се вла4и след теб и един вид да си задължена да излезе6 с него .СУПЕР КОФТИ е знам ама единственото което трябва да направи6 ако продължава е да не му обръта6 никакво внимание .уреди си сре6та с него и о4и в о4и муъ кажи 4е няма6 4увста към него но е кофти и когато няма6 смелоста да го направи6 но дано ти не си толкова страхлива и оправи6 скоро проблема си

mechtaq_za_teb
06-16-2007, 14:19
Hm..spored men po-dobre nedei da polzvash opravdaniq,a napravo mu kaji ili pyk 6tom si re6ila mu kaji,4e ne ti zanimava s maje sega.

ninsy
06-16-2007, 16:18
за менсиса му кажи :)

Just_say_no
06-16-2007, 16:24
Отиди и му кажи тва за лятото. Струва ми се добро. Или му кажи, че имаш по - специялни чувства към друг.Щеш не щеш ще трябва да си намериш оправдание. Според мен по друг начин няма да стане.

GaNgStAz
06-16-2007, 16:46
оф майна.. ](*,) стига с тея оправдания..мноо е тъпо ей.. кажи му очи в очи, че не те кефи или нещу от сорта.. недей да го лъжеш.. [-X тфа е най гадното нещу което моеш да напраиш.. а с тея оправдания е тъпо :smt017 толкоа ли немоеш се оттървеш.. ? нз майна, ама по хуу го направи скоро, шото да не земе да почне да изпитфа некфи по такиа чуфстфа към теб, че после нз как ше се оттървеш :smt005

Just_say_no
06-16-2007, 16:49
оф майна.. ](*,) стига с тея оправдания..мноо е тъпо ей.. кажи му очи в очи, че не те кефи или нещу от сорта.. недей да го лъжеш.. [-X тфа е най гадното нещу което моеш да напраиш.. а с тея оправдания е тъпо :smt017 толкоа ли немоеш се оттървеш.. ? нз майна, ама по хуу го направи скоро, шото да не земе да почне да изпитфа некфи по такиа чуфстфа към теб, че после нз как ше се оттървеш :smt005
Майната е права донякъде...

JoeBanana
06-16-2007, 17:54
кажи му, че ше излизаш с истински мъж http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
(да, за себе си говоря)
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

MomoCA
06-16-2007, 18:00
Po dobre prosto mu kagi ne i tva e. Toi da bude mug i da ne reve, mnogo me drazni tova kak drugi kato im kage6 vednush ne ne mogat da razberat. Ti ako taka mu davash izvineniq na bas che toi si misli "a sa tq me haresva ama go krie" malko mu trqbva na momche da si razvie fantasiqta.

Cvetito_master
06-20-2007, 14:26
i na men mi e trydno da reja mom4eta koit ne haresvam,no po dobre my go kaji v o4ite ot kolkoto da izmislq6 nqkfi opravdaniq 6tot ve4e 6te stane mn podozritelno,a i moe da ti se razsurdi 4e ne si my kazala istinata ot samoto na4alo i moe da si e imal neki naprazni nadejdi.pone fr moe da si ostanete

GeGeTo
06-21-2007, 22:15
ako si izmisli6 tozi put opravdanie 6te triabva i sledva6tite dni da misli6 za takova 6tot toi 6te produlji da ti zvunni,taka 4e mu kaji 4e ne go 6te6 i gotovo i vuob6te da ne te pritesniava tva,4e ti ne go xaresva6... davai mace razkarai go!!!

BAYO
06-21-2007, 22:24
Скъпа Черинка , пиша ти тия редове.... кх кх кх, тфа беше за друга история :Р

Просто не се оправдавай, срещнете се въжмоно най-скоро и му кажи ; сори пич, но аз си отивам :> в най-добрия смисъл на думата ест. неа се виждаме повече, наистина ми харесваш(е) (ти си избери) , но до тука беше (и гото)!