PDA

View Full Version : В какви магазини пазарувате?



find_m3
06-16-2007, 14:15
Имам предвид какъв ви е стилът на обличане?Кажете и някои магазини :-)

sashoTo
06-16-2007, 14:47
natumno

06-16-2007, 14:56
terranova,adidas,nike,puma i taka........

A_JoLiE
06-16-2007, 14:58
mi Monro, Benneton, Enita, Tempo

gabrielka@a
06-16-2007, 15:23
Mango,Tempo,Terra nova .....много са-разходи се и ще видиш много :P

malko mace
06-16-2007, 15:30
Krasno selo... :lol: To si e cial pazar de!Moga da ti kaja ochte,ama sa v moia kvartal i edva li gi znaech-niakakvi izmisleni imena! :roll: E,vse pak chte kaja edin-AURAfashion-rusenska marka!

PoLiToOo
06-16-2007, 16:30
Mango..Terra Nova...United Colors Of Benetton....Nike...Bono....ей такива..аз предимно се обличам спортно -елегантно :smt006

zloto
06-16-2007, 16:32
Има едно много хубаво магазинче (те са няколко де ) близо до Попа и оттам си взимам повечето дрехи... понякога и от Теранова... също ми харесват и дрехите в На Тъмно, но все още нямам нищо от там.

06-16-2007, 16:54
ami mango., terranova,,, motivi , callilope ,, kenvelo i o6te ne e zadyljitelno da e nekfa markaaa,,, ;]]]]]

Jamalska
06-16-2007, 17:28
Секъндхенд,секъндхенд,илие нци,секъндхенд....
само за кецове бих дала повече от 20-30 лв

find_m3
06-16-2007, 17:44
Секъндхенд,секъндхенд,илие нци,секъндхенд....
само за кецове бих дала повече от 20-30 лв
хах ако носиш кецове ме съмнява че всичко ти е секъндхенд ::: :lol:

MomoCA
06-16-2007, 18:19
Az si kupuvam samo markovi drehi, italianski glavno, Bruno Banani i podobni. Ot addidass kupuvam samo parfyumi zashtoto mnogo mi haresvat no nqma kakvo drugo, tova sa sportni magazini. A za maratonki-obuvki sushto markovi, gledam okolo 80 leva.

MeTheMost
06-16-2007, 20:13
Az si kupuvam samo markovi drehi, italianski glavno, Bruno Banani i podobni. Ot addidass kupuvam samo parfyumi zashtoto mnogo mi haresvat no nqma kakvo drugo, tova sa sportni magazini. A za maratonki-obuvki sushto markovi, gledam okolo 80 leva.
hxyaxay ako smqta6 4e obuvki za 80 leva mogat da sa "markovi" nosi si gi :-D :-D :-D

MomoCA
06-16-2007, 20:30
Az si kupuvam samo markovi drehi, italianski glavno, Bruno Banani i podobni. Ot addidass kupuvam samo parfyumi zashtoto mnogo mi haresvat no nqma kakvo drugo, tova sa sportni magazini. A za maratonki-obuvki sushto markovi, gledam okolo 80 leva.
hxyaxay ako smqta6 4e obuvki za 80 leva mogat da sa "markovi" nosi si gi :-D :-D :-D

V Kanada prodavat mnogo hubavi markovi za 60 dolara koeto e okolo 80 leva, imam 3 4ivta i kogato izlizam normalno a ina4e imam na Hugo Boss cherni obuvki koito sa 170 dolara i kafqvi pak na HUgo Bos za 190 dolara ot Shtatite.

Vse pak smqtam 4e 80 leva a maratonkite kotio vzeh e dobra zdelka za6toto sa mnogo izdarglivi i lesno se 4istqt.

Zabravih da kaga, v bulgariq si kupih maratonki za 90 leva addidass 3 sedmici sled tova se otlepi petata dobre 4e si pazih recepkata no ebasi horata, i na vsi4koto otgore addidass :smt013

Swinkenhoffer
06-16-2007, 20:38
Секъндхенд,секъндхенд,илие нци,секъндхенд....
само за кецове бих дала повече от 20-30 лв

и при мен са на почит обущата, както и връхните дрехи - якета и т.н.
секънд хеnд > all.

MomoCA
06-16-2007, 20:47
Секъндхенд,секъндхенд,илие нци,секъндхенд....
само за кецове бих дала повече от 20-30 лв

и при мен са на почит обущата, както и връхните дрехи - якета и т.н.
секънд хеnд > all.

Az ne obi4am ot bulgariq da kupuvam mnogo, strah e e 4e mente 6e polu4a.

find_m3
06-17-2007, 07:36
Az si kupuvam samo markovi drehi, italianski glavno, Bruno Banani i podobni. Ot addidass kupuvam samo parfyumi zashtoto mnogo mi haresvat no nqma kakvo drugo, tova sa sportni magazini. A za maratonki-obuvki sushto markovi, gledam okolo 80 leva.
hxyaxay ako smqta6 4e obuvki za 80 leva mogat da sa "markovi" nosi si gi :-D :-D :-D

И аз така ако е под 140 не ми го хвали.А за адидаските дет си си взела и те не са били стока за 90лв.Обикновено като вляза в Адидас или в Найк толкова евтини не виждам.Пък и аз маратонки не нося така ,че повече се радвам на бебешките обувки :smt005 та те даже са към 80лв. пък нз ти какво си си взела :roll:

find_m3
06-17-2007, 09:38
Тука да има някой който пазарува в СЪБОТАЖ,РИП КЪРЛ,БРЕЙК ПОЙНТ,БОРД ШОП алал бала? :roll:

MomoCA
06-17-2007, 09:42
Az si kupuvam samo markovi drehi, italianski glavno, Bruno Banani i podobni. Ot addidass kupuvam samo parfyumi zashtoto mnogo mi haresvat no nqma kakvo drugo, tova sa sportni magazini. A za maratonki-obuvki sushto markovi, gledam okolo 80 leva.
hxyaxay ako smqta6 4e obuvki za 80 leva mogat da sa "markovi" nosi si gi :-D :-D :-D

И аз така ако е под 140 не ми го хвали.А за адидаските дет си си взела и те не са били стока за 90лв.Обикновено като вляза в Адидас или в Найк толкова евтини не виждам.Пък и аз маратонки не нося така ,че повече се радвам на бебешките обувки :smt005 та те даже са към 80лв. пък нз ти какво си си взела :roll:

Purvo mug sum. Eto podobni maratonki na tezi koito imam az

http://cgi.ebay.com/New-NIKE-AIR-ZOOM-Lebron-James-3-III-Shoes-Mens-Sz-13_W0QQitemZ140127726320QQihZ004QQcategoryZ63850QQ rdZ1QQcmdZViewItem

Jamalska
06-17-2007, 09:48
Тука да има някой който пазарува в СЪБОТАЖ,РИП КЪРЛ,БРЕЙК ПОЙНТ,БОРД ШОП алал бала? :roll:
Ми аз поне не се кефя на модерните смъкнежи дето си мислят,че като дрехите им са от изброените магазини и са за повече от 50-100 лева са "тру".абее никога не бих дала пари за такива дрехи.Дори и да можех да си го позволя.

find_m3
06-17-2007, 09:49
Оффф бе ти баскет ли играеш.Много ясно ,че няма да са кой знае колко скъпи в НАЙК,АДИДАС и т.н. пробвай да си намериш такива АНДИ за толко пари.... :-s

Jamalska
06-17-2007, 10:06
:D

Decu
06-17-2007, 10:16
Имам предвид какъв ви е стилът на обличане?Кажете и някои магазини :-)
Вече все повече и повече пънк, но имам и др дрешки(смисъл, че гардероба ми не е само в черно :lol: )С яки кецове, по-смъкнати и широкички дънки ми е екстра \:D/ Имам и кариран гащеризон, мн ми е удобен и е супер за лятото :-) От На Тъмно е :wink: Там има мн хубави метал...пънк...рок неща :wink:

MomoCA
06-17-2007, 10:20
Оффф бе ти баскет ли играеш.Много ясно ,че няма да са кой знае колко скъпи в НАЙК,АДИДАС и т.н. пробвай да си намериш такива АНДИ за толко пари.... :-s

Basketball i Rugbi, za tova tqh, na nike mnogo gi haresvam zashtoto sa izdarglivi. Ne sum vigdal mnogo na Andi v kanada no na DC hubavite sa okolo 200-250 dolara, no ne smqtam ta pla6tam tolkova, po dobre 3-4 hubavi chifta otkolkoto edin skup [-(

<black soul>
06-17-2007, 10:29
единствените 'маркови' дрехи, които обличам са на United Colors Of Benetton .... останалите ми дрехи са обикновени, от магазините по центъра или от САНИ-то... :P \:D/ не обичам маркови дрехи, прекалено са обикновени, а струват доста... за няква обикновена зелена тениска да дам 80 лв, щото имала някво малко грозно надписче 'NikE' :? :roll: ... офф... но пък дрехите са ми хубавки, хората са ми го казвали. 8) :-D :wink:

sexy_devil4e
06-18-2007, 17:12
ami i az pazaruvam ot markovi magazini,prosto durja na tova :D ami ne se ograni4avam, gledam da mi haresa,no predimno ot tally weijl,MNG,fox,playlife,diesel ii taka... !

ЕPu
06-18-2007, 17:36
Като трябва да си купувам много дрехи - всмисъл няколко панталона, поли, блузи, якета ала-бала...ходя и аз на Илиенци. Някои все още си мислят, че това е синоним на битак, но не е така. Е, не отричам, че има и пълни боклуци, но много голяма част от дрехите по Пиротска, Графа, са оттам и са много по-евтини. Мен не ми е за 2-3-5лв, просто като отида там има много по голям избор ии така.
В Oviesse има ебати яките блузки, 10тина лв, просто са страшни.
На тъмно има също яки нещица, въпреки, че оттам имам само един гащеризон.
Повече пари съм склонна да дам единствено за обувки - Board Shop, Sabotage, Bas...

06-19-2007, 12:31
Ако фирмения пич, къв беше momoca, си е взел адидаски, на които пише адидах както той го е написал, разбирам защо са му се отлепили. Иначе напоследък открих секъндхенд магазините. Може би съм открила топлата водя, ама просто тея магазини рулират. Якото е, че някои дават по повече от 50лева блузка на не знам си коя марка, а аз си я взимам за 2лева ако е на кило магазина. Смятам, че се обличам по- стилно от повечето ми познати с нови дрешки. Джамалска, я кажи ти от кои килца си взимаш дрешките

HopeLesss
06-19-2007, 14:32
Не робувам на марки. Ако ми хареса нещо, купувам го. Фен съм на Пума и само такива маратонки си купувам. Иначе дрешки от всякъде - Кенвело, Мотиви, Модена... все тая

06-19-2007, 14:54
ми, аз най-много обикалям по секънд хендовете. честно казано, не ми пука че някои се мръщят като чуят за тях - ако имаш тарпение и знаеш как да търсиш, се намират разкошни и много оригинални дрехи.

LecheR_DeViL
06-19-2007, 15:44
abe vii shtoto vsichki ste mn bogati i pazaruvate samo ot mango, terranova, united colors of beneton..! ai stiga we :!: to ako beshe tei bylgariq shteshe da e amerika be.. mn ste zle sichki det sa praqt na golemite tejkari s markovite magazincheta..sig ne izlizate ot magazinite za 1 lev =D> =D> =D>

slavitU_f
06-19-2007, 18:42
Jamalska, seriozno li govori6 za secondhand magazinite ili se bazika6?
Pitam,za6toto v tezi magazini naistina se namirat mn qki i naistina originalni markovi drehi,no trqbva da prerovi6 celiq magazin za da nameri6 edna takava dreha i mi e 4udno kak se spravq6...ako ne se bazika6 de...

06-19-2007, 19:43
Jamalska, seriozno li govori6 za secondhand magazinite ili se bazika6?
Pitam,za6toto v tezi magazini naistina se namirat mn qki i naistina originalni markovi drehi,no trqbva da prerovi6 celiq magazin za da nameri6 edna takava dreha i mi e 4udno kak se spravq6...ako ne se bazika6 de...
Koe mu e trudnoto- tam ima vsiakakvi drehi. Imam edin liubim deto pone 4 bluzki na otivane si zimam- dneska si vzeh samo 1 de...izleze 81 stotinki.. :D:D

Mimka_sweet
06-19-2007, 20:43
Кила!

cold
06-19-2007, 22:06
къде е този магазин на тъмно?

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-20-2007, 02:06
къде е този магазин на тъмно?

ako govorish za sf.. namira se na ul. Ivan Vazov 13 kudeto i da e tova :lol:

06-20-2007, 06:17
Jamalska, seriozno li govori6 za secondhand magazinite ili se bazika6?
Pitam,za6toto v tezi magazini naistina se namirat mn qki i naistina originalni markovi drehi,no trqbva da prerovi6 celiq magazin za da nameri6 edna takava dreha i mi e 4udno kak se spravq6...ako ne se bazika6 de...
Koe mu e trudnoto- tam ima vsiakakvi drehi. Imam edin liubim deto pone 4 bluzki na otivane si zimam- dneska si vzeh samo 1 de...izleze 81 stotinki.. :D:D

Би ли споделила някой от тези магазини къде се намира...?Ако не е тайна де... :)

Axel_f
06-20-2007, 07:24
Пазарувам от всякъде.Като ми хареса нещо и имам пари си го взимам,не ми пука дали е от някаква мизерна сергия, или от луксозен магазин по Витошка И все пак да отбележа, че не бих дала 100тина лева за блуза,колкото и да ми харесва :wink:
Хората, които си избират дрехите по етикетите са много зле, ама какво да се прави, комплексарчета и гъзарчета има навсякъде :roll: Стилът ми на обличане и аз не го знам какъв е, можеби спортен, ама имам и по елегантни дрешки, и кифленски, абе мешана салата :-D

Любими магазини нямам, но напоследък си купувах парцалки от Orsay,едно магазинче в подлеза на Халите, от Пиротска, Теранова, Базара до Халите :wink:

06-20-2007, 08:48
abe vii shtoto vsichki ste mn bogati i pazaruvate samo ot mango, terranova, united colors of beneton..! ai stiga we :!: to ako beshe tei bylgariq shteshe da e amerika be.. mn ste zle sichki det sa praqt na golemite tejkari s markovite magazincheta..sig ne izlizate ot magazinite za 1 lev =D> =D> =D> :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> :smt005 :smt005 :smt005

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
06-20-2007, 08:53
Ако си харесам нещо марково си го купувам, но попринцип не съм на маниачка на теме какъв е етикета на дадена дреха. Не съм склонна да дам 500лв за парцал дето ще издържи определено време и ще го изхвърля.
Стила ми е unique т.е. в каквото настроение съм. Може един ден да съм с изсулени дънки, кецове и чернен спотрен потник, а др ден да съм с токчета и рокличка :lol:
За обувки съм по-склонна да дам повечко пари, защото поне знам че са качествени и че няма да здадат багажа на 1вото обуване.

06-20-2007, 10:08
Пазарувам си от Benetton,Esprit,Zara,но в Гърция и Raxevsky...но иначе много обичам да си взимам герданчета и шнорки от магазинчета за по 1-2 лева...е не само оттам и от El Grado си взимам и така.... :wink: :wink:

find_m3
06-20-2007, 10:33
Ако си харесам нещо марково си го купувам, но попринцип не съм на маниачка на теме какъв е етикета на дадена дреха. Не съм склонна да дам 500лв за парцал дето ще издържи определено време и ще го изхвърля.
Стила ми е unique т.е. в каквото настроение съм. Може един ден да съм с изсулени дънки, кецове и чернен спотрен потник, а др ден да съм с токчета и рокличка :lol:
За обувки съм по-склонна да дам повечко пари, защото поне знам че са качествени и че няма да здадат багажа на 1вото обуване.

Точно така аз си взимам някои неща от марковите магазини ама в никакъв случай не гледам какво пише на етикета просто защото по името на фирмата на всички етикети пише "Made in China" Е това е истината !!

Decu
06-20-2007, 11:41
къде е този магазин на тъмно?
Ако говориш за СФ-на Иван Вазов 13-ако знаеш къде е БСФС(спортната палата).Като си пред входа му-тругваш надясно-първата пряка в ляво и вървиш по уличката и малко по-надолу ти е На Тъмно, а преди него има един слънчоглед-няма как да не го видиш.Само че, не очаквай лъскав надпис на На тъмно.
И аз искам да питам къде са тея магазини секън хенд дето има дрехи на кило?!?

-MiSs Sixty-
06-20-2007, 12:10
Ууу, любимата ми тема! :P Обичам разнообразието. Не харесвам фешъни, но не се обличам и в другата крайност - свлечена, кецове и т.н. Нося конвърс /маратонки, гуменки/, обичам изчистени моделчета дънки и някакви блузки, потничета и т.н. Но да не са кичозни - например съвсем изчистените в Benetton, Nike, Puma..Adidas.. :twisted: Дънки си купувам най-често от Lee. Адски ми допадат, защото са доста малко като бройка номерациите и рядко мога да засека някой с любимите ми панталонки ;)) Аксесоари..обичам M.O.D.A.B.A.R. Попринцип не нося много, само гривни и някое там герданче. Обици мразя! :lol: В момента съм на вълна ризка. И затова се кефя на Protest, Sabotage като цяло. ;)

-MiSs Sixty-
06-20-2007, 12:14
Тука да има някой който пазарува в СЪБОТАЖ,РИП КЪРЛ,БРЕЙК ПОЙНТ,БОРД ШОП алал бала? :roll:

Аз :wink: Борд шоп - ебаси якото магзинче. Харесах си една раничка от там, ама..я били купили :? А продавачите им са уникални, мн. яки. Всеки път ми подаряват купища лепенчици :lol: За Саботаж казах вече..
А да, забравих Рип Кърл.. Мноу готини суичери има там. :P

***BORK@***
06-20-2007, 12:17
Ако си харесам нещо марково си го купувам, но попринцип не съм на маниачка на теме какъв е етикета на дадена дреха. Не съм склонна да дам 500лв за парцал дето ще издържи определено време и ще го изхвърля.
Стила ми е unique т.е. в каквото настроение съм. Може един ден да съм с изсулени дънки, кецове и чернен спотрен потник, а др ден да съм с токчета и рокличка :lol:
За обувки съм по-склонна да дам повечко пари, защото поне знам че са качествени и че няма да здадат багажа на 1вото обуване.

find_m3
06-20-2007, 13:30
Тука да има някой който пазарува в СЪБОТАЖ,РИП КЪРЛ,БРЕЙК ПОЙНТ,БОРД ШОП алал бала? :roll:

Аз :wink: Борд шоп - ебаси якото магзинче. Харесах си една раничка от там, ама..я били купили :? А продавачите им са уникални, мн. яки. Всеки път ми подаряват купища лепенчици :lol: За Саботаж казах вече..
А да, забравих Рип Кърл.. Мноу готини суичери има там. :P

А споменах ли ,че те обичам :smt005 :lol: супер!Същата работа е при мене.А продавачите точно в тия магазини наистина са супер пекани сядат и си лафят с тебе се 1 те познават от 1000 години ,нооо се пак ФОРИ (дет беше в Съботаж) от РИП КЪРЛ си остава номер едно.Който магазин го има е на голяма далавера :smt006

..:sUnRiSe:..
06-20-2007, 17:46
Купувам това което ми хване окото Обичам да пръскам пари по маркови магазини нооо невинаги си заслужава :wink: Важно е да ми е удобно е да ме кефи нищо конкретно :smt016

krasivata_luvica
06-20-2007, 18:12
от кофите :lol: :lol: :lol: много е фЕшЪн..... :lol: :lol: :lol: :lol: :smt005 :wink:

find_m3
06-21-2007, 14:05
Да напоследък доста хора почнаха да се обличат все едно от там са си избирали дрехите... :smt005

pyx4eto
06-22-2007, 16:05
От Даная на Графа,маиката на моя приятелка е собственичката и винаги ми казват като има нещо ново. :roll:

linkin_park_fenka
06-22-2007, 17:10
Ако си харесам нещо марково си го купувам, но попринцип не съм на маниачка на теме какъв е етикета на дадена дреха. Не съм склонна да дам 500лв за парцал дето ще издържи определено време и ще го изхвърля.
Стила ми е unique т.е. в каквото настроение съм. Може един ден да съм с изсулени дънки, кецове и чернен спотрен потник, а др ден да съм с токчета и рокличка :lol:
За обувки съм по-склонна да дам повечко пари, защото поне знам че са качествени и че няма да здадат багажа на 1вото обуване.
+1 :wink:

koalka
06-22-2007, 19:09
Има ли някой от тук, когото не си купува от най-скъпите магазини(имам в предвид Бенетон,Теранова-пълни боклуци, м...Найк, Адидас и тем подобни)?
После сме били беден народ...

find_m3
06-22-2007, 19:12
Има ли някой от тук, когото не си купува от най-скъпите магазини(имам в предвид Бенетон,Теранова-пълни боклуци, м...Найк, Адидас и тем подобни)?
После сме били беден народ...

Еми АЗ!Казах вече ,че най-марковото са ми маратонките.Не бих дала повече от 50 лева за каквото и да било друго :-s [-X

06-23-2007, 06:14
Айде,айде знаем че имате по-скъпи дрехи и от на Бритни Спиърс ама не е тук мястото да се хвалите!
Иначе Теранова,Лининг имаше и още едно местенце ама забравих как се казваше.... :smt017

koalka
06-23-2007, 06:50
Ясно, че не би дал, но аз говорех за възможностите.Тука 90% от пишещите(ако е вярно) си пазаруват от "Витошка", а там, както знаем хич не е евтино.Теранова, Найк и глупости.Вие сте луди да давате толкова пари, при положение, че дори не ги правят в Италия или Америка, а в съседна Турция и България. :wink:

find_m3
06-23-2007, 07:04
Ясно, че не би дал, но аз говорех за възможностите.Тука 90% от пишещите(ако е вярно) си пазаруват от "Витошка", а там, както знаем хич не е евтино.Теранова, Найк и глупости.Вие сте луди да давате толкова пари, при положение, че дори не ги правят в Италия или Америка, а в съседна Турция и България. :wink:

Еми аз за себе си говорех не за другите пък както искате го разбирайте ....

bebina
06-24-2007, 10:34
аз предимно от центъра си пазарувам...а магазините , които ми харесват са terranova, fox, motivi, calliope, benetton и мн други :)

06-24-2007, 11:32
Тука да има някой който пазарува в СЪБОТАЖ,РИП КЪРЛ,БРЕЙК ПОЙНТ,БОРД ШОП алал бала? :roll:

Аз :wink: Борд шоп - ебаси якото магзинче. Харесах си една раничка от там, ама..я били купили :? А продавачите им са уникални, мн. яки. Всеки път ми подаряват купища лепенчици :lol: За Саботаж казах вече..
А да, забравих Рип Кърл.. Мноу готини суичери има там. :P

А споменах ли ,че те обичам :smt005 :lol: супер!Същата работа е при мене.А продавачите точно в тия магазини наистина са супер пекани сядат и си лафят с тебе се 1 те познават от 1000 години ,нооо се пак ФОРИ (дет беше в Съботаж) от РИП КЪРЛ си остава номер едно.Който магазин го има е на голяма далавера :smt006
Да, така е. Аз харесвам и дрехите на О' Нийл, но продавачите им са ужасни направо. Само ти гледат в ръцете, случайно да не откраднеш някоя от 'златните' им дрехи.. А в тия магазинчета е друга работа. В Саботаж се запознах с един продавач, пич, ама не се сещам как се казваше. Рошав такъв, със светла коса, яко блузи на Протест носи ;)

-MiSs Sixty-
06-24-2007, 11:33
Тука да има някой който пазарува в СЪБОТАЖ,РИП КЪРЛ,БРЕЙК ПОЙНТ,БОРД ШОП алал бала? :roll:

Аз :wink: Борд шоп - ебаси якото магзинче. Харесах си една раничка от там, ама..я били купили :? А продавачите им са уникални, мн. яки. Всеки път ми подаряват купища лепенчици :lol: За Саботаж казах вече..
А да, забравих Рип Кърл.. Мноу готини суичери има там. :P

А споменах ли ,че те обичам :smt005 :lol: супер!Същата работа е при мене.А продавачите точно в тия магазини наистина са супер пекани сядат и си лафят с тебе се 1 те познават от 1000 години ,нооо се пак ФОРИ (дет беше в Съботаж) от РИП КЪРЛ си остава номер едно.Който магазин го има е на голяма далавера :smt006
Да, така е. Аз харесвам и дрехите на О' Нийл, но продавачите им са ужасни направо. Само ти гледат в ръцете, случайно да не откраднеш някоя от 'златните' им дрехи.. А в тия магазинчета е друга работа. В Саботаж се запознах с един продавач, пич, ама не се сещам как се казваше. Рошав такъв, със светла коса, яко блузи на Протест носи ;)
Забравих да си вляза в акаунта. Това горе е от мен ^

06-25-2007, 11:33
Бахти...сички много богати бе...хаха...аз пък си пазарувам от секънд хенд магазини. И бас държа, че повечето ми дрехи са по- маркови от вашите. Но това не ме интересува. Както някой акцентира-важното е да ми харесват. Само за кецове давам повече пари.

find_m3
06-25-2007, 14:43
Тука да има някой който пазарува в СЪБОТАЖ,РИП КЪРЛ,БРЕЙК ПОЙНТ,БОРД ШОП алал бала? :roll:

Аз :wink: Борд шоп - ебаси якото магзинче. Харесах си една раничка от там, ама..я били купили :? А продавачите им са уникални, мн. яки. Всеки път ми подаряват купища лепенчици :lol: За Саботаж казах вече..
А да, забравих Рип Кърл.. Мноу готини суичери има там. :P

А споменах ли ,че те обичам :smt005 :lol: супер!Същата работа е при мене.А продавачите точно в тия магазини наистина са супер пекани сядат и си лафят с тебе се 1 те познават от 1000 години ,нооо се пак ФОРИ (дет беше в Съботаж) от РИП КЪРЛ си остава номер едно.Който магазин го има е на голяма далавера :smt006
Да, така е. Аз харесвам и дрехите на О' Нийл, но продавачите им са ужасни направо. Само ти гледат в ръцете, случайно да не откраднеш някоя от 'златните' им дрехи.. А в тия магазинчета е друга работа. В Саботаж се запознах с един продавач, пич, ама не се сещам как се казваше. Рошав такъв, със светла коса, яко блузи на Протест носи ;)
Забравих да си вляза в акаунта. Това горе е от мен ^

То в съботаж блузите на протест са им от магазина и са рекламни :lol: :-D

Electric*$h{}ck
06-26-2007, 08:55
ooo Саботаж определено си е номер 1!!!Все кецове си взимам от там,а от Рип Кърл си взех зимата едни страшно сладки ботуши,мн яки!Иначе дрехи още си взимам от Kenvelo i Fox,общо взето от тези магазини най-4есто пазарувам,а и О'нийл 8)

Jamalska
06-26-2007, 09:08
Бахти...сички много богати бе...хаха...аз пък си пазарувам от секънд хенд магазини. И бас държа, че повечето ми дрехи са по- маркови от вашите. Но това не ме интересува. Както някой акцентира-важното е да ми харесват. Само за кецове давам повече пари.
все едно аз съм го писала ;)

06-26-2007, 09:20
Само в маркови магазини и по-точно магазини с високи цени ест.

kat4enceto
06-26-2007, 11:11
нямам некви то4но опредлени магазини от където да си копувам дре6ки.от центъра,на тъмно,даная некви такива! :roll:

06-26-2007, 11:52
Само в маркови магазини и по-точно магазини с високи цени ест.

И кфо? Сигурно не махаш етикате с цената и марката, за да го виждат другите, ъ? :lol:

-MiSs Sixty-
06-26-2007, 14:46
Тука да има някой който пазарува в СЪБОТАЖ,РИП КЪРЛ,БРЕЙК ПОЙНТ,БОРД ШОП алал бала? :roll:

Аз :wink: Борд шоп - ебаси якото магзинче. Харесах си една раничка от там, ама..я били купили :? А продавачите им са уникални, мн. яки. Всеки път ми подаряват купища лепенчици :lol: За Саботаж казах вече..
А да, забравих Рип Кърл.. Мноу готини суичери има там. :P

А споменах ли ,че те обичам :smt005 :lol: супер!Същата работа е при мене.А продавачите точно в тия магазини наистина са супер пекани сядат и си лафят с тебе се 1 те познават от 1000 години ,нооо се пак ФОРИ (дет беше в Съботаж) от РИП КЪРЛ си остава номер едно.Който магазин го има е на голяма далавера :smt006
Да, така е. Аз харесвам и дрехите на О' Нийл, но продавачите им са ужасни направо. Само ти гледат в ръцете, случайно да не откраднеш някоя от 'златните' им дрехи.. А в тия магазинчета е друга работа. В Саботаж се запознах с един продавач, пич, ама не се сещам как се казваше. Рошав такъв, със светла коса, яко блузи на Протест носи ;)
Забравих да си вляза в акаунта. Това горе е от мен ^

То в съботаж блузите на протест са им от магазина и са рекламни :lol: :-D
Ми това момче не носи само рекламни, иначе знам за тях. Беше студент в даскало съм го мяркала - тогава забелязах с какви дрехи се носи..

KuKli4kAta_14
06-29-2007, 10:47
Ami i az ne s1m maniak na markite.Lubimite mi magazini sa terranovva , mn obi4am spider i hot spot ima super qki dre6ki est ima mn qki ne6t ai po obiknovennite magazini..

06-29-2007, 17:03
kogato stava duma za kecove vinagi ot sabotage,board shop ili eventualno insomnia a drehi ot tiq magazini si vzimam dosta po-rqdko za6toto ne vseki den e velikden :wink:

find_m3
06-29-2007, 17:20
kogato stava duma za kecove vinagi ot sabotage,board shop ili eventualno insomnia a drehi ot tiq magazini si vzimam dosta po-rqdko za6toto ne vseki den e velikden :wink:

:smt023 точно

JaNiiTy963
04-24-2009, 14:00
Kupuvam si i za 20lv i 200lv...ne darja na marka..gledam da mi haresva : )

Loshotia
04-24-2009, 14:03
от втора употреба

TonChoY
04-24-2009, 14:21
kenvelo, alexandra, new yourker, spider .. i dr.

gabi_94
04-24-2009, 14:38
оу, ами аз си купувам дрехите от много места. Рядко си купувам повече от 5,6 дрешки от един магазин, но най-често си купувам от Тали Уейл, и то когато има намаления :D , Даная - супер готин магазин на графа. От теранова рядко си купувам, щото цяла София е с дрехи от там. По принцип не си купувам скъпи дрехи, за дънки повече от 40 лева не давам, а за блузки не повече от 25 :D

teenems
04-24-2009, 17:29
ам от всякъде стига да ми хареса ,може да е и от 2-ра употреба ,но хареса ли ми веднага я зимам :D ,повечето ми блузи,ризи,пуловери са теранова .. ,но не държа на марката ;)

s3xy
04-24-2009, 18:41
мола и витошка, иначе почти всичко ми е на Benetton или Adidas като дрехи, иначе за обувки пума и найк най вече, имам кънвърски ма не са ми спр удобни ..

Cable
04-24-2009, 19:15
Имам г/д всякакви дрехи.От т.н. скейт марки имам доста дрехи по неволя 8-) .А иначе напоследък нямам време и търпение за обиклаляне отивам до мола за 20 мин и си купувам квото ми трябва.

kuklichka_bg
04-24-2009, 19:21
mizy fashion
miraq
ot mola
ave ko zn ima?!

guinessgirl
04-24-2009, 19:24
от всякъде.

зависи от две неща:
-харесва ли ми дрехата
-имам ли в момента пари за нея

titinkaa
04-25-2009, 09:06
terranova,adidas,nike,puma,fox,kenvelo :)

sweet_bubka
04-25-2009, 09:49
Нямам определен магазин...каквото и от където ми хареса това си взимам :)

sladkish_14
04-25-2009, 10:36
Различно .. Глупости 8-) има магазини в който вече утвърдено си пазарувам , защото знам че там ще има стока по моя вкус ,, Но съм и по обикалянаето .. В момента марковите дрехи превъзхождат в моя гардероб , не защото е скъпо или марково , а защото е качествено и ми харесва ! ,, D&G , Terranowa , Miss Sixtу , тук - там някой Adidas, страшно много обичам магазините на Роберто Кавали жестоки дънки има и така ,, :)

Bloodryne1996
04-25-2009, 11:53
adidas,nike,puma,rip curl,roxy
но главно Том Тайлър и edc(Esprit)

tItEufFf
04-25-2009, 12:05
Pimkie, H&M, Bershka, Promod... И имам Adidas, Puma, Nike...
А за обувки ... повечето известни марки - Adidas, Converse, Puma, Nike, Kappa..

Kras4eto_lp
04-25-2009, 15:54
Различно но най-вече от Adidas,Rip curl,Sabotage,Board shop,Park,Fabric,Tom Tailor,Lee Cooper,Mango, Pepe Jeans...от тях редовно си пазарувам, винаги нещо ми харесва :)

fashion4etyy
04-25-2009, 19:24
Само и единствено Мол-а :grin:

Abigoria
04-25-2009, 20:33
На тъмно и Секънд Хенд... 8)

klasik93
04-29-2009, 20:24
poviarvaite mi vie niamate problem-az en moga da si namiram obuvki ve4e -nosia 48.5nomer obuvki,basketbolist sum-navur6ih 15 prez oktonmvri,visok sum 192sm i takaa,ta otde vikate da si kupuvam obuvki :lol:

Darkkiss
04-30-2009, 04:16
де да знам

Seducti0n
04-30-2009, 17:30
:) теранова за пуловерчата и блузки
харесвам изчистени модели или райе :smt007
Не съм от хората, които да имат определена любима марка,
каквото ми харесва, стига да имам парички си го взимам. :)

under_black_sky
04-30-2009, 18:23
от втора употреба


Абе, хора :-o Как си купувате дрехи от втора употреба :-o Ужас... аз съм гнуслива и не мога да си взема нещо от подобни магазини... някак си като се замисла и след като го взема 20 пъти да го изпера не мога да го облека ... :-o

allergic
04-30-2009, 18:32
от втора употреба


Абе, хора :-o Как си купувате дрехи от втора употреба :-o Ужас... аз съм гнуслива и не мога да си взема нещо от подобни магазини... някак си като се замисла и след като го взема 20 пъти да го изпера не мога да го облека ... :-o

И нея кво я интересува тва?
Да те кара да го обличаш?!

joannalof
04-30-2009, 18:34
Хах ... пък аз си купyвам евтини дрехи и "не ми е опадала косата"! Като е маркова пък, сякаш нещо ще ми стане :-D Не се интересувам к'ва е марката, важното е да ми хареса :grin: Най-често в Tarra :D 8-)

under_black_sky
04-30-2009, 18:46
Е аз не говоря за марка , кушувам всичко в нормални за мен цени, ама някак си ми се струва странно с тая втора упортреба..ама няма зн :)

Jesus
05-01-2009, 19:33
където цените са нормални :)

hahavteen
05-01-2009, 19:42
H&M, Orsay и Xanaka. Понякога минавам и през NewYorker но напоследък рядко си харесвам нещо.

hrisi7uuu
05-01-2009, 20:33
I :smt007 Tarranova!!! :-)

Converse333
05-01-2009, 21:04
Отвсякъде освен от втора употреба и от битака. 8-)

POLLINA
05-01-2009, 21:37
Амииии Mango , Nike , Adidas , New Yorker, Tally Weil i dr.. :P

radoraev
09-19-2009, 11:06
Здравейте!
Занимавам се със ундсърфинг и откакто се помня нося сърфиски марки дрехи като билабонг,куксилвър и РИП КЪРЛ.......
Всъшност минах през всички марки-докато не попаднах на РИП КЪРЛ.....еми просто нямат фалшификати-това е!!!
Имам дрехи на рип кърл,които нося вече пета година-няма скъсано,няма раздърпано--да не говоря за уникалните дизайнерски неща,които правят.
Вече си ми издадоха и карта с намаление и съм много доволен--от две три години правят и уникални часовници!!
Имам три :grin:
Е не съм виждал по-качествена стока без фалшификати на пазара...
Скоро пуснаха и много удобна система за решаване проблема с купуване на подарък на рожденник например...
Купуваш ваучер за минимум 50 лева и го подаряваш на рожденника--той отива в магазина и си харесва нещо...така и вълка доволен и агнето цяло!!! :grin: :grin: :grin:
Скоро им дойде и новата колекция--- :-P :razz: :booooomb: :-D :D :lol: