PDA

View Full Version : Морковчета???



06-16-2007, 15:12
Чувала сам че ако се ядът много моркови ще пираснеш с няколко см. Това да ли е вярно някой знае ли?А също ако се консумират много често моркови може ли да се получи пигментиране на кожата?Които знае на пише :D :D :D

gabrielka@a
06-16-2007, 15:32
Не съм чувала подобни неща,но е възможно :-k

bubbles2602
06-16-2007, 18:48
Ooooooooo,koi te e zabludil,4e ot morkovi 6te polu4i6 pigmentaciq :-s Zna4i,morkovite sa izklu4itelno polezni za kojata,za6toto sudurjat vitamin E.taka 4e ako ima6 suha i neraztegliva koja e preporu4itelno da si gi pohapva6 4esti4ko.Otnosno tva dali 6te porasne6 ot tqh...zavisi na kolko godini si.Ako sega raste6,moje bi 6te uskorqt procesa(tva ne vaji samo za morkovite ,a i za vsi4ki zelen4uci),6toto sa polezni.No ako si na 18-19 i si 1.50...ne o4akvai 4udesa :smt009

`Death`Whore``
06-16-2007, 19:39
Гледали сте една реклама /най-вероятно/ за сока от моркови. В нея се казва, че той помага за естествен тен. И това е доста логично, като се замисли човек. преди ги ядях много и миналото лято бях почерняла доста...сега почти не ям и съм беличка. А пак има жеги и слънце. Може би подпомагат процеса на почерняване.

Ice_Queen_
06-16-2007, 20:55
Гледали сте една реклама /най-вероятно/ за сока от моркови. В нея се казва, че той помага за естествен тен. И това е доста логично, като се замисли човек. преди ги ядях много и миналото лято бях почерняла доста...сега почти не ям и съм беличка. А пак има жеги и слънце. Може би подпомагат процеса на почерняване.

каква прекрасна идея ми даде сега..нямаш си на представа..