PDA

View Full Version : Отностно личната Ви хигиена..



oTPoBHa
06-16-2007, 15:13
Разкажете за своята лична хигиена - как се поддържате, колко често се миете, взимате ли душ преди секс.. вЪобще разни ей такива неща.
Айде вие сте :smt006

RunawayLove
06-16-2007, 15:21
Ами се къпя в седмицата по три пъти а лятото почти всеки ден, много обичкам ръцете да са ми чиести и когато са ми мръстни немога да се търпя :roll:

MoHuTo
06-16-2007, 15:22
Абе що за тема???Ти не знаеш ли как сама да си поддържаш личната хигиена, че питаш хората :-k :::

gabrielka@a
06-16-2007, 15:30
Ми през лятото се къпя три пъти в седмицата (а ако ходя на плаж повече ) вземам си душ сутрин и вечер,а за душа преди секс,не мога да ти кажа,защото не правя :)

oTPoBHa
06-16-2007, 15:31
Абе що за тема???Ти не знаеш ли как сама да си поддържаш личната хигиена, че питаш хората



отлично знам как да се поддържам, монито. просто искам да разбера възгледите на хората относно това много важно човешко качество - чистотата.
Твоите вече ги разбрах.. затова те моля повече да не пишеш в темата ми :smt006

MomoCA
06-16-2007, 15:33
Vzimam si dush vsegi put predi da izlezna, brusna se, miq si liceto s specialen sapun sled koeto go pochistvam s specialni kurpichki napoeni v spirt, miq si zubite i sum gotov.

vvs_go
06-16-2007, 20:35
kypah se za posledno lani

Winterfresh
06-17-2007, 09:51
Зависи от сезона. Ако съм на даскало всеки път след като имам Фискултура и неделята ( попринцип имам Ф. 3 пъти седмично, ако не ... пак 3 пъти седмично + неделя :lol: ) . Ако съм в ваканция ( и не съм на плаж ) 2 пъти + неделя. Ако обаче сам на море всеки де, дори някой път по 3 пати през деня. Колкото до ръцете... Не трая да са ми мръсни и за това... А за къпане преди секс- Редовно преди да почна влизам с гаджето под душа и чак тогава :mrgreen:

Swinkenhoffer
06-17-2007, 09:55
кво значи зависи от сезона... о.О ако не се изкъпя всеки ден, зима или лято, ще си съдера кожата. :)

<black soul>
06-17-2007, 10:14
Ми през лятото се къпя три пъти в седмицата (а ако ходя на плаж повече ) вземам си душ сутрин и вечер,а за душа преди секс,не мога да ти кажа,защото не правя :)
хъх, и аз съм така... и си мия зъбите всяка сутрин и вечер... макар че понякога сутрин нямам време, честно казано, но винаги вечер! :lol: :wink: :P махам си космите подмишниците и по краката ...ъъ, всяка седмица... подстригвам се през два месеца... косата ми не цъфти много много... за бърсането на задника няма да ви говоря :-D :) не използвам специални маски за лице, за махане на пъпки и т.н. , защото нямам O:) 8) :-) ми тва е...

Decu
06-17-2007, 10:42
Къпя си се всеки ден-а косата през 3-4 дни.Мия си зъбите сутрин и вечер, а имаше и един период, в който си ги миех и по 3 пъти :-D През лятото се къпя и сутрин и вечер O:)

cherinka
06-17-2007, 10:43
Тялото ми го къпя всеки ден, а когато съм вкъщи, като ида по малка нужда, след това се мия, а ако съм някъде в тоалетната на някое кафе или обществено място, винаги си нося мокри кърпички - първо с тоалетна хартия, после мокра кърпичка.
Косата я мия на всеки втори ден - винаги я суша със сешоар и после я изправям с ютията - подстригвам се веднъж на 10 месеца :-D
А относно ръцете - мия ги когато имам възможност, макар, че като съм на вън и като се лепна за някоя чешмичка - и се мия, но се дразня, че само с вода нищо не става (требе и сапун) ..

Само имам един недостатък - вечер преди сън, не си махам грима.. и стигнах до извода, че е по-добре да не се гримирвам. Та, вече супер рядко се гримирвам - само за няква по-специална среща с някой по-специален познат. :-D

Зъбите - само сутрин ги мия, макар, че зъболекаря ми каза да ги мия по повече от 3 пъти на ден, и също така ми обесни как да си мия зъбите - ква посока, къв ъгъл, къв натиск и т.н, също така ми каза, че четката за зъби трябва да се сменя на всеки 3 месеца, та вече мисля, че трябва да последвам съветите му.

ХОРА, МИЙТЕ СИ ЗЪБИТЕ И ДЪВЧЕТЕ ТЪМНОСИН ОРБИТ, щото ся ми се се появили 6 кариеса и тия дни ще ходя да ми правят пломби, и ме е супер страх, щото болистрашно много :shock: :smt009 :smt009 :smt009 :smt010

alkobalko
06-17-2007, 12:58
Зъбките си ги мия сутрин, обед и вечер. Душ си взимам всеки ден сутрин и вечер, през лятото и по-често. Косата я мия през ден, но се случва и всеки ден. Използвам интимни кърпички и морки за ръцета, ако няма сапун и вода под ръка. За друго не се сещам.

Winterfresh
06-17-2007, 13:09
кво значи зависи от сезона... о.О ако не се изкъпя всеки ден, зима или лято, ще си съдера кожата. :)

Ами имам предвид, че през лятото се капя по-често отколкото зимата :wink: А забравих да кажа : мия си зъбите 3 пъти дневно. Обезкосмявам си половите органи през 1 седмица и така :mrgreen:

cherinka
06-17-2007, 13:13
[quote=пор]Обезкосмявам си половите органи през 1 седмица и така :mrgreen:
:-D
Ми..
Половите органи няма как да си ги обезкосмяваш.
По-скоро -> областта около тях. :-D

Иначе и а зте подкрепям за това, че зимата не може да се изкъпеш 3 пъти за 1н ден, но иначе лятото може.

..сигурно това си имала предвид :)

`Death`Whore``
06-17-2007, 13:14
Къпя се и си мия зъбите винаги преди да изляза. С косата се мия най-много 2 пъти на седмица, даже на 4-5 дни най-малко. Преди секс не се къпя задължително, както и след секс. Ако ме беше гнус от моето тяло или от това на мъжа ми, нямаше да има смисъл да правя секс с него. :)

бау-бау
06-17-2007, 16:32
ауу ужаст преди като трябваше да правя свирка на гаджето ми той не се беше измил и беше ужасно гадно [-( =; ](*,) абе хора я кажете как да му намекна да се мое по-често насекаде тарсих ма не намерих такава тема плсссс кажете [-o< [-o< [-o<

malkoto_sladur4e
06-17-2007, 18:58
Ами аз всеки ден задължително вземам душ и много държа на личната хигиена!Преди секс винаги се къпя основно,после само душ и после си слагам лосион или минавам цялото си тяло с мокра кърпичка.Абе въобще мн държа на това... :wink:

Ulety
06-17-2007, 19:05
Miii .. kupq se na den po 2-3 puti (ne zavisi ot sezona)...miq si zybite sutrin i vecher .. nosq mokri karpi4ki i taka ;]

find_m3
06-17-2007, 19:17
И аз всеки ден се чипкам не знам дали е лошо ама си мия и косата просто не издържам ако не съм я изктпала... според ме си е супер :roll:

koalka
06-17-2007, 19:36
Зъбите-и аз преди да изляза, сутрин и вечер.
Тялото-всеки ден.След секс-не се мия.А ръцете много често.

radito
06-18-2007, 13:18
кво значи зависи от сезона... о.О ако не се изкъпя всеки ден, зима или лято, ще си съдера кожата. :)
естествено!

UnaBletoLoVeU
06-18-2007, 13:23
Когато е по-топло:
Сутрин, ако стана в 6 си взимам душ. След като се върна от даскало винаги си взимам душ. Вечерта се къпя..някои казват, че е вредно косата да се мие всеки ден, но моята нито се изтощава, нито се изсушава.
Когато е по-студено:
Тогава само вечер се къпя, защото след даскало ме мързи пък и като е студено (зимата да речем) няма смисъл.
Зъбите си ги мия сутрин, след обяд, преди да изляза към 6-7, след вечеря и после малко преди да си легна..демек 5 пъти на ден.
Ръцете..охоо :-D много пъти. (:

***BORK@***
06-18-2007, 13:29
Тялото-сяка вечер
косата-на 2-3 дена,а през латото някой път всеки ден
зъби-сутрин,вечер и преди да изляза
ръце-малко да се наклепам и си ги мия,дори няколко пъти със обилна пияна,когато съм навън и няма къде да ги измия имам мокри кърпички!

-MiSs Sixty-
06-18-2007, 15:42
Как може да се къпете три пъти седмично? :shock: През деня се потите, мърсите и т.н. И после си лягате в чистото легло мръсни? Ужас! :|

Аз се къпя абсолютно всеки ден. Сутрин и вечер, а и всеки път след плаж през лятото / задължително /..
Зъбите също по няколко пъти на ден. Горе-долу към 3 пъти, защото обичам :))
Косата я мия на 2-3 дни, защото ми е нехигиенично да я чакам повече време.
Бельото също си сменям всеки ден. След всяко къпане се мажа с различни лосиони. Особено лятото е много важно да си поддържаш кожата. Не мога да изляза без грим. Ползвам малко, но ми е по - приятно.. Веднъж месечно ходя на козметик. :))

krem4et0
06-18-2007, 16:12
Душ-всеки ден, а лятото и по 2 пъти!
Косата-1 път седмично. Ужасно вредно е да се мие по-често, особено къдравата коса. водата изтощава ужастно косъма, а и моята коса стои по-добре, когато не е мита 3-4 дни. Иначе е бая непокорна.
Зъбите си мия след всяко хранене, сутрин и вечер.
Преди секс се мия(все пак се мия преди да изляза от дома). След секс не се мия или го правя рядко. Обичам да чувствам мириса на неговото тяло по моята кожа!

krem4et0
06-18-2007, 16:15
Само да вметна-в Свищов водата е толкова черна, че след баня имам чувството, че съм по-мизерна от преди това! а и сега почват едни режими.........как да се мия по 100 пъти на ден като понякога няма вода по цели дни?

ЕPu
06-18-2007, 16:16
Зимата тялото си го пътя всеки ден, косата през 1-2 дена.
Когато е топло всеки ден, може и поняколко пъти (косата обаче през ден)
Зъбите си ги мия сутрин и вечер и преди да изляза. Забелязала съм, че преди да изляза винаги се къпа.
Ръцете....около 20тина пъти на ден. Знам, че са много и затова постоянно дори и в най-големите горещини ми е суха кожата на ръцете, ама няма пък да ходя с мръсни ръце.

06-22-2007, 11:22
Ами къпя се през ден,а си мия тялото всеки ден по 2 пъти,лятото по 3.
А когато има режим просто умирам.

06-22-2007, 20:31
KUpq se vseki den mokri kurvi imam obsolutno vinagi.... i nemoga da razbera kak moje 4ovek da izlezne ot vku6ti bez da s ee izkupal.... liceto si go miq po nqkolko puti na den prez lqtoto se kupq na den po 2 3 4 puti.... rucete gi miq vinagi kato vidq 4eshma

06-23-2007, 09:27
Ами къпя се доста често,почти всеки ден,даже мога да кажа всеки ден,само когато не излизам примерно и ми е някво мързеливо и цял ден лежа-тогава не.Ама иначе всеки ден.Лятото като ходя на плаж след това задължително,вечер преди да изляза....за секса....аз се къпя преди да изляза и няма смисъл да се къпя преди самия полов акт....използвам интимен гел...сапуни шампоани....(бахти гъзето дето съм а :P ) общо взето най-обичам да съм чиста ;)

Leksi23
06-23-2007, 09:35
Зъбките си ги мия сутрин, обед и вечер. Душ си взимам всеки ден сутрин и вечер, през лятото и по-често. Косата я мия през ден, но се случва и всеки ден. Използвам интимни кърпички и морки за ръцета, ако няма сапун и вода под ръка. За друго не се сещам.
и аз съм така 8-[

lunnoto_momi4e
06-23-2007, 14:41
Лятото се къпя по 2-3 на ден тялото,а косата всеки ден.Зимата всеки ден си мия тялото а косата на 3-4 дни,защото ми е много суха.Зъбите всеки ден поне по веднъж.А кофтито е че съм вманиячена върху грима си и през 3-4 часа си сменям грима основно :arrow: кожата ми става прекалено суха и трябва да внимавам...

S_L_A_D_U_R_K_A
06-23-2007, 16:55
Ммм мия си зъбките сутрин, обед,вечер и преди да излезна! Къпя се всеки ден, когато стана, преди да излезна и като се прибера преди да легна сега лятото се случва по 2-3 пъти даже! Косата 3 пъти в седмицата, ръцете постоянно задължително преди хранене и като се прибера от някъде! Мокри кърпички, когато съм навън. Лосиони, душ гелове, парфюм, дезодорант, рол он, тоалетно мляко са задължителни :wink: