PDA

View Full Version : Help...



.!....
06-16-2007, 15:14
Hora pomognete mi molq vi...sled nqkolko dni predstoi da se zapoznaq s choveka koito haresvam adski mnogo.... priqteli shte narpavqt taka 4e da se zase4em i problema e tam che sled tova vsichko zavisi ot men kakvo shte stane... v smisal nqkak si sam sramejliv i se panikiosvam i kato me ostavqt da si govorq s neq prosto nqma da znam kakvo da i kaja i se pritesnqvam oshte ot sega... kajete mi kak da postypq ako imate idei.... mersi predvaritelnooo

MomoCA
06-16-2007, 15:22
Ne se pritesnqvai be 4ovek. Tq shte te haresa ako i pokagesh che se chustvash hubavo okolo neq a ne ako sedite i gledate prez prozoreca. Kagi i shegichki, za da otpusne malko i porasmee, pravi i komplimenti, i vzemi pari s teb i plashtai za vsichko. Tva shte i pokage che si pich, no nai vagno ot vsichko....


NE SE PRITESNQVAI

06-16-2007, 16:13
spokoino :) nqma da se spi4a6 :P bydi sebe si razsmivai ne i pravi komplimenti az li4no mnogo mrazq da se zapoznaq s nqkogo i da po4ne ama mnogo si hubava ama dai da te pitam ne6to na u6e takiva det se pravqt na golemi svalq4i dano da se polu4i stiskam ti palci :P

Just_say_no
06-16-2007, 16:16
Ае я се успокой !!! Всичко ще е наред споко. Но запомни !!! Недей да си измисляш точни думи който да кажеш защото ще се паникьосаш и ще ги забравиш (100 % гарантирам). Не си дооточнил къде ще е срещата и къде ще ходите, но все пак можеш да си подготвиш няколко резервни теми за разговор. Знаеш как става не е нужно да те уча :wink:

НО НАЙ - ВАЖНОТО Е ДА СИ СПОКОЕН И ЕСТЕСТВЕН !!! Айде успех!

GaNgStAz
06-16-2007, 17:01
не се депресирай, споко, важно е да не се спечеш и да има кфо да си кажете.. тфа за шегичките и комплиментите според мен е доста тъпа идея, ама се пак тфа си сависи само от тебе и от тфа къф човек си :wink: а за парите.. :| смисал ти си я познааш и т.н. ама.. [-( зависи от нея се пак до некфа степен.. аз лично мраза некое момче да ми плаща за сичко.. ти ше си прецениш на място :wink: ае пич, успехи

Th3MaN
06-16-2007, 17:20
Ми единствения начин е да преудолеш срама си !

silver_angel
06-16-2007, 17:57
бъди естествен

pisi84
06-18-2007, 22:59
Nqma da se panikiosvash otpuskash se i vse edno govorish s priqtel .

MoHuTo
06-18-2007, 23:22
Просто бъди себе си, не се прави на такъв какъвто не си и ще видиш, че така шанса да те хареса и тя е много по-голям.Не се притеснявай толкова, тя все пак не яде хора нали :wink:

Vladokaaa
06-19-2007, 04:12
Hora pomognete mi molq vi...sled nqkolko dni predstoi da se zapoznaq s choveka koito haresvam adski mnogo.... priqteli shte narpavqt taka 4e da se zase4em i problema e tam che sled tova vsichko zavisi ot men kakvo shte stane... v smisal nqkak si sam sramejliv i se panikiosvam i kato me ostavqt da si govorq s neq prosto nqma da znam kakvo da i kaja i se pritesnqvam oshte ot sega... kajete mi kak da postypq ako imate idei.... mersi predvaritelnooo

Абе какво всички се притеснявате бе хора не е чак толкова страшно.Излез с нея разходете се там кво ще правите говорете жените обичат да говорят задавай и въпроси и ще видиш как ще се отпусне и вече нататък знаеш как са нещата ама ти се справи с началото :lol:

_[LiFe-StiLe]_F
06-19-2007, 05:17
говорете за ежедневни неща, за теми които виждаш, че живо я интересуват... а за това, че след тази среща, всичко зависи от теб - да така е ;) просто вметни в разговора някак си изречение с което тя да разбере по тънкия начин, че й искаш телефонния номер или скайпа ;) от там нататък лесно ;)

NightSky
06-19-2007, 06:14
Дръж се нормално. Питай я някакви общи неща - каква музика слуша и т.н...