PDA

View Full Version : Moderated: Как да премахна целулита за минимално време?



06-16-2007, 16:10
Моля ви се помогнете ми имам огромен проблем.имам целулит а трябва да го махна за минимално време.Коко врее щте отнеме да се махне? :( :( :( гайето ми иска да хои на басейн с мене обаче аз не мога защото ме е страх че като ме види.... а бившата му е толкова яка със жестоки крака БЕЗ ЦЕЛУЛИТ :cry: :cry: :cry: моля ви се кажете ми какво да правя извинявам се ако темата се повтаря :? :?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 и 7 точка от правилника!

06-16-2007, 17:44
Добре де, а гаджето ти заради едните крака ли ходи с тебе, баси ](*,) ](*,) ](*,) Ако си твърдо решена да премахнеш целулита - направи го заради себе си, не заради някакъв си там... Иначе проблемът се решава с много спорт, балансирана храна, много течности, допълнени от масаж и подходящо кремче за стягане. Хич не става бързо, тези неща изискват време. Съвет от мен - ако на гаджето ти му пречи целулитът ти - просто го зарежи, това е по-бързото решение ;-)

MomoCA
06-16-2007, 18:13
Tichai i skachai na vuge.

cherinka
06-16-2007, 18:56
Съвет от мен - ако на гаджето ти му пречи целулитът ти - просто го зарежи, това е по-бързото решение ;-)
Да, и после ще има тема "Как да си махна целулита, защото бившето ми гадже ще е на басейна, а бившата му беше мн яка.". :-D

Winterfresh
06-17-2007, 10:08
Има два изхода. 1-ния е бърз и скап, но др. е бавен и ефтин.
Единия е отиваш при чичо докто плащаш му около 100 лвл и ще те оправи с операция за 10-20 мин.
Втория е : отиваш при ЛЛ ( личния лекар ) и го питаш за някакви мазила за целолит. после почваш да тичаш, скачаш , да играеш футбол ( ако си момче де- тичаш о единия краи на терена до другия като се надяваш да вкараш гол през тва време :mrgreen: ) или ако те е мързел прибираш се и почваш да клякаш и да се изправяш ( около 10-20 серии по 30 ) и за около ч месец ще си ОК \:D/ .

Дано да съм ти помогнал и да се надяваме че ще задържиш гаджето :-D

Winterfresh
06-17-2007, 10:10
Има два изхода. 1-ния е бърз и скап, но др. е бавен и ефтин.
Единия е отиваш при чичо доктор плащаш му около 100 лвл и ще те оправи с операция за 10-20 мин.
Втория е : отиваш при ЛЛ ( личния лекар ) и го питаш за някакви мазила за целолит. после почваш да тичаш, скачаш , да играеш футбол ( ако си момче де- тичаш от единия краи на терена до другия като се надяваш да вкараш гол през тва време :mrgreen: ) или ако те е мързел прибираш се и почваш да клякаш и да се изправяш ( около 10-20 серии по 30 ) и за около 1 месец ще си ОК \:D/ .

Дано да съм ти помогнал и да се надяваме че ще задържиш гаджето :-D

<black soul>
06-17-2007, 10:47
после почваш да тичаш, скачаш , да играеш футбол ( ако си момче де- тичаш о единия краи на терена до другия като се надяваш да вкараш гол през тва време :mrgreen: ) или ако те е мързел прибираш се и почваш да клякаш и да се изправяш ( около 10-20 серии по 30 ) и за около ч месец ще си ОК \:D/ .

:shock: :shock: :smt005 :smt005 абе, ****, момчетата хващат толкова често целулит, колкото моделите ядат сметана! //което не значи че е изключено//
по темата : най-важното е да скачаш на въже и да пиеш вода... всеки ден скачай на въже по 1-2ч. примерно сутринтна скачаш половин час. после на обяд още половин. следобяд още половин. и точно преди да си легнеш пак половин. през останалото време пий много вода, може да ходиш и на фитнес по веднъж-два пъти на седмица //макар че аз бих предпочела упражненията вкъщи пред фитнеса// . при упорита и дълга тренировка ще ти се премахне целулита най-малко за 2 седмици. :roll: