PDA

View Full Version : без сили...



beautiful.soul
06-16-2007, 18:21
Той се държи гадно прави се на недостъпен... иска света да се върти само около него, едва ли не аз не мога да живея без него, не мога да дишам ако не ми вкарва въздух през своята уста и т.н... защо толкова си мисли, че съм му в кърпа вързана и може да ме прави на гъз... защо ме приема като даденост, и не осъзнава че изпитвам нужда да бъда обичана, да ми бъде показвано това... и защо се държи толкова гадно ... и се чудя какво правя с момче като него, какво изобщо ме кара да го обичам едва ли не, и да мачка всичките ми сили да кажа "край"... може би тва, че не ми ходи по гъза и може би за това че за първи път съм с момче, което не ми "сваля звезди"... държи се супер готино, но тези моменти в който се държи сякаш аз съм "никоя, поредната " направо ме изкарват извън нерви... говорила съм хиляди пъти с него, но не... не мога да му кажа край, обичам го ! как ще постъпите ако сте в подобна ситуация... да се държат така с вас и да нямате сили да скъсате всякаква връзка с този човек?

TuZAra
06-16-2007, 18:25
Отговора на този вапрос е много прост-просто го уплаши (не му се обаждай(него тарси) 2-3 дена) и готово да видиш как щи ходи по газа

MomoCA
06-16-2007, 18:25
Tegli mu edna maina i si vurvi napred s givota. Nqma kvo da se priesnqva6 za takuv kato nego.

TuZAra
06-16-2007, 18:27
Tegli mu edna maina i si vurvi napred s givota. Nqma kvo da se priesnqva6 za takuv kato nego. В никавав случей щом викаш че на моменти ти сваля звезди и го обичаш прави си сама изводи

beautiful.soul
06-16-2007, 18:28
Отговора на този вапрос е много прост-просто го уплаши (не му се обаждай(него тарси) 2-3 дена) и готово да видиш как щи ходи по газа
това се случва почти всеки път като се скараме, не го търся, той ме търси след няколко дни.. после следва една малка пауза в която няма проблеми, и после пак същото... и докато не се търсиме през тия няколко дни винаги си запълвам времето с нещо, някакво занимание или срещи с някой, за да не мисля за него, защото ми е гадно... но просто не виждам смисъл от тия "няколко дни" като в някъв застой се чувствам...
говорила съм с него, но той не може да ме разбере, тъй като е МЪЖ... и не приема толкова емоционално нещата, колкото мен

TuZAra
06-16-2007, 18:30
Еми тук единствения начин ТИ да не се мачиш е да го зарежеш защото след време той ще види че му ходиш по газа и може да ти изневери така че го зарежи

SunnyG
06-16-2007, 18:30
zadavash vaprosi v 1 lice ed chislo,demek kam samata sebe si...opitai se da si otgovorish i ne go tarsi nqkolko dena...reji go ot vreme na vreme i taka..

TuZAra
06-16-2007, 18:32
zadavash vaprosi v 1 lice ed chislo,demek kam samata sebe si...opitai se da si otgovorish i ne go tarsi nqkolko dena...reji go ot vreme na vreme i taka..Извиняваи , но ти четеш ли
това се случва почти всеки път като се скараме, не го търся, той ме търси след няколко дни.. после следва една малка пауза в която няма проблеми, и после пак същото... и докато не се търсиме през тия няколко дни винаги си запълвам времето с нещо, някакво занимание или срещи с някой, за да не мисля за него, защото ми е гадно... но просто не виждам смисъл от тия "няколко дни" като в някъв застой се чувствам...
говорила съм с него, но той не може да ме разбере, тъй като е МЪЖ... и не приема толкова емоционално нещата, колкото мен НЕ МОЖЕ ПРОСТО НА ВСЕКИ 2-3 СЕДМИЦИ ДА НЕ СЕ ВИЖДАТ ПО 4-5 ДЕНА

cherinka
06-16-2007, 18:34
Щом той има такова държание към теб, значи с нещо си го провокирала да се държи така и явно в случая ти си виновна, а не някой друг, защото момчетата се държат според зависи какво е момичето до тях.
..

beautiful.soul
06-16-2007, 18:34
Еми тук единствения начин ТИ да не се мачиш е да го зарежеш защото след време той ще види че му ходиш по газа и може да ти изневери така че го зарежи
Не му ходя по гъза! казвал ми е че не иска да е с такова момиче, което му ходи по гъза .. прекалено скучна ще съм му ! но в държанието му виждам друго...
лошото е че той и да умира за мен няма да си го признае, защото става прекалено раним... може би трябва да го приема какъвто е ... но как след като не се чувствам добре?!
и не искам да го зарязвам, защото съм щастлива с него, просто тия моменти не ме радват особено, даже бих казала, че се чувствам ужасно...

MomoCA
06-16-2007, 18:35
Ti sama shte se nervirash ako ostanesh s toq, vqrvai mi.

TuZAra
06-16-2007, 18:36
Еми приеми го какавто е :smt023

beautiful.soul
06-16-2007, 18:37
Ti sama shte se nervirash ako ostanesh s toq, vqrvai mi.
о онзи ден ми казаха че съм станала адски нервна и злобна ! като се замислих наистина съм станала ужасна ! постоянно потропвам с крак, повишавам тон, ядосвам се...пууу ама искам да съм си с него бе

MomoCA
06-16-2007, 18:39
Nameri si svqstno momche, ima mnogo gotini. Takiva otvorkovci kato toq ne znaqt kak da se durgat s momiche.

SaYoNaRa
06-16-2007, 18:41
Според мен го прави, щото му приляга, а и ако той ходи след гъзаа ти, той няма да ти е тръпка, бързо ше загубиш интерес към него...Пък така като е по-недостъпен ти уж го обичаш(може и така да е нз) и не можеш без него, а той се прави на недостъпен и на теб ти е цел да го накараш да ти обръща повече внимание, да ти показва че те обича...

beautiful.soul
06-16-2007, 18:46
Според мен го прави, щото му приляга, а и ако той ходи след гъзаа ти, той няма да ти е тръпка, бързо ше загубиш интерес към него...Пък така като е по-недостъпен ти уж го обичаш(може и така да е нз) и не можеш без него, а той се прави на недостъпен и на теб ти е цел да го накараш да ти обръща повече внимание, да ти показва че те обича...
ДА ! прав си ! и аз така мисля и му го казах .. (дали трябваше) казах му че знам че заради тва се държи така... но тва хубаво ли е по - дяволите ?!

06-16-2007, 18:52
Според мен го прави, щото му приляга, а и ако той ходи след гъзаа ти, той няма да ти е тръпка, бързо ше загубиш интерес към него...Пък така като е по-недостъпен ти уж го обичаш(може и така да е нз) и не можеш без него, а той се прави на недостъпен и на теб ти е цел да го накараш да ти обръща повече внимание, да ти показва че те обича... Най-правилния отговор до сега =D> =D> =D>

girl_in_black
06-16-2007, 19:26
Все едно аз съм писала темата...В същата ситуация съм и не знам какво да правя , но съм стигнала до решението, че ще поговоря с него, ще му обясня какво ме дразни и ако не вземе предвид моите думи-край.Също така го обичам, но имам чувството, че появи ли се някой, когото ми харесва и на когоо не съм безразлична, ще го оставя веднага