PDA

View Full Version : zamundata



usmivkata krasi 4oveka
06-16-2007, 18:38
ako nqkoi mi dade rega si za zamundata 6te sum mu mn blagodarna i zaduljena..az neshto ne moga da se registriram puk mi trqbva 4etvurti sezon na oc, ako nqkoi si dade rega 6te go razceluvam

MusicIsTheKey
06-16-2007, 18:43
Туко що си направих регистрация,която ми отне 30 секунди.

При положение,че има достатъчно свободни места,не виждам къде е проблема?
Дори написах друг e-mail,а не моя.

4 сезон на Orange County го има и в Арена,където регистрацията също става за секунди.

zvezdichkaaa
06-17-2007, 09:23
emi nzz qvno az ne6ty ne moga da q naprava predi malko su6to opitah i ako moje6 i ima6 jelanie 6ti sum ti blagodarna da mi napravi6 registracia emaila mi e girl_love@abv.bg

<black soul>
06-17-2007, 10:05
ako nqkoi mi dade rega si za zamundata 6te sum mu mn blagodarna i zaduljena..az neshto ne moga da se registriram puk mi trqbva 4etvurti sezon na oc, ako nqkoi si dade rega 6te go razceluvam
очакваш някой да ти даде рега си.. =P~ да, да... можеш да направиш като lonely in my live ... дай си мейла, ако искаш кажи какво да ти е името.. и аз ще ти направя рег.. ама иначе не става!

06-18-2007, 12:34
usmivkata krasi 4oveka написа:
ako nqkoi mi dade rega si za zamundata 6te sum mu mn blagodarna i zaduljena..az neshto ne moga da se registriram puk mi trqbva 4etvurti sezon na oc, ako nqkoi si dade rega 6te go razceluvam

очакваш някой да ти даде рега си.. да, да... можеш да направиш като lonely in my live ... дай си мейла, ако искаш кажи какво да ти е името.. и аз ще ти направя рег.. ама иначе не става


ami na men mi trqbva reg meila mi e sladkata_vale@abv.bg 6te ti buda mn blagodarna ako mi napravi6 [-o< 8-[