PDA

View Full Version : Belezi ot Akne



Nadeto0o0o0o0o0o0o0o
06-16-2007, 19:12
Zdraveite!Az sum edno mnogo ot4aqno momi4e .. Na 15 godini sum i imam belezi ot akne.Akneto v momenta ne e aktivno,pupkite mi nqmat vurhove,samo tuk-tam mi se poqvqva nqkoq s vruh,gnoina,no ostanalite nqmat vruh4eta.Polzvala sum i az kato vas kakvi li ne produkti,kremove,losioni,dori posledno hodih na dermatolog,daje nqkolko puti - da mi po4istva liceto,no da vi kaja 4estno mai nqma nikakuv rezultat ot procedurite.Po edno vreme mislih da si poru4am Lepten,no kato 4uh otzivite za nego i mai se otkazah.Nikude drugade nqmam pupki-nito po gurba,nito nikude drugade po tqloto,osven na liceto .. A kojata na liceto mi e mnogo gladka,kato na bebe,dori i sus tezi belezi,samo cveta im ne mi se nravi mnogo i tova,4e dori sa vdlubnati navutre i stavat kato dul4ici!!!Pomognete mi,molq vi.. Kajete mi s kakvo moga da gi mahna,s kakvo da se maja,ili da piq,ili neznam o6te kakvo ??? ... Nqma zna4enie kolko 6te struva,samo i samo da ima efekt i to polojitelen .. Blagodarq vi mnogo,predvaritelno .. Ochakvam va6ite otgovori ... !!! ;-)))~~~ :P :? ](*,) :!: :?: :cry: :(

maroon
06-16-2007, 19:27
Macka, ima mn forumi po temata; Ot li4niq si opit 6te ti prepory4am maska s huma "Kleopatra"(tyrsi q v aptekite), exfolira6ta skrab za lice s par4enca kaisievi kostilki(nqma zna4enie na koq firma e) ne pravi gre6kata da q izpolzv6 pove4e ot 2-3 pyti sedmi4no, edna priqtelka si be6e otliu6tila nai-gorniq sloi na kojata i ne moje6e da stoi na slynce pove4e ot 5 minuti - bole6e q liceto i vednaga se pokriva6e s 4erveni i mn bolezneni pypki, tq izpolzva6e skrab vednyj dnevno; no pomaga naistina stiga da si tretira6 kojata po-rqdko; az li4no sym dovolna ot
lepten, no ne na vseki deistva, na brat mi ne mu podeistva izo6to, a na men mi iz4isti liceto; moje i da pie6 birena maq, no nai-vajnoto e pravilnoto hranene
http://www.tialoto.bg/article.php?id=2958
http://www.tialoto.bg/article.php?id=3250
a za belezite moje da izpolzva6 Contratubex, ama ne garantiram 100%vi rezultati
Dano da sym bila polezna :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)