PDA

View Full Version : Аз съм най-ужасният човек!



06-16-2007, 19:26
Здравеите...
Значи не очаквам да пишете нещо добро, но просто исках да споделя...

Aз съм ужасен човек!
Значи ходя си с едно момче от почти година, но то живее в друг град... виждаме се почти всеки месец за около седмица,две....
Трудно е но се понася... аз наистина го обичам (дори с него ми беше 1вият път)
Та последните месеци М. (да го наречем така) не е идвал, защото почна някаква работа дето ще е до края на този месец.
До тук добре, но сега идва гадното...Запознах се с дръго момче Т. (да го наречем) и почнахме да излизаме. но аз не исках нищо.. просто да сме приятели.Докато един ден не ми каза,че бил влюбен в мен. Отначало му казах,че нищо не може да стане,но той продължи да опорства...Един ден дори негови добри приятелки дойдоха да говорят с мен... казаха ми,че с М. нищо не можело да стане ,защото той бил в друг град,че не ме обичал и нз си кво... и аз незнам как но почнах да си харесвам малко Т. и след няколко дена му казах.че го харесвах и уж тръгнахме (докато ходя с М.) отначало си викам, че нищо няма да стане блабла... обаче спрях да споделям с М. какво се случва с мен... и той до някаква степен си загуби доверието ...
А същност Т. не го харесвам.. било е някакво влечение , но не и харесване...нищо не е ставало.. нито целувка,нито нищо (слава богу)
Та вчера М. ми каза, че вече ми няма доверие и нз кво става с мен... същност и аз нз... и ми каза, че като дойде на края на месеца ще говорим.. искал свобода 14 дена, за да помисли...
Проблема е че аз наистина го обичам.. и никога не съм изпитвала чувства към Т. ...Не искам да загубя М. и също не искам да нараня Т., защото той наистина е влюбен в мен... (а тои знаеше,че имам гадже... ноо продължи!)вече незнам какво да правя... :cry:

MomoCA
06-16-2007, 19:43
Tiq hora trqbva da razberat 4e ne ozna4ava ne

1N_l0v3_Pr1nCeSsS
06-16-2007, 19:53
ne si ujasen 4ovek prosto si razdvoena...

Maimunche_f
06-16-2007, 19:54
Е кво толкова, Т. е просто някво краткотрайно увлечение, по-важното е че обичаш М. и че осъзнаваш че си направила грешка с Т., а нали е така?! :-s

GaNgStAz
06-16-2007, 19:55
еми като не е ставало нищо с Т. няа кфо да те притесняа.. тряа само да изчакаш М. да се върне и да поговорите за да си върне доверието ф теб.. а само да те питам - М. знае ли за Т. ? - шото ако не знае, не виждам за кфо тряа се притесняаш - казваш на Т., че немоеш да си с него, че мноо си обичаш приятеля.. и че нз кфо е станало с теб, но не си искала да го напраиш... сеш се ;] кааш си кфот ти дойде и тфа е.. се пак като найстина обичаш М., не виждам нещо да ти попречи да отрежеш Т. ... а за тфа, че не искаш да нараниш Т. говори с него колкото се може по скоро ;] съветче от мен.. от личен опит ти каам не се занимаай мноо мноо с Т. дръж си се на ниво - само фр. и тфа е ;) ае успех с М. ....

FiRe_LaDy
06-16-2007, 20:01
ne si ujasen chovek.Prosto si obyrkana.Ostani malko nasame sys sebe si i si pomisli dobre za neshtata,koito sa stanali i kak iskas da prodylji vsichko za napred.

BAYO
06-17-2007, 01:11
Абе и на мен ми се случи същото и ся мацката пищи да се връщала. ЕЕее да ма тфа не е мандра. Да си мислила бе, да си мислила. Ся че си ядеш тфа, дет си си надробила, кху ... :::

LilitoO
06-17-2007, 05:47
Ако поговорите сериозно с М. всичко може да се оправи...трябва да успееш да си върнеш доверието му..да споделяте пак и тн...и всичко ще еок..дай му да разбере че го обичаш!!!!

alkobalko
06-17-2007, 06:29
Какво друго ти остава освен да поговориш сериозно с М и да се изясните. Да се опитате да започнете нещата от начало.

bungle
06-17-2007, 07:22
Аз съм къде къде по-ужасна от теб.
Споко, ще се съберете..

iLoveChocolate
06-17-2007, 08:31
според мен си направила тази грешка,щото М. е мн далече от теб,изпитваш някакви физически нужди,които той не може да задоволи от километри,или просто не мислиш постоянно за него като е далеч от теб.
не си само ти виновна според мен, вината може би е и на двама ви. явно той не разпалва огъня в теб от км и не ти напомня,че му липсваш и,че те обича.

Just_say_no
06-17-2007, 09:29
:smt005 :smt005 Ако ти си ужасен човек как би нарекла 3 -те ми братовчедки, които спаха с единстеното момче, което някаго е заемало място в сърцето ми ???


Но... както и да е. Еми ще се наложи да говориш с Т. Все пак в една връзка единия винаги е по - прецакан от другия.Явно в тази ще е той. Но що се отнася до другата ти връзка с М. много внимавай защото както е тръгнало май ти ще си пострадалата...

Your Moon Fairy
06-17-2007, 10:43
Какво друго ти остава освен да поговориш сериозно с М и да се изясните. Да се опитате да започнете нещата от начало.


Съгласна съм!

koalka
06-17-2007, 18:11
Не бива да се водиш от мнението на другите и това, което ти каззват.Трябва сама да взимаш решения, а не някой да ти диктува живота...както правят явно.Един въпрос-от какъв зор тръгна с него, някой пистолет в главата ли ти опря?Постъпваш по много детски начин.
Съветвам те да приключиш това бързо, защото няма да е хич добре, ако приятелят ти разбере, а според мен трябва да си честна с него и да му кажеш.

Djobno_Gadje_
06-17-2007, 18:22
Spox ne si nai-ujasniq 4ovek....AZ s1m po ujasen


Ta po v1prosa- az s1m na s16toto mnenie kato dr 4e kogato se vidite s M. e dobre da govorite i ne6tata nai veroqtno 6e se opravqt :)