PDA

View Full Version : pAZitE li huBaVitE sp0meNi s uSmivkA...



obi4Ah_tE
06-16-2007, 19:42
Pazite li hubavite spomeni i momenti izjivqni s bifshite?Spomnqte li si za tqh s usmivka..?Kogato az se setq za tqh i se usmihvam i kogato osyznaq,4e nqma da se vyrnat i povtorqt mi se nasakzqvat o4ite :smt010 Pri vas kak e?

ninsy
06-16-2007, 19:55
не не пазя спомените си с бившите,щом са бивши не ми трябват спомени с тях.. :-D

tedinkata_
06-16-2007, 20:00
ponqkoga si spomnqm za bivshite no ne mi e do usmivka po skoro mi e vse taq veche :twisted: te sa minalo vse pak :wink:

cherinka
06-16-2007, 20:03
За някои си спомням с учудване (че съм се сетила за тях в този момент) и после лека усмивка, за други - с нацупена физиономия и отвращение.
Само едно момченце (бифше) ме кара да сияя от радост, като се сетя за него, и ме изпълва с хубави чувства и мисли, макар и за малкото време, през което бяхме заедно :D

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

gafito
06-16-2007, 20:06
да пазя ги но като си спомна ме наляга тъга :(

Deni4ka93
06-16-2007, 20:06
Въпроса не е мн точен,щото ако спомените са хубави,няма как да не си ги спомняме с усмивка,нали?!

Да с голям кеф си припомням и хубаво и лошо...

BAYO
06-17-2007, 01:08
Аве зависи колко време е минало. Инак не сметам се сещам за нещо, дет си е отишло. Да пътува за там, за където е тръгнало и тфа е. =;

MoHuTo
06-17-2007, 08:10
Ами само за двама бивши си спомням хубавите мигове, другите не ме интересуват.Единствено с тях двамата поддържам контакти и когато си спомня нещо ме наляга тъга, но знам че това е минало и няма как да се върне, и гледам напред заради моя приятел :wink:

FiRe_LaDy
06-17-2007, 08:18
MI za bivshite si spomnqm samo s usmivka,zashtoto sega sym v mn dobri otnosheniq s vsichki tqh i dori chesto kato se syberem komentirame kvo sme praili,nqkvi kofti situacii i takiva ... samo s tyga si spomnqm za choveka,kogoto vse oshte obicham,no i tova veche e rqdko.Gledam napred i ne mislq mnogo mnogo za bivshite,te sa minalo ... :wink:

iLoveChocolate
06-17-2007, 08:33
при мен е както при теб мацка

vikipf
06-17-2007, 08:46
Миии.. Попринцип не си спомням з аникое бивше.. НОООО... Бившето ми гадже ( преди 1 седмицА скъсахме (: ) тои не може да ми излезе от главата.. Знам че никога няма да го прегърна нито дори да си говорим... Но когато се сетя за всички моменти когато сме били заедно... Вчера бях на един концерт пред НДК.. Някво стрийт парти и така си сдухах настроението... Защото преди 1 месец бяхме с него на такова парти... И на всичкото отгоре видях едни момичета, които се запознахме, когто бившето ми ги забиваше... Тралала животът е хубав... (: Наистина много хубави моменти имахме заедно.. А лошите... Вече почти не ги помня.. Въпреки, че знам че бяха повече.. :::

Just_say_no
06-17-2007, 08:50
не не пазя спомените си с бившите,щом са бивши не ми трябват спомени с тях.. :-D
И аз съм тъй. :-D В една тема имаше някво мнение " От настоящото ми гадже почти не си спомням бившия." Нещо такова май пишеше...

Sevt
06-17-2007, 09:09
Само от една бивша имам хубави спомени :/

sth_different
06-17-2007, 11:58
Ми 4е как няма да си спомням!Да сещам се за разни неща умирам си от смях, наслаждавам се и се чудя кога са се случили пък и защо не... аз съм толкос лъчезарен човек, 4е си оставам в добри отношения с хората .. доколкото зависи от мен де :lol:

Sam90
06-17-2007, 12:02
Хмм...интересна тема. Ами често се сещам за хубавите моменти и ми става хубаво, но в следващия момент се сещам и за лошите.. и как всичко е свършило... и ми става кофти. Дори сега се присетих за някои неща и хем ми стана весело от ново....хем ми стана тъжно :cry:

BeBsItO
06-17-2007, 16:42
ponqkoga...no ne obi4am da se vra6tam v minaloto., jiveq v nastoq6teto misleiki za bade6teto. kvoto bilo bilo....nikoga nqma se varne

mechtaq_za_teb
06-17-2007, 17:00
Za nqkoi se seshtam s usmivka,za drugi ne.Ponqkga mi stava mnogo tajno,osobeno kato se setq za moito posledno milo. :smt010 S nego imahme takiva momenti,no te veche sa minalo.Opitvam se da si spomnqm s radost za tqh,no i mnogo me natajavat vse oshte.

Presley
06-17-2007, 17:01
Мда,опитвам се.попринцип хубавото си е хубаво!Но понякога от хубавите спомени се натъжавам....!Но все пак -да!Спомням си с усмивка.

lady_bird
06-17-2007, 17:41
abe pri men mai pove4e se nasulzqvat o4ite vmesto da se usmihvam. oburnala sum go na rev otsqkude! ebasi oligofrena sum!
po temata :arrow: trqbva samo da se usmihva6,za6toto hubavite spomeni sa ne6to mn cenno,koeto ostava vuv vremeto i ti dava sili da produlji6 napred :)

Djobno_Gadje_
06-17-2007, 17:50
Abe moite vrazki sa bili ili kato komediini seriali ili kato sapunki taka 4e kato se setq za tqh mi stava sme6no :lol: ,no ponqkoga i t1jno... Vse pak tova sa minali ne6ta i nqma smis1l da si mislq za tqh.....nali taka?

sunnydream
06-17-2007, 17:59
спомням си с усмивка хубавите моменти само с едно момче, другите изобщо не ги помня :)