PDA

View Full Version : Очите



Deamon
06-16-2007, 20:21
Имам проблем с очите
получи ми се миналото лято и от тогава не спира
значи проблемът ми е че зениците са ми толкова,големи че майка ми ме пита дали не друсам с некви наркотици
мисля че това ми стана защото отделям много време пред компа на тъмно
искам да знам дали на някой не му се е случвало същото


Пс очите ми в скоро време ще станат като тези на РИДИК

alkobalko
06-17-2007, 11:47
Намали малко компютъра и отиди на лекар да ги прегледа, че може и да си ги увредил.

pisi84
06-18-2007, 21:45
Taka kato 4eta razbiram 4e postoqnno sa ti razshireni zenicite minaloto lqto tova si e 1godina bezotgovorno se otnasqsh kam zrenieto si sigurno ima hora i s tvoq problem ne si samo ti no te ne mogat da ti pomognat a o4niqt lekar.

KaTinCeTy
06-19-2007, 14:40
Kato za na4alo ne stoi pred pc-to ili pred televizora na zagasena lampa, za6toto tova uvrejda dopulnitelno zrenieto. Izlizai pove4e na vuzduh i sred zelenina za6toto tova uspokoqva zrenieto. I otidi na o4en lekar ne e stra6no i az bqh predi 1 mesec :wink:

BlueDevil
06-19-2007, 20:09
Ами виж сега, аз съм с разширени зеници по рождение, даже една даскалка обясняваше на майка ми, че като са ми разширени зениците, значи друсам, добре, че майка знае :) Та така де, аз съм така откакто се помня, че и от преди това, организма ми е свикнал с тая ширина и нямам никакви проблеми, мога да твърдя, че виждам много добре. Но при теб щом се е получило с времето, иди на лекар да ти каже дали ти има нещо. Може организма ти да е привикнал и да си нямаш проблеми, но за по-сигурно питй специалист.

PoLiToOo
06-21-2007, 17:29
миличък отиди на очен лекар..да те прегледа..щоо тфа не е нормално :smt006 :smt006

^NaUgHtY_GiRl^
06-24-2007, 19:18
Ei 4ovek kat ggledam si dosta zle ... kak moe da tarpi6 tfa 1 godina lele ... yjas :smt017 Zemi se stegni i hodi na lekar ... moje da ne e samo zaradi kompa i az sedq non stop i imam problem amam se pak zenicitre mi ne stavat takiva, ama p za smetka na tfa nosq le6ti tak 4e nz hodi da se lekyva6 4e da ne stane6 po zle .Yspeh !