PDA

View Full Version : Imam vitiligooooo



Sad_^_^_
06-16-2007, 20:33
Pf xora imam vitiligo i naistina me e sram...Nz kak shte xodq ve4e s kusi poli4ki ili gashti ili teniski ili neshto ot toq rod!Nz ujasno me e sram i mrazq kogato horata me gleat stranno zashotot tova vitiligo narastva vse pove4e i pove4e..I ne stava da se mahne!MRAZQ SE NAPRAVO kato se gledam i nz..I zatva i mn pla4a po cql den..Znam che ima mnogo po-loshi neshta ot tova..Ama mi e gadno razbirate li..Do predi malko nqmax nishto bqx napulno obiknovena,a sega?!I nai-loshoto e che nqkoi hora mi se prismivat..Ne znam kak mojeda se prismivat na bolen chovek?Gadno mi e no mai shte trqbv da se primirq..No i ne spiram da tursq lek za tazi kovarna bolest!E,mersi 4e me iztyrpqxte puk ako znaete nqkakvo dobro le4enie pishete!MERSI MNOGO!OBI4AM VI! :smt006 :smt007 :smt015

Sunny_stz
06-16-2007, 21:02
Обясни какво е това по-точно =P~

ProstoAz
06-17-2007, 06:43
Витилиго всъщност е кожно разстройство, което се изразява в появата на бели точки и петна по кожата на хората, страдащи от него. Наистина е много неприятно, но лек няма, така че не се притеснявай от това - виждала съм хора с витилиго и не е чак толкова зле. Ако някой ти се присмива, то той е глупак, а не вярвам да те интересува мнението на такива хора? :wink:

Koko_19
06-17-2007, 12:29
E sega..Az poznavam edno momi4e na 15 godini o6te ot bebe ima takiva petna i hi4 ne i puka..Puk i zashto da i puka..Gadno e no spoko!Puk i nadejda vinagi ima!Ne se pritesnqvai ot tova :) A zabravix da kaja na gadjeto mi sestra i ima takava bolest..Tyrsi doktor Porqzov ot Svoge!Naistina ima efekt momi4enceto e na 13 godinki i po4ti se e opravilo a ima ot 7 godishna takiva petna!Spoko!Ne se pritesnqvai [-X :)

deem again
06-17-2007, 12:35
Лек за витилиго има, нарича се Егология. За да има подобрения там и пълно изчистване обаче е необходимо условие човек да има червено петно на тила, може и да е в окосмената част. Това петно показва наличие на мисловни вируси. За повече инфо можете да използвате интернет търсачка като напишете 'егология'. И това е 1:1 истина, случвало се е и придруги хора. Надявам се да Ви бъде от полза.
Довиждане и ако искате ми пишете на ICQ 297863762.