PDA

View Full Version : Moderated: Знаете ли някаво мазило за кокоши тръни?



Помощ!
06-16-2007, 20:51
абе хора моля ви се кажете ми някво лекарство или там мазило няма значение само да маха Кокоши тръни , че станаха много.Първо имах само 1 малък после стана голям и излязоха още 3 и това е само на едната ръка.Направо вече нз кво да пробвам с лепенки нестава и бабешките методи и те не вършат работа.Няма ли някакво мазило или нещо и по скъпо да е няма проблем.Ако някой знае или от опит да казва, че вече ако не стане ще ходя с азот да ми ги махат... :cry:

Moderated by krem4et0
т. 7 от Правилника!

06-16-2007, 21:59
otidi na dermatolog i 6te ti gi izgori s te4en azot nito boli nito nito spx :roll:

DrSmurph
06-16-2007, 22:39
nai-chesto i opredelen antibiotik reshava problema! Vajnoto e da ti e predpisan ot lekar sled napravenia minimum izsledvania!

alkobalko
06-17-2007, 11:44
Отиди на лекар, той ще ти предпише лекарство.

TIMEX
06-17-2007, 14:22
Отиди на лекар, той ще ти предпише лекарство.
Отиди при "Доктор Ох Боли!" :smt012

06-17-2007, 18:57
nai-chesto i opredelen antibiotik reshava problema! Vajnoto e da ti e predpisan ot lekar sled napravenia minimum izsledvania!

Явно не си никакъв доктор... Ако беше, щеше да знае6, 4е брадавиците се появяват заради вирус, а вирусите никак, ама никак не се повлияват от антибиотици.


Ако отидеш на кожен лекар ще ги изгори с те4ен азот, НЕ е вярно 4е "не боли", боли, ама после и не кой знае колко много. Само дето след като след третото горене с те4ен азот в рамките на 1 година кокошите тръни пак се появиха, осъзнах, 4е това е само временно решение и потърсих алтернатива в литературата... и намерих.
Хеледониум. Една билка дето се нари4а по народно му "змийско мляко"
има жълти цвет4ета и оранжев сок, който има силно изразени ВИРИЦИДНО действие, демек- трепе вируси.
САМО ВЪНШНО ( маже се със сока от билката кокошия трън, и в рамките на 1-2 месеца спира да расте и да пуска гадните малки кървящи "корен4ета").

krem4et0
06-18-2007, 09:36
Салицилова киселина или рициново масло. мажеш се с някое от тях и кокошия трън избива умъртвен. А на мен 1 път ми рязаха петата заради огромен кокоши трън и не можех да стъпвам на крака си около месец, защото имаше дупка и болеше ужасно!

06-19-2007, 12:15
Салицилова киселина или рициново масло. мажеш се с някое от тях и кокошия трън избива умъртвен. А на мен 1 път ми рязаха петата заради огромен кокоши трън и не можех да стъпвам на крака си около месец, защото имаше дупка и болеше ужасно!аз ще се мажа ама до колко време ще изчезне

krem4et0
06-19-2007, 13:28
Около седмица, а може и по-малко. То избива на повърхността на кожата. за това колкото е по-плитко, толкова по-бързо. На майка ми изби на 2-рия ден 1 път!

06-20-2007, 09:37
със течен азот ги "горят" и изчезват наистина, после обаче пак се появиха няколко. и тъй като за едно нанасяне на течен азот се дават по 10 лв, а ефекта е същия като да запалиш клечка кибрит и да я изгасиш върху кокошия трън, и така няколко пъти, изчезват и повече не се появяват...поне години минаха и нямаше проблеми. вярно, че е малко болезнено, но се търпи!

deem(unregistered)
06-20-2007, 12:44
абе хора моля ви се кажете ми някво лекарство или там мазило няма значение само да маха Кокоши тръни , че станаха много.Първо имах само 1 малък после стана голям и излязоха още 3 и това е само на едната ръка.Направо вече нз кво да пробвам с лепенки нестава и бабешките методи и те не вършат работа.Няма ли някакво мазило или нещо и по скъпо да е няма проблем.Ако някой знае или от опит да казва, че вече ако не стане ще ходя с азот да ми ги махат... :cry:

Moderated by krem4et0
т. 7 от Правилника!

Значи можеш да си вземеш неутрализатор от кабинет Егология- случвало се и преди да пада кокоши трън. Една жена беше разтворила от него на майка си и си беше потопила крака в леген с разтвора. И това нещо просто падна. Ако те интересува това можеш да нашишеш в Гугъл( примерно) 'егология'.

Maria_love_Mirko
06-21-2007, 13:31
otiva6 na pazara i kadeto prodavat med tarsi6 p4elen klei 6teti pomogne ot li4en opit

PoLiToOo
06-21-2007, 17:24
хахаах...абе кфо го пращате на лекар бе..като има в аптеката едни лепенки с някакво лекарство в тях..ии за една седмица ще се забравил за кокошия трън!

krisi_l@loka
07-01-2007, 15:53
Аз също имах и ги махнах с едни лепенки - от аптеката ;)
И побързай защото най-добрата ми приятелка има повече от 10 и е ужасно. ПОбързай ;_

hmm..
07-02-2007, 08:26
OTIDI NA LEKAR AZ NE MOGA DA TI POMOGNA

love_Stan4o
07-03-2007, 17:02
Idi v bolnicata,tam v tvoq grad..tam 6te ti go izgorqt..i te4en azot,spoko ne boli :)

07-06-2007, 17:10
i az imah predi vreme edin.kazaha mi s d1jdovna voda,s mlqko ot smokinq i o6te ne6to ima6e ama ne se se6tam sega kakvo be6e.ta pravih s tiq dvete i se mahna ama neznam to4no ot koe :-D

07-09-2007, 14:34
ььь. pi4 imax koko6i trun no ot edna apteka mi dadoxa njakafo specialno ve6testwo koeto prili4a na zaxar slaga6 go na trun4eto i to zapo4va da izgarja i taka go maxnax. ina4e as imax 1 god na petata i dosta me b
ole6e

07-09-2007, 19:34
На мен са ми горили с течен азот... не боли чак толкова, но болка има

roni.mk
07-10-2007, 18:14
mi zna4i,az imah edin na kraka i si go mahnah s 1 lekarstvo-mazolek,struva6e stotinki,no ve4e ne se proizvejda :( i sq iam 2 na racete[izleze mi 1 i sled 2 god nekade dr]i sam probvala s mlqko ot smokinq,s te4en azot[ponosimo e],s lepenki,s..zna4i na 1 obiknovena lepenka slaga6 4esan i ocet :lol: i si q lepi6..zna4i tva i dr dr ..mi s nekvi dr tam ot aptekata raboti,no moite si sedat i ic ne im e na u6ite!i misi na dr za savetite,6ot i az iam takuv problem i nema kak da pomogna,pone kazah 4e teq ne6ta ne sa mi pomognali!