PDA

View Full Version : Toi kaza 4e ste se samoubie.....



^^puh4e^^
06-16-2007, 21:11
Zdraveite mili hora! Niastina moje bi tova e edna ot poslednite temi, koito puskam, za6toto ne iskam pove4e da vi pritesnqvam s moite problemi.No predi tova iskam da blagodarq na vsi4ki anonimni zagrijeni hora, koito otdelqt ot vremeto si da pomognat na nqkoi, na koito drori imeto ne znaqt.....Vse o6te sum malka- na 17, za da izjivqvam ne6tata tolkova tejko.....No v slu4aq ne stava duma za men, a za edin 4ovek, koito obi4am.Tova e edinstvenoto mom4e, koeto me e obi4alo. Toi mi e nai-blizkiq 4ovek.V tazi edna godia toi si me4tae6e da me ima kato gadje, no dori ne me pregru6ta6e. Kakto toi kaza "priqtelstvoto ni be6e kompromis ot moq strana za6toto az ne delq obi4tta si kum teb na priqtelska i nepriqtelska...tq e samo edna". Predi , kogato alkohola mu idva6e v pove4e kazva6e 4e nai-golqmata mu me4ta e da trugnem, no az ne go haresvam, ne me privli4a kato mom4e i dori ne si predstavqh kak tova 6te stane......No Lubovta mu kum men e tolkova golqma, nejnostta tolkova dulboka, 4e az ne mojah da ostana bezrazli4na.I edin den az se zapitah kakvo li 6te izpitam ako go celuna.....i tova stana.Celuvkite za4estiha, a strastta mu be6e tolkova golqma 4e ne moje6e da mi se nasiti.I tova produlji edna sedmica.Znam 4e ne trqbva6e, no ve4e e kusno.Hodeneto ni be6e "iznasileno" i nqkak si az ne mojeh da se ottdam na tazi vruzka. Prekratih vsi4ko tova i si misleh 4e ve4e 6tom me e "imal" nqma da strada tolkova, za6toto lubovta mu e bial spodelena dori i za malko vreme.No sega stana mnogo po-lo6o.Dnes se napi na edin kupon i iska6e da se "zabiem".Az mu kazah 4e ne iskam....A toi kaza 4e ne mojel da spre da me obi4a 4e ste se poburka i 4e ne mojel da nameri izhod ot tova ot4aqnie i 4e bi se samoubil......Kazah mu da me namrazi i 4e az 6te se primirq s tova, za6toto toi e stradal tolkova cqla godina, a sega e moi red....Kazah mu 4e nikoga nqma da mi e bezrazli4en i se razplakah.....Vsi4ko tova produljava edna godina i az ne mojah da vuzdurja
sulzite si.....Sled okolo mesec zaminava za Amerika i nz koga pak 6te go vidq i samata misul 4e 6te se razdelim mrazeiki se me ubiva , vupreki 4e znam 4e toi nqma dori da se opita da me namrazi....Molq vi kajete kakvo da storq?DA ne go pozdravqvam? Da go namrazq?Da go celuvam nasila?Kakvo?nqma izhod ](*,) A ne samata misul 4e go karam da strada kato ne otvru6tam na lubovta mu ( osven 4rez nai-dobr i 4isto i dulboko priqtelstvo ) me ubiva.....No o6te pove4e me ubiva misulta 4e ste go zagubq.....ili moje 4e sum go zagubila ve4e, za6toto toi kaza 4e ne bi mogul da izdurja taka.....

06-16-2007, 21:19
po dobre produljavai da go celuvash dokato si zamine pone tam moje da nameri nqkoq i da se vlubi v neq i da q zabravi a i taka na dvamata pone nqma da vi e gadno kato se opravite ....

06-16-2007, 22:32
Знаеш ли, според мен някъде дълбоко в себе си го обичаш по онзи начин. Поне на мен така ми се струва. Според мен бъди с него през този месец.

led_i_ogyn
06-16-2007, 23:35
Според мен няма смисъл ако не харесваш някого да си с него...така е любовта боли...Можеш да го целуваш докато замине, но според мен ако любовта му е истинска няма да те забрави толкова лесно...За това му кажи така, че да му стане ясно, че нямаш чувства...Ако те разбере ще си останете приятели, ако не - не!!!

BAYO
06-17-2007, 00:37
..., но според мен ако любовта му е истинска няма да те забрави толкова лесно...За това му кажи така, че да му стане ясно, че нямаш чувства...Ако те разбере ще си останете приятели, ако не - не!!!

Е тфа е мообета :!: Ма сичко според зависи и най-вече от годинките ;)

CaRaMel_lipS
06-17-2007, 07:12
Според мен, ако той те обича истински трябва да те остави намира. Ако те обича той ще иска да си щастлива и ще рабере, че по този начин ти не си, и ще те "пусне на свобода" . Кажи му истината. Истината боли, но лъжата още повече .

Black_Devil
06-17-2007, 07:22
ti be6e puskala i po-rano podobna tema. spored men trqbva da se pomu4i6 2-mata da zapazite nai-hubavi spomeni ot vsi4ko-zatova se opitai da ne se kara6 s nego, za6toto skoro 6te se razdelite i posle 6te vi e kofti ako ste postupili nepravilno

koalka
06-17-2007, 18:03
Не е задължително да се разделите мразейки се, а и той те обича все пак.Няма начин как да ги изпитва двете неща едновременно.
Освен това е грешка, че си го целунала без да имаш чувства?Момиче, ти въобще мислиш ли?Той е бил влюбен в теб, а ти си го целунала.. [-X
Нормално е да хлътне повече, помисли преди да правиш подобни глупости.Още нещо-по-добре преди да замине се разделете, няма смисъл да продължава тоя фарс.Кажи му, че не изпитваш нищо към него и да се приключва.Ако замине може би по-лесно ще преодолее раздялата.Поне малко бъди честна с него. :wink:

^^puh4e^^
06-17-2007, 19:43
Здравей :) Признавам че не трябваше да го целувам, но наистина в тези целувки през тази една седмица имаше чувства от моя страна и се чувствах обичана и опиянена и не можех изобщо да възприма какво се случва...Но накрая му каза че наистина о моя страна почва да става насила ......Виждам го че се бори вътрешно да не ме намрази и да се примири....Аз го уверявам всеки ден че той значи страшно мн за мен , но така е по-добре......По ирония на съдбата мин година когато ми предложи да ходим едно от малкото неща , които ми идваха наум за да му откажа беше " ти ще заминаваш, и наистина би било мн трудно ...." Някой хора не си взимат дом.любимци само защото знаят че един ден ще страдат много за това съшество.......

_[LiFe-StiLe]_F
06-17-2007, 22:51
да бе ще се самоубие :-s
и един от бившите ми така разпавяше (а не беше момче да кажеш, че е разсъждавал лапешки!), влачеше ми се в краката, буквално ми падаше на колене, плачеше и ми се молеше, заплашваше и прочие... и накрая какво?! аз останах твърдо да отстоявам решението си, че не искам нищо от него, а той и до сега си е жив и здрав (макар че давам мило и драго наистина да беше се хвърлил от някъде :evil: )

BWald0rf
06-18-2007, 07:06
_F]да бе ще се самоубие :-s
и един от бившите ми така разпавяше (а не беше момче да кажеш, че е разсъждавал лапешки!), влачеше ми се в краката, буквално ми падаше на колене, плачеше и ми се молеше, заплашваше и прочие... и накрая какво?! аз останах твърдо да отстоявам решението си, че не искам нищо от него, а той и до сега си е жив и здрав (макар че давам мило и драго наистина да беше се хвърлил от някъде :evil: )
I would say exactly the same :lol:

06-18-2007, 12:25
_F]да бе ще се самоубие :-s
и един от бившите ми така разпавяше (а не беше момче да кажеш, че е разсъждавал лапешки!), влачеше ми се в краката, буквално ми падаше на колене, плачеше и ми се молеше, заплашваше и прочие... и накрая какво?! аз останах твърдо да отстоявам решението си, че не искам нищо от него, а той и до сега си е жив и здрав (макар че давам мило и драго наистина да беше се хвърлил от някъде :evil: )
I would say exactly the same :lol: E sega ne mislete 4e se vruzvam na vs negova duma, o prosto e prekaleno impulsiven i z atva taka se izrazih......No 6tom goori takiva ne6ta qvno naistina mu e mn gadno :|

Black_Devil
06-19-2007, 10:10
sigurno, no tova e prekaleno :smt018

led_i_ogyn
06-19-2007, 12:10
Абе глупаво е ся заминава и ще се самоубива... ако искаше вече да се беше хвърлил...Тактика... :)