PDA

View Full Version : obica na pypaaa....



06-16-2007, 22:22
PLS ako nqkoi znae kak moga da si sloja IZKUSTVENA obica na pypa i vyob6te ima li takiva da spodeli ?!

stava vypros 4e iskam samo lqtoto da imam ne6to blestq6to na pyp4eto no ne iskam vse o6te da se dup4a ... pls ako ste 4uvali ili znaete ne6to po temata kajete

gabrielka@a
06-17-2007, 04:12
Не съм чувала за такова нещо,но ако искаш нещо сигурно-продупчи го,а пък после то само ще се запуши,ама ако не искаш......не се сещам за друго....... :smt017

`Death`Whore``
06-17-2007, 05:57
Принципно има обеци с магнитчета, с клипси...които ще ти преебат пъпа за вечни времена. Но след като си достатъчно малоумна да питаш за изкуствени обеци и то на пъпа...и да казваш, че искаш нещо блестящо на пъпа си, за да те заглежда сульо и пульо, сигурно ще си сложиш. :)

Ellie
06-17-2007, 06:19
Бях виждала една такава простотия в един магазин за дрънкулки. :-k То представлява едно кръгло блестящо камъче, с което се дават три злаепващи кръгчета, техните страни се свиват на различни страни и си го слагаш, но ми казаха, че бързо пада. :-k Кви ли не глупости измислят хората...

SunnyG
06-17-2007, 10:07
като ше си слагаш обеца на пъпа,вземи си сложи истинска,по добре дай 20-30 лева ама си я имай и е много по-добре.

Josefinne
06-17-2007, 16:12
Бях виждала една такава простотия в един магазин за дрънкулки. :-k То представлява едно кръгло блестящо камъче, с което се дават три злаепващи кръгчета, техните страни се свиват на различни страни и си го слагаш, но ми казаха, че бързо пада. :-k Кви ли не глупости измислят хората...

Да, и аз съм виждала такова нещо. Лепи се камъчето, но си личи, че не е истинка, защото просто го няма това топченце отгоре, което държи обичката. Бързо пада и става само, ако пъпчето ти е вдлъбнато навътре и не е чувствително. Моето лично е чувствително и ако нещо ме докосне навътре в пъпчето, колкото и леко и нежно да е, имам чувството, че ми бърка в червата :lol: Иначе си спомням, че първите дни като си сложих истинката обичка и я чувствах така като седна или се свия например и ми беше странно, но посвикнах.

Josefinne
06-17-2007, 16:14
Аве, мислех си, че примерно,ако ти трябва за диско, можеш просто да си купиш спрей с брокат или такъв брокатен молив и да си наброкатиш цялото коремче - секси е, не боли и не е трайно :) Като изключим само това, че после цяла седмица ще си намираш разни брокатени работи по себе си и дрехите си и на излизане от дискотеката ще си личи с кого си дансила, щото и те ще са целите в брокат :-D

N0_feAR
06-17-2007, 16:19
наистина има такива фалшифки. Тва с магнитните обеци ник'ва работа няма да ти свърши. Ми във Варна има такива в На тъмно. Потърси в някой магазин за такива джунджурийки. Не са и скъпи тей че... тези обеци се лепят, има и такива само с по ено топче, но съм виждала и с две топчета (лепящи)

06-18-2007, 18:11
Принципно има обеци с магнитчета, с клипси...които ще ти преебат пъпа за вечни времена. Но след като си достатъчно малоумна да питаш за изкуствени обеци и то на пъпа...и да казваш, че искаш нещо блестящо на пъпа си, за да те заглежда сульо и пульо, сигурно ще си сложиш. :)

Pyrvo vyprosa :
za6to 6te mi "preebat pypa za ve4ni vremena" ?
I vtoro ne iskam obica za da me zaglejdat nqkvi mangali a za6toto na priqtelq mi mn mu haresva i mn 6te se radva ako si sloja ...

I ne si slagam , ne zaradi parite a za6toto sa me predupredili 4e vsqka namesa na 4ujdo tqlo v organizma moje predizvika vsevyzmojni infekcii.... i prosto me e strah da si probojdam pypa...

Vijdala sym kakvi li ne slu4ai ... kato naprimer momi4e na kupon na koeto i zaka4 obicata i i razdirat celiq korem ... ili drugo momi4e koeto prosto vyrvi a ot pypa mu TECHE gnoii ...

zatova se strahuvam ...