PDA

View Full Version : Lo6i mom4eta



lo6iqt
06-17-2007, 05:53
Zna4i az sum "lo6o mom4e". Demek zamesvam se v beli nqkoi put, boi6ta i podobni, e onq den prebih edin ponege be6e udaril shamar na edna priqtelka deto mu be6e gadge. Az mnogo zashtitavam gadgeto i priqteli no nqkoi put prekalqvam v u4ili6te naprimer. Kak se 4ustvate vie momi4eta za takiva kato men? Haresvate li ni ili obratnoto?

Van4e7y
06-17-2007, 06:10
Tova 4e se bie6 i si malko po osoben ne ozna4ava nepremenno 4e si losh,a moje bi malko nerven i leko izbuhliv. Iskash mnenie po vyprosa - taka li? E,ot tova koeto pro4etoh-mislq 4e ne si losh,a samo se pravish na takyv.No zashto?Ima li smisyl?Lichno az haresvam istinskite i iskrenni momchta, koito ne se pravqt na ne6to koeto ne sa

alkobalko
06-17-2007, 06:20
Това, че защитаваш гаджето си и приятели не е лошо. Но понякога, когато се прекали не е особено приятно. Не можвеш да се биеш безпричинно или просото така за единя бой. Лично на мен не ми допадат момчета, които се замесват в боеве и още куп други глупости.

mechtaq_za_teb
06-17-2007, 07:29
Posledniq mi priqtel beshe to4no takav.Vinagi za vsqko neshto me zashtitavashe i se 4uvstvah super s nego.Zashtitavashe i priqtelite si.Spored men v tova nqma nishto losho stiga ponqkoga da ne prekalqvash. ;)

A_JoLiE
06-17-2007, 07:32
Posledniq mi priqtel beshe to4no takav.Vinagi za vsqko neshto me zashtitavashe i se 4uvstvah super s nego.Zashtitavashe i priqtelite si.Spored men v tova nqma nishto losho stiga ponqkoga da ne prekalqvash. ;)

Da, vse pak trebva da se spazva nekfa distanciq ...

SunnyG
06-17-2007, 07:51
Posledniq mi priqtel beshe to4no takav.Vinagi za vsqko neshto me zashtitavashe i se 4uvstvah super s nego.Zashtitavashe i priqtelite si.Spored men v tova nqma nishto losho stiga ponqkoga da ne prekalqvash. ;)

Da, vse pak trebva da se spazva nekfa distanciq ...

A problema e che moq predishniq se bieshe samo zashtoto iskashe da dokaje che moje da se bie,tarseshe postoqnno povodi za boishta i mnogo me beshe strah,zashtoto s negoviq nai dobar priqtel se nadahvaha vzaimno i postoqnno si tarseha belqta.inache mi dopadat "loshite momcheta" no v granicite na normalnoto..

Valar
06-17-2007, 08:01
Някъде ще те бият много!

06-17-2007, 08:32
Давай пич, аз съм момче и викам да продължаваш... :twisted: Е не сега някой си ходи и ти да отидеш да го праснеш с тръба в главата - бий се с причина и при нужда. Не сега, че някой казал "белот" като няма попа да му изкривиш черепа от бой...

Just_say_no
06-17-2007, 09:10
Zna4i az sum "lo6o mom4e". Demek zamesvam se v beli nqkoi put, boi6ta i podobni, e onq den prebih edin ponege be6e udaril shamar na edna priqtelka deto mu be6e gadge. Az mnogo zashtitavam gadgeto i priqteli no nqkoi put prekalqvam v u4ili6te naprimer. Kak se 4ustvate vie momi4eta za takiva kato men? Haresvate li ni ili obratnoto?

Аз много си падам по такива типове :smt053 Просто ме кефи самия начин по който действат. Радва ме, че се забъркват в " бели" както им викаш и смятам, че когато има известен риск това е адски привлекателно някво такова магнетично.... :wink:

w0sh
06-17-2007, 09:36
хахахаха. "Лошо момче" дръж ме да не падна. Похвали ли се? Чудно ми е, ако не те бяха одобрили тука сичките от отбор "гъзари" щеше ли да смениш тактиката? Иначе то и Таня Боева си го е казала ама то си има и психологическа основа цялата тая работа. Успех иначе и се пази.

Дано усещате разликата между човек комплексиран и искащ да се докаже и този който има принципи и ги защитава ако трябва да натупа някого дори. ТИ пич се замисли от кои си :-k

идеалаІнаІквартала
06-17-2007, 10:08
аз и мн мои приятелки оби4аме гаджетата да ни защитават и когато сме с тях да не се притесняваме от ни6то само 4е понякога тези "ЛО6И МОМ4ЕТА" прекаляват с това да се правят на отворковци ,което е малко тъпо според мен е хубаво е да за6титава6 гаджето си ама не и да прекалява6 понякога се едно е по-добре да си замъл4и6 и да отмине6 без много да им обръ6та6 жнимание на си4ки зн 4е има адски досадни типове и ти идва да ги убие6 ама е по-добре да ги остави6 да си се правят на важни и да гледа6 себе си,..масово мим4етата искат гаджетата да съм им някви от известна компания си4ки да ги познават и някви подобни има добри и ло6и страни

06-17-2007, 11:04
Zna4i az sum "lo6o mom4e". Demek zamesvam se v beli nqkoi put, boi6ta i podobni, e onq den prebih edin ponege be6e udaril shamar na edna priqtelka deto mu be6e gadge. Az mnogo zashtitavam gadgeto i priqteli no nqkoi put prekalqvam v u4ili6te naprimer. Kak se 4ustvate vie momi4eta za takiva kato men? Haresvate li ni ili obratnoto?

AZ LI4NO NE HARESVAM MOM4ETA KOITO SE BIQT NO PO TO4NO TAKIVA KOITO SE ZAQJDAT I SE BIQT !NO 6TOM SE OPITVA6 DA ZA6TITI6 NQKOI KATO BIE6 DRUGIQ TFA E GOTINO! :wink:

INLOVE_f
06-17-2007, 11:16
Ами моят приятел е същият, но това не го прави лош човек (мен даже ме кефи) :D

`Death`Whore``
06-17-2007, 13:08
Да защитиш жена е хубаво. Да защитиш приятели...да кажем, че също. Но замислял ли си се, че хората могат и сами да се оправят? Тя му е гадже и ако не може да го вкара в правия път, твоят побой няма да реши нищо.

Обичам мъжът понякога да е агресивен...но по-скоро пасивно-агресивен - да има акъл в главата и да не се поддава на агресията. А ако прояви агресия към мен...е много лошо.

CaRaMel_lipS
06-17-2007, 16:04
Zna4i az sum "lo6o mom4e". Demek zamesvam se v beli nqkoi put, boi6ta i podobni, e onq den prebih edin ponege be6e udaril shamar na edna priqtelka deto mu be6e gadge. Az mnogo zashtitavam gadgeto i priqteli no nqkoi put prekalqvam v u4ili6te naprimer. Kak se 4ustvate vie momi4eta za takiva kato men? Haresvate li ni ili obratnoto?

Аз много си падам по такива типове :smt053 Просто ме кефи самия начин по който действат. Радва ме, че се забъркват в " бели" както им викаш и смятам, че когато има известен риск това е адски привлекателно някво такова магнетично.... :wink:

Аз също :-D :-D

Presley
06-17-2007, 16:09
Еми от това,че си побойник не мога да си иэвадя мнение...!Иначе като цяло....ддэ,не харесвам особено такива момчета.Ама като пораснеш ще ти дойде акъла,или пък преди тва като те пречукат :-D :-D .