PDA

View Full Version : mn typ vypros ama taka e



aziii
06-17-2007, 10:28
znachi liceeto mi e edno obavno i bez ochertani skuli iskam daaaa gi ochertaq ta kak da si namalq buzite na llllliceto molq bez typi otgovori i podmqtani vseki koito go napravi shte go smetna za typak

melito_94
06-17-2007, 10:35
ZNA4I SQ AKO TI KAJA KOLKO SI GROZNA 6TE ME SMETNE6 ZA TAPA4KA KAT TEBE TAKA LI?

br0ken
06-17-2007, 11:21
ZNA4I SQ AKO TI KAJA KOLKO SI GROZNA 6TE ME SMETNE6 ZA TAPA4KA KAT TEBE TAKA LI?

Momichence,ne stiga,che si drebno , pyk si i zlobno.Kato ne razbirash si zamylchi. Avtorkata na temata s podhodqshtiq ruj moje da napravi skulite i da izpykvat poveche i da se oformi samata kontura na liceto.
No predpolagam melito,tova shte go razberesh ti kato porasnesh malko,che sega kakto gledam oshte ti e ogranicheno akylcheto.

melito_94
06-17-2007, 11:24
ami nqma da go razbera 6tot ne se grimiram za 6tastie!vie dvete ste mirizlivi gostenki regnete se i togava me kritikuvayte

find_m3
06-17-2007, 11:37
ХА-ХА-ХА много много тъпо
А за отговора малко руж,фон дю тен и си готова :P

br0ken_
06-17-2007, 11:43
ami nqma da go razbera 6tot ne se grimiram za 6tastie!vie dvete ste mirizlivi gostenki regnete se i togava me kritikuvayte

Az si imam reg mila,ne se pritesnqvai.Ne vijdam prosto smisyl za edno mnenie da vlizam v nego.Pyk i momicheto si zadava vyprosa kulturno i prilichno, kakva si ti za da q obijdash?

charovnata_
06-17-2007, 12:12
ami nqma da go razbera 6tot ne se grimiram za 6tastie!vie dvete ste mirizlivi gostenki regnete se i togava me kritikuvayte

Az si imam reg mila,ne se pritesnqvai.Ne vijdam prosto smisyl za edno mnenie da vlizam v nego.Pyk i momicheto si zadava vyprosa kulturno i prilichno, kakva si ti za da q obijdash? bravo broken az sym na syshtite mneniq koito napisa nqma smisyl da se zanimavash s malko momichenca koito gledat da se zaqdat momicheto prosto iskam syvet i ot kade znaesh che e grozno az se obzalagam che ti si 1000 pyti po grozona ot neq ama v chata ti poratstvat krila neshto a meli qsno li ti e sega spri da se pravish na mn goqlma i po dobre ne pishi v temeta zashtoto naisitna moje da te smetnat za glupachka A inache po temata slagai povechko zlatisto-kafqv ryj pone taka pravq i syzdava iluziqta che skulite sa mi po golemi

Selica_
06-20-2007, 13:57
тя е със синдрома на 13 годишните ](*,) така че не и се връзвайте...