PDA

View Full Version : За цигарения дим



cherinka
06-17-2007, 10:55
вярно ли е, че не е хубаво да се пуши, когато в стаята има компютър?

-защото... кво беше.. димът увреждъл там.. нз си кво.. някой знае ли какво точно?

Valar
06-17-2007, 11:06
Бабини дивитини общо взето!
Не знам кво точно поврежда но има и още един мит,че не трябва да седиш пред комп с включен джиесем!Скапвал монитора!
Коте ти да не би да пушиш!? :-D

Glezanka
06-17-2007, 11:10
A mita che gsm-a vliqel na organizma chuwali li ste go ... w toz jiwot wsqka edna tehnika bi wliqla otricatelno q na ogranizma ti,q na neshto drugo ...
A za cigareniq dim ... po taq logika po Internet zali nqmashe da se razreshawa da se pushi ...

PR0
06-17-2007, 11:22
От цигарения дим пада оловното покритие на монитора, затова не трябва да се пуши. А оловното покритие се слага, за да намалява облъчването, оловото е с много голяма атомна маса и нямалява лъчението. Затова не трябва да се пуши

cherinka
06-17-2007, 12:06
A mita che gsm-a vliqel na organizma chuwali li ste go ... w toz jiwot wsqka edna tehnika bi wliqla otricatelno q na ogranizma ti,q na neshto drugo ...
A za cigareniq dim ... po taq logika po Internet zali nqmashe da se razreshawa da se pushi ...
:smt005 :smt005 :smt005 Ами мила, то е забранено да се пуши в интернет залите. :smt005
Тц-тц, .. поне да научиш нещо ново..

Валар - да.


От цигарения дим пада оловното покритие на монитора, затова не трябва да се пуши. А оловното покритие се слага, за да намалява облъчването, оловото е с много голяма атомна маса и нямалява лъчението. Затова не трябва да се пуши
Мерси, ей тва исках да чуя, макар, че от месец насам уча за 4та "А' група, към която спада оловото, иначе не знаех за тези негови други качества. :-D

machoka
06-17-2007, 12:08
Бабини дивитини общо взето!
Не знам кво точно поврежда но има и още един мит,че не трябва да седиш пред комп с включен джиесем!Скапвал монитора!
Коте ти да не би да пушиш!? :-D

Вярно е това за ГСМ-а.. още повече пък ако имаш работеща тонколона около монитора - направо му **** майката )

cherinka
06-17-2007, 12:20
Бабини дивитини общо взето!
Не знам кво точно поврежда но има и още един мит,че не трябва да седиш пред комп с включен джиесем!Скапвал монитора!
Коте ти да не би да пушиш!? :-D

Вярно е това за ГСМ-а.. още повече пък ако имаш работеща тонколона около монитора - направо му **** майката )
Дам, забелязала съм, че екрана от вътре започва да се движи като ми звънне телефона..., ама не знаех, че е вредно.
Ок, вече ще си държа тела настрана от монитора :D

machoka
06-17-2007, 12:55
Мдам..

аз пък съм оградил монитора от всякъде с тонколони, даже една никак малка седи отгоре му... и като дам полъх на свободата на звука /разбирай да завъртя копчето на звука рязко надясно хаха/ и монитора започва да трепти в такт с музиката :lol:

Glezanka
06-17-2007, 13:09
A mita che gsm-a vliqel na organizma chuwali li ste go ... w toz jiwot wsqka edna tehnika bi wliqla otricatelno q na ogranizma ti,q na neshto drugo ...
A za cigareniq dim ... po taq logika po Internet zali nqmashe da se razreshawa da se pushi ...
:smt005 :smt005 :smt005 Ами мила, то е забранено да се пуши в интернет залите. :smt005
Тц-тц, .. поне да научиш нещо ново..


Stranno ... az pyk w nikoq zala ne sum widqla nadpis "Zabraneno pusheneto!" ... mai nishto nowo ne nauchih ...

Sam90
06-17-2007, 13:14
еми и аз знам, че е вредно ма си пуша в стаята.... :lol:

Mimka_sweet
06-17-2007, 13:43
Сладкото е вредно,
соленото е вредно,
цигарите са вредни,
алкохолът е вреден,
компютрите са вредни,
телефоните са вредни,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, аухаухауахауахаухауа тай че споко рано или късно се от нещо ще умреш :-D

cherinka
06-17-2007, 14:07
Сладкото е вредно,
соленото е вредно,
цигарите са вредни,
алкохолът е вреден,
компютрите са вредни,
телефоните са вредни,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, аухаухауахауахаухауа тай че споко рано или късно се от нещо ще умреш :-D
Междудругото знаеш ли, че и въздуха, който дишаме, е вреден?

PR0
06-17-2007, 19:55
Като въздуха е вреден недей да дишаш

Mimka_sweet
06-18-2007, 06:50
Дададада, знам! :-D

teenkopele
06-18-2007, 07:21
Сладкото е вредно,
соленото е вредно,
цигарите са вредни,
алкохолът е вреден,
компютрите са вредни,
телефоните са вредни,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, аухаухауахауахаухауа тай че споко рано или късно се от нещо ще умреш :-D

Вярно, вярно...