PDA

View Full Version : Kakvo da pravq...



MeNchoUu
06-17-2007, 11:14
Iskam da polucha nqkakvo mnenie po vuprosa ,zashtoto sym mn obyrkana...I taka az sym na 15 i si imam priqtel,koito mn obicham.Predi da stanem gadjeta si bqhme mn dobri fr i znaem pochti vsichko edin za dr.Toi mi e kazval ne edin put che kogato sym gotova togava shte pravim seks-nqma smisyl da byrzame,zashtoto znae che sum devstvena i imam nujda ot vreme.No ponqkoga toi mn se vyzbujda i nz syznatelno ili ne pravi nqkukvi opiti da ostanem nasame i nqkakvi takiva.Sled kato my kaja che ne iskam da go pravim toi mi kazva "Spoko nqma da pravim seks,kazah ti che shte e samy ako iskash i si gotova" A v syshtoto vr imam chyvstvoto che me pritiska s tva i nz kvo da pravq...

alkobalko
06-17-2007, 11:17
Със сигурност му се иска, но това не означава, че трябва да го правиш, ако не си готова. Още повече, че не те притиска да го правиш. Щом те чака, значи държи наистина на теб. Не трябва да се притесняваш, че го караш да чака. Изборът кога ще го направиш е лично твой.

N1GGaZ
06-17-2007, 11:21
Бате естествено че ще иска това сме ние :evil: ... Ако не искаш недеи ти си решааш ма ако не сте от одавна заедно и не се харесвате мноо едва ли ще сте доста време заедно ... :-k

A_Loving_Girl
06-17-2007, 11:55
Нормоално е да му се иска,но според мен не те пристиска при положение, ти е казал,че ще чака колкото е нужно!

Cvetito_master
06-17-2007, 11:58
mi sq i toi 4oveka kat sqko mom4e my se ebe,ama tfa 4e te 4aka e hybavo i na4i durji na tebe i ne e s teb samo zaradi sexa.

`Death`Whore``
06-17-2007, 12:01
Трябва ти да държиш в ръцете си всичко. Можете да останете насаме и да не правите секс /не че е лесно, но е възможно, когато има причини/ - на него ще му се иска, ще те натисне, но когато е наясно, че ще бъде само това, трябва да си спокойна.

johnnyknoxville
06-17-2007, 13:00
аз не мога да разбера защо се опъваш и не му даваш
ne wsichki sa tolkowa swobodno misleshti kolkoto teb

`Death`Whore``
06-17-2007, 13:01
Свободомислещи :)

sasha_90
06-17-2007, 13:11
Да,иска му се даже мн-очевидно е!Но важно е ти кога искаш. :-D Не се подавай на никакви манипулации...

johnnyknoxville
06-17-2007, 13:37
Свободомислещи :)
ahm swurshi wremeto kogato se zamislqh kakwo pisha iz forumite..;)

Schnitzer
06-17-2007, 15:16
Гледа да сте насаме за да се понатискате малко,кво толкова. :-D

06-17-2007, 18:56
аз не мога да разбера защо се опъваш и не му даваш
ne wsichki sa tolkowa swobodno misleshti kolkoto teb


Каза Джони Ноксвил и даде на парти-бой да му епилира задника с горелка о,О!

MeNchoUu
06-17-2007, 20:25
аз не мога да разбера защо се опъваш и не му даваш


Emi ne my davam shtot ne sym lesna!Ne smqtam che kato my se iska vednaga trqbva da my dam!i plus tova pri polojenie che ne my davam,a toi iska,ako me obicha shte chaka,ako ne shte razbera koe e edinstvenoto koeto iska...I taka de chaka si v momenta da vidim dokoga;]

Blagodarq vi za vsichki mneniq ;]

die
06-17-2007, 21:42
e normalno e da iska ti kak misli6 ?! taq tema e tupi4ka kato iska i kato mu ima6 doverie epa pusni mu we :smt019

TigerRulZ
06-17-2007, 22:15
аз не мога да разбера защо се опъваш и не му даваш
ne wsichki sa tolkowa swobodno misleshti kolkoto teb

Що бе пич,кво и е на момичето.И аз съм на това мнение,трябва да му пуснеш.Момчето толкоз добре се отнася към теб а ти се правиш на тъпа селска идиотка...и кво ти е лесното,той ти е гадже не е момче от улицата...деба...как може да си толкоз проста нз

Sexapilna_kukla
06-17-2007, 22:34
Със сигурност му се иска, но това не означава, че трябва да го правиш, ако не си готова. Още повече, че не те притиска да го правиш. Щом те чака, значи държи наистина на теб. Не трябва да се притесняваш, че го караш да чака. Изборът кога ще го направиш е лично твой.
Нямам какво повече да добавя.