PDA

View Full Version : Ще пораснат ли повече?



Сладка:)
06-17-2007, 11:39
На 15 год съм и гърдите ми се побират в чашка АА. Но от 7-8 месеца иам чувството че са спряли да ми растат. На моята приятелка започнаха да и растат много по-късно от моите, а вече са и по-големи. Фамилията ми е едрогърда (по мой наблюдения). От 11 годишна възраст почнаха да ми се развиват. Въпроса ми е дали ще си останат такива или има възможност да пораснат повече?
Между другото четох в някакъв американски сайт, че когато достигнат до такава големина каквато са моите, вече са могат да изпълняват главната си роля и не се знае колко ще пораснат още.

Allthatshewant
06-17-2007, 11:57
Зависи от гена ти но въпроса ти е твърде индивидуален.. ние неможем да ти кажем дали ще ти пораснат .. и немога да разбера защо винаги момичетата се сравняват с приятелките си :-k - на нея и растат а моите не.. с течение на времето ще си проличи дали ще растат още или не.. и нали не мислиш че това е най-важното.. на мен лично не ми харесват много големи гърди .. да не говорим че ако сега ти пораснат големи след време ще виснат...

charovnata_
06-17-2007, 12:31
Зависи от гена ти но въпроса ти е твърде индивидуален.. ние неможем да ти кажем дали ще ти пораснат .. и немога да разбера защо винаги момичетата се сравняват с приятелките си :-k - на нея и растат а моите не.. с течение на времето ще си проличи дали ще растат още или не.. и нали не мислиш че това е най-важното.. на мен лично не ми харесват много големи гърди .. да не говорим че ако сега ти пораснат големи след време ще виснат... i az sym na syshtoto mnenie

06-17-2007, 13:18
emi i az iam su6tiq problem i nz sq hybavo e da porasnat o6te malko ama....

pyx4eto
06-17-2007, 16:36
Да,обаче чашка АА не е ли за момичета,които грам гърди нямат?Поне моя приятелка носи такъв сутиен,но няма абсолютно нищо под него и даже си седи празен...

Presley
06-17-2007, 16:53
Има време.Само на 15 си.Още не са ти съвсем наред хормоните ,така че всичко можеш да очакваш.Може и да пораснат...даже иэведнъж.

ThePainIsReaL
06-17-2007, 17:54
И моята рода е с големи гърди .. но аз не съм.. приличам на баба ми от страната на татко..
Какво да се прави.. съдба :lol:

find_m3
06-17-2007, 18:20
Ми и аз съм така ама съм си слабичка и не ми пречи такъв ми е гена :-) пък може и да пораснат

Jenata`Na`Dqvola
06-17-2007, 19:13
И мойте не са кой знае колко са голями...За какво са ми - да ми пречат?Лягам си по корем няма кво толко да пречи...Хех.а и да ти кажа вече голямите гърди не са толкова на мода , защото увисват.По на мода са малките , които са стегнати и не увисват 8)

gabrielka@a
06-18-2007, 05:53
Зависи от гена ти но въпроса ти е твърде индивидуален.. ние неможем да ти кажем дали ще ти пораснат .. и немога да разбера защо винаги момичетата се сравняват с приятелките си :-k - на нея и растат а моите не.. с течение на времето ще си проличи дали ще растат още или не.. и нали не мислиш че това е най-важното.. на мен лично не ми харесват много големи гърди .. да не говорим че ако сега ти пораснат големи след време ще виснат...
=D> =D> =D>