PDA

View Full Version : При свършването как е по-яко .. ?



VyPRoS
06-17-2007, 14:51
Имам някъв спомен, че съм чела тук такава тема, но нищо не намерих така че ако знаете линк кажете, ако не просто отговорете ;) Как е по- яко, когато момчето свършва чрез свирка:
1. Когато пениса остава в устата на момичето
или
2.Когато само галвичката и е в устата ??

`Death`Whore``
06-17-2007, 14:52
Ако си лапнала повече от главичката, можеш да се задавиш със спермата, защото тя ще влезе направо в гърлото ти. А и ако е само главичката, можеш да я смучеш и лижеш.

Schnitzer
06-17-2007, 15:02
Тъи кат въпроса е "как е по-яко" ще ти кажа че двете неща които си дала за отговор са почти едно и също нещо и е почти еднакво. :-D

find_m3
06-17-2007, 17:24
Да!

malkoto_sladur4e
06-17-2007, 17:47
Ами моя фр като свършва в устата ми ми е мн готино.И не се давя ако съм го лапнала по-надълбоко!Усещането как спермата се излива в устата ти е....уоу!Страхотно е ! :) :) :) Обаче дори момчето да свърши някъде по тялото или по лицето примерно също е яко! :) :)

RhytmiX
06-17-2007, 17:51
Ами моя фр като свършва в устата ми ми е мн готино.И не се давя ако съм го лапнала по-надълбоко!Усещането как спермата се излива в устата ти е....уоу!Страхотно е ! :) :) :) Обаче дори момчето да свърши някъде по тялото или по лицето примерно също е яко! :) :)
* * *

Moderated by ^npocTo^a3^f^
2 и 10 точка от правилника!

VyPRoS
06-17-2007, 20:14
Оффф от 6 отговора 1 по темата... мислите ли, че ми пука дали се давите и къде обичате да ви свършват ??? Исках просто да знам има ли разлика за МОМЧЕТАТА и ако да кое е по яко... толкоз ли беше сложен въпроса ??? Особено пък ти malko_sladur4e прочете ли изобщо къф ми е въпроса ??? ](*,) :smt017 :smt013

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

AvRiL lAvIgnE LoVeRka
06-18-2007, 10:28
Ако си лапнала повече от главичката, можеш да се задавиш със спермата, защото тя ще влезе направо в гърлото ти. А и ако е само главичката, можеш да я смучеш и лижеш



SAGLASNA!!!

me 2 :D