PDA

View Full Version : Какво да избера?



06-17-2007, 16:24
Значи имам сериозен приятел, с който сме заедно вече повече от година. Всичко върви нормално - обич, скандали, привързаност и т.н. НО ... на мен взе да ми се иска да имам повече свобода, искам да излизам с приятелки, да ходя където си поискам без да се съобразявам с него, но няма как да стане това докато сме заедно просто е невъзможно защото той е много ревнив и така... Не си мислете, че ми е омръзнал или пък че не го обичам - напротив обичам го много, но... имам чувството, че ме задушава с неговата любов. Та от скоро ми се въртят два варианта в главата - дали ще е по-добре ако се разделим ( за да имам свободата която желая ) или да си останем заедно и да се обичаме ( да загърбя за пореден път приятелките си ) .. оф много съм объркана вече .. не знам какво да правя... :(

Stefityyy
06-17-2007, 16:39
че той не ти дава да излизаш с приятелки ли ?

BeBsItO
06-17-2007, 16:40
:x mejdu 4uka i nakovqlnqta si :( mn seriozen vapros zadava6. ne moje6 da zagurbi6 nito edno ot dvete.....opitai se da gi sa4etae666. uzlizai zaedno s nego i s fr te ti .uspeh

06-17-2007, 16:40
Не че не ми дава, но всеки път като изляза с тях ми се цупи и след това има скандали ...

Stefityyy
06-17-2007, 16:43
е това вече е гадно! Скоро една позната имаше същия проблем и се разделиха въпреки че го обичеше, но това много я задушаваше! Не ти казвам да скъсаш с него,просто поговорете и му каьи че искаш да излизаш и с приятелките си... би трябвало да те разбере! УСПЕХ :)

Sunny_stz
06-17-2007, 16:46
Ми поговори с него по тази тема кажи му че искаш малко свобода ,че искаш да излизаш с приятелките си ,но това в никакъв случай не означава че не го обичаш!Поговорете на тази тема ,защото наистина е гадно така той няма ли приятели?

SunnyG
06-17-2007, 16:49
Никога не прави грешката да предпочетеш любовта пред приятелите!

Presley
06-17-2007, 16:59
В подобни ситуации винаги съм продпичитала приятелите ми.Но пък връэката ви ,като каэа ти е сериоэна...!Неэнам какво да те посъветвам.може би и най-добре да поговориш с него и да му кажеш какво искаш.Обясни му,че няма повод да ревнува ,че искаш малко свобода...!Ако найстина държи на теб ще те раэбере!!!Ако пък не те раэбере неэнам...ще трябва сама да прецениш.Това е важно решение ,което трябва да вэемеш сама.

koalka
06-17-2007, 17:44
Разговоря е задължителен, трябва да му кажеш какво ти липсва, кажи му, че искаш свобода.Имаш нуждата да излизаш с приятелки.

vvs_go
06-17-2007, 18:20
6tom misli6 za razdqla zna4i ne go obi4a6 qsno e

loving_you_
06-17-2007, 18:37
Значи имам сериозен приятел, с който сме заедно вече повече от година. Всичко върви нормално - обич, скандали, привързаност и т.н. НО ... на мен взе да ми се иска да имам повече свобода, искам да излизам с приятелки, да ходя където си поискам без да се съобразявам с него, но няма как да стане това докато сме заедно просто е невъзможно защото той е много ревнив и така... Не си мислете, че ми е омръзнал или пък че не го обичам - напротив обичам го много, но... имам чувството, че ме задушава с неговата любов. Та от скоро ми се въртят два варианта в главата - дали ще е по-добре ако се разделим ( за да имам свободата която желая ) или да си останем заедно и да се обичаме ( да загърбя за пореден път приятелките си ) .. оф много съм объркана вече .. не знам какво да правя... :(

Чесно казано с моя приятел преди сме се карали доста пъти за същото, но най-накрая сегнахме да говорим и се изяснихм и от тогава няма никаво цупне от негова страна :)

wiwity
06-17-2007, 18:38
suglasna sum sys ^BAD_GIRL^...toi te e obsebil..nedei da pozvolqva6 da te "izolira ot sveta" v tozi slu4ai trudno moje6 da se izmukne6..ama pone posle 6te si 6tastliva..a sega kakto vijdam ne si :| priqtelstvoto e nai-vajnoto,ako moje6 nakarai i nego da go razbere

aP0kAlIpSiS
06-17-2007, 18:47
Никога не прави грешката да предпочетеш любовта пред приятелите!

Не казвам,че трябва да го направиш,но АКО аз бях на твое място щях да го зарежа. Никой няма право да ти казва какво да правиш с живота си. Той няма право да ти забранява(или ти се цупи) да излизаш с приятели. Такива направо са ми трън в задника-с извинение за израза.

radito
06-17-2007, 19:20
Ти луда ли си да задаваш тоя тъп въпрос?! :shock: Как ще обичаш човек, който не ти дава пълната свобода. Дори и най-малкото да излзиаш с приятелките си.... :shock: Е, не просто от ден на ден все повече и повече се убеждавам колко малоумни хора има по тоя свят

06-17-2007, 20:06
Не съм по-малоумна от теб като гледам начина, по който мислиш ...
Пред чувствата няма бариери

bungle
06-17-2007, 20:09
Взимай го с вас....

06-17-2007, 20:16
Tfa e vapros koito sama moje da rezreshish , ti si znaesh kvi sa vi vzaimootno6eniqta!!
Predpolagam si na vuzrast 14-15g i imash priqtel po-golqm ot teb , koito bukvalno se ebava s tebe.. ma nishto she go razberesh kat porasnesh...
aide s1s zdrave =;

radito
06-18-2007, 06:31
Не съм по-малоумна от теб като гледам начина, по който мислиш ...
Пред чувствата няма бариери
Еми като няма бариери защо не ти дава да излизаш с приятелките си??? Бе квото искаш прави, после ти ще съжаляваш,не аз! :smt005

BWald0rf
06-18-2007, 06:35
Говори с него и му обясни че за теб е много важно да излизаш с приятелките си и че това не би трябвало да се отразява на връзката ви.Би трябвало да те разбере...

vlubenata01
06-18-2007, 14:58
spored men trqbva da pogovori6 s nego.Kazi mu 4e nqma za kakvo da se pritesnqva i da te puska da izliza6 spokoino.Pozelavam ti YSPEH

gvfv
06-18-2007, 15:24
ako toi prodaljava v sa6tiq duh sled vreme ti 6te spre6 da go obi4a6.problema e tam 4e ti 6te prodaljava6 da si misli6 4e go obi4a6 a vsa6tost ve4e ne.6te se izpokarate nqkoi pat 6te se izponapiete i ti ili toi 6te si izneverite 6te posledva kofti razdqla i pose daje nqma da se pozdravqvate,Zatova govori s nego obqsni mu ako yoi te obi4a zna4i ti ima doverie pitam togava kakav e problema ako ne ti vqrva ne mu vqrvai i ti 4e mojebi te obi4a.malko revnost na nikogo ne pre4i ama 4ak pak tolkova vredi.

idealnata_t
06-20-2007, 14:25
ooo boje ako bqh na tvoe mqsto vuob6te nqma6e da go turoq dori i da go obojavam izvinqvai no nikoi nemoje da ne ti dava svoboda i da ne ti dava da se sre6ta6 s fr tva e mn tupo

misspurple
06-20-2007, 14:28
Поговори с него и му кажи,че го обичаш но искаш малко свобода..хич не харесвам такива мъже,а ако погледнеш в бъдещето той цял живот няма да ти дава да излизаш с приятелки..все едно ако излезеш кой знае какво ще стане,ще те откраднат някъде..Ей така една моя приятелка вече не излиза с нас заради гаджето си..Съжалявам,ама хич не го разбирам тва нещо