PDA

View Full Version : sex pri cistit...



cool`girl
06-17-2007, 16:57
Zdraveite.

Zna4i s priqtelq mi veche iskame da pravim sex, no vuprosa e, 4e imam cistit (v lek stadii, taka da se kaje i ne go imam ot skoro a i trudno se lekuva...ujas,kakto i da e) i losho li e ako go napravim pri polojenie 4e shte ni e za 1vi put i na dvamata. ili trqbva i e nalojitelno purvo da se izlekuvam napulno, za da go napravim. Tei kato e neshto kato hroni4en i nz veche...
E.. koito znae neka da dade savet. I molq bez glupavi i izlishni otgovori.

P.S: Blagodarq predvaritelno.

06-19-2007, 12:18
Първо се излекувай напълно,защото не се знае..Може да има някакви успожнения после :) После си правете секс :)Късмет!

_Gretka_
06-21-2007, 18:33
Най-добре се излекувай първо...ако искаш да го предпазиш :roll:

Д-р Петкова
06-26-2007, 07:23
Не рискувай,а се излекувай напълно!Изчакай цистита да поошуми ,защото има риск от усложнения.После прави секс ,колкото си искаш! :smt008

06-26-2007, 15:44
И к'во общо има цистита със секса? Цистита е проблем на пикочните пътища, а при жената (за разлика от мъжа) пикочните канали и вагината нямат нищо общо.

`Death`Whore``
06-26-2007, 16:00
1. Как така е в лек стадий, но го имаш от дълго време?
2. Да, нямали нищо общо. Всеки орган има общо с другите. Особено при жената!
3. И аз имах симпоми на цистит и се оказа нещо съвсем различно. И точно тогава не усещах нищо по време на секс.

06-26-2007, 16:16
1. Как така е в лек стадий, но го имаш от дълго време?
2. Да, нямали нищо общо. Всеки орган има общо с другите. Особено при жената!
3. И аз имах симпоми на цистит и се оказа нещо съвсем различно. И точно тогава не усещах нищо по време на секс.
Ами уретрата си е едно, вагината си е друго. Не е като при мъжа и семенната течност и урината да излизат от една дупка, при жените е съвсем различно - има си дупка за оплождане и дупка за отделяне :)

`Death`Whore``
06-26-2007, 16:17
Чети какво пиша, мамка му! Инфекциите се разпространяват лесно и бързо.

shadow4e
06-26-2007, 16:25
Аз не знам какво имам точно според един доктор от Военна болница имам "цистит без цистит". Никой не ми е казала да не правя секс. Скоро пак съм на преглед и се надявам този път да не е същата тъпа диагноза и да ме изкарва, че си самовнушавам, че ме боли...

Консултирай се с личния си лекар.

06-27-2007, 14:58
Чети какво пиша, мамка му! Инфекциите се разпространяват лесно и бързо.
Няма какво да чета.
Цистита е заболяване на бъбреците и пикочните канали, няма нищо общо със секса и няма как да заразиш някой.

`Death`Whore``
06-28-2007, 17:35
Споменала ли съм заразяване? Правиш си свободни съчинения.

a~n~i~t~y
07-01-2007, 08:07
Чети какво пиша, мамка му! Инфекциите се разпространяват лесно и бързо.
Няма какво да чета.
Цистита е заболяване на бъбреците и пикочните канали, няма нищо общо със секса и няма как да заразиш някой.

sled kato mi otkriha cistita 1voto ne6to koeto mi kaza lekarkata be6e ... "i bez seks" zashto sporish kato ne razbirash