PDA

View Full Version : Moderated:Нямал съм си гадже досега, как да я сваля ?



tupaka
06-17-2007, 17:15
zdraveite . az sam 9 klas do sega sum nqmal gaje nito sum se celuval s momi4e. ta xaresax si edno momi4e . kajete mi kakvo da na prawq za da q swalq plss. napravo sum poludql . mnogo q haresvam a kato q vidq i se vcepenqvam. otka4am napravo . molq pogonete mi .



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

Nobody
06-17-2007, 17:25
Надрусай се с валериан преди да я видиш и няма да ти пука въобще какво ще стане :lol: И понеже някой ще каже, че подхождам несериозно към проблема ти ще ти кажа и нещо по-така "сериозно подхождащо". Първо това, че си нямал гадже или не си се целувал не трябва да те притеснява избощо(тва и да ти го казвам и да не ти го казвам, ти все ще си го чувстваш по един и същ начин, но както и да е). Второ трябва да видиш дали това момиче те харесва поне малко, ако те познава, а ако не те, трябва да се вземеш в ръце и да се запознаете. Случва се да хлътнеш мн по дадена девойка, ама постепенно минава, обикновенно става като минава с минаването на друга по-обаятелна девойка около теб :P Нали знаеш, че след жена и след трамвай не се тича, след 5 мин идва следващ :P Та ако видиш, че нямаш много шансове не е нужно да се тормозиш и да се направиш на шут ;) Ще ти кажа култовото, че трябва да си естествен(в тази за теб неестествена ситуация) и просто да бъдеш себе си. Предполагам съм най-полезни човек на света, нали? :smt005 Трябва сам да си забраня да пиша в сериозните раздели... :smt017

tupaka
06-17-2007, 17:31
kak da razbera dali mi haresva?

06-17-2007, 17:32
po to4no kak da razbera dali tq vuob6te me haresva? malko ili mnogo

koalka
06-17-2007, 17:37
Еми, какво...примерно намигай й, усмихвай й се повече, прави й такива знаци, че тя да разбере, че я харесваш.Можеш да я поканиш да излезете.

w0sh
06-17-2007, 17:41
примерно намигай й извинявай, можеш ли да си представиш притеснено моче да се прави ан плейбой с тез намигания. Просто я покани най-просто най-лесно. Сложи си памперс преди това.

tedinkata_
06-17-2007, 17:43
lesno mojesh da razberesh dali te xaresva.. pogled ..durjanie.. ako gleda da e po blizo do teb..tam kadeto si ti.. tursi vnimanieto ti i tnt :) i nai lesno pokani q da izlezete samo dvamata nqkade :)

MomoCA
06-17-2007, 17:45
:-s 9ti klas nito edno gadge dosega?

Tova 6te te pitam seriozno, priema6 li se za edin ot zduhanite hora v u4ili6teto.

Ako ne si gotin a si sduhan purvo poraboti na sebe si, predi da trugne6 s momi4eto za6toto dori i da stanat ne6tata nadali 6te stanat ne6tata kogato ste zaedno.

:-s

06-17-2007, 17:48
пфффффф ...... ми гоовввооориииии тва е истината...кажи и сичко,разбери за нейните чувства и не забравяй: :smt018 НЕДЕЙ ДА се срамуваш-тва би ти повлияло лично на теб и то гадно!!!!

Polin4eto
06-17-2007, 17:50
Първо направи всичко възможно да можете да се срещате по-често или да се сприятелите. После малко по малко й разкривай намеренията си :) http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=20472

GOLBEZ
06-17-2007, 19:08
Така като гледам не ти дадоха задоволителен отговор. Даже има доста глупави Ето го моя.
Така това че си нямал гадже не е проблем, спокойно. Всеки може да си хване някакво гадже, номера е да си намериш момиче което те цени. А това е трудно.
1.Недей да ставаш приятел с нея и после да се опиташ да я свалиш ,защото просто няма да се получи. Тя ще те мисли за просто приятел и нищо повече и като тръгнеш да я целуваш тя ще каже "Ама нали сме приятели" или "Най-добре е да си останем приятели".
2.Друга грешка която се допуска много често е да се обясниш в любов без да си сигурен че тя е луда по теб. Първо тя да ти каже че теобича и после ти, но и тогава не си задължен. Примерно :
тя: Обичам те . Ти обичаш ли ме
ти: Остани със мен и ще разбереш.
Нека е в напрежение да не е сигурна че си нейн така ще е по дълго твоя. Женитеобичат предизвикателствата.
3. Как да я свалиш? Първо се запознай с нея. Ама не с изречение от сорта : "Може ли да се запознаем". Най-лесно ще ти е ако имате общ познат. Но ако нямате ти си на ход. Дейставай! недей да мислиш какво ще стане защото става по лошо просто Дейставай! Ти мъж ли си или не. Тя няма да направи първата крачка дори да види че и се усмихваш и и намигаш. След като се запознаете и взимаш телефона и след 3 дена и звъниш за среща. Като си измилиш сичко.(къде, как , какво и т.н.) И през цялото време докато сте заено я гледай в очите и я докосвай където можеш. Накай я да се изпитва няква емоция без значение каква. Жените са различни те обичат да чувстват нещата за какво мислиш че гледат сапунки и обичат драмите.

Има много какво още да се добави ама дълго стана затова ако имаш въпроси питай. А иначе Действай Действай Действай Действай и ако несъм го споменал
Действай.

GOLBEZ
06-17-2007, 19:13
за да разбереш дали те харесва Действай.
Докосване - виждаш дали се дърпа или и е приятно , увеличаваш докосването , гушкаш я (дърпа ли се или не ), целуваш я - така се разбира

iskam_malko _lubov
06-17-2007, 19:13
moje bi trqbva da razpita6 nqkoq neina priqtelka,da q pomoli6 da vi zapoznae i da ti sadeistva,za da razbere6 dali tvoeto momi4e iska da e s teb.otnosno tova,4e ne si imal gadje-vinagi ima parvi pat,nali znae6?

ivan4oooo
06-18-2007, 09:32
xaxaax

tupaka
06-18-2007, 09:38
imal sam edno gaje do sega no ne be6e ni6to seriozno pone za men taka 4e ne go borq. s neq imam ob6t poznat . i dosta 4estno izlizame kato cqla kompaniq .

GOLBEZ
06-18-2007, 11:02
Сами ТИ и ТЯ за кво са ви още говеда около вас само да ти рпечат. И не я третирай като просто приятел, прави с нея това което би правил с гадже :D
А и сигурен съм че тя те иска само действай ако не действаш губиш.
Нека да ти кажа как седят нещата. Ситуацията е печеливша отсякъде.
Действаш , отрязва те -печелиш опит
Десйтваш , не те реже - печелиш опит
НЕДЕЙСТВАШ - ГУБИШ

pyx4eto
06-18-2007, 12:06
9ti klas nito edno gadge dosega?
Аз не виждам да има проблем,ти да не би да виждаш?По добре ли е да почне от 5 клас със секса и да стане исиот като повечето тиинеиджъри?Аз пък ще кажа,че си е съвсем нормално,има цял живот,в които да има гаджета!
А по темата:Станете приятели!Оттам тръгва всичко...заговори я за нещо,което е станало в училище примерно,което е много интересно ...заинтригуваи я,след приятелството вьичко е възможно. :wink:

GOLBEZ
06-18-2007, 14:08
А по темата:Станете приятели!Оттам тръгва всичко...заговори я за нещо,което е станало в училище примерно,което е много интересно ...заинтригуваи я,след приятелството вьичко е възможно. :wink:
НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ НЕ [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X
Плна глупост . Никакви приятели. Ако го въприеме само като приятел сичко заминава на кино. Никав шанс няма тогава. Какви приятели? Или я има за него или нищо... Ако не тази друга ще има.
Девойче и то това го нзнаеш много добре че ако си прителка с едно момче няма шанс за нещо по сериозно.

Eternal Silence
06-18-2007, 17:57
ами да, карайте си се и да видим кой ще изкара повече и по-убедителни аргументи - така човека най-добре ще прецени какво да прави :)
аз лично не виждам какъв е проблема и на 2та подхода - и приятелството може да прерасне в любов а и директната връзка е възможност.... не е като да няма избор ;)

GOLBEZ
06-18-2007, 18:06
НЕ няма такова нещо от приятел да стане гадже, просто няма и това е грешно - МНОГО грешно. ЩЕ го третира като ПРИЯТЕЛКА не като мъж с който да се чука