PDA

View Full Version : AGRESIQTA ME IZQJDA ZAEDNO S REVNOSTTA



tupac_fenka
06-17-2007, 17:30
Zdraveite!Skoro s gadjeto mi pravime polovin godina.predi 1-2 meseca toi mi kaza 4e nqkakva mu zvani i mu pishe sms-i 4e iskala da go vidi no ne mu kazva koq e..toi mi dade nomera i ..no i na men ne kaza koq e estestveno.Az sum mnogo revniva (koito me poznava tvurdi 4e sum nai-revniviq 4ovek na sveta)ponqkoga se 4uvstavam kato LUDA..krizi ..lipsva na doverie..UJASNO E!tq mu klikna pak predi 1-2 sedmici i az poludqh obadih i se a tq mi kaza "TOI AKO ISKASHE DA E S TEB NQMASHE DA E S MEN",no kogato toi i zvunna i q pita koq si ti tq otnovo ne mu kaza..znam 4e toi ne bi mi izneveril pone ne i v na4aloto na nashata vruzka za sled vreme nikoi nemoje da garantira..no nemoga da zabravq dumite i..kazah i 4e shte q namerq kakvoto i da mi kostva..i ot togava telefona i e izklu4en..postoqnno mislq i se samoizmu4vam predstavqm si ujasni neshta..Toi e prekrasen 4ovek i naistina me obi4a no moqta revnost me pogubva..imam nujda ot hora s koito da spodelqm..molq vi pishete mi ](*,) ](*,) ](*,) :cry:

koalka
06-17-2007, 17:33
Няма смисъл да се измъчваш.Това най-вероятно го е казала, за да ви скара и да изникнат въпроси, но не й вярвай.Все пак това недоверие може да развали връзката ви, а и все пак всеки може всичко да ти казва, но това не означава, че трябва да му вярваш.Особено на момиче. :wink:
Не се ядосвай за глупости и си гледайте живота, бъдете щастливи.Винаги ще се намерят недоброжелатели.

radito
06-17-2007, 19:30
Споко бе човек.. тя го е казала, за да ви скара и както е тръгнало гледай заради ревността си да не постигнеш целта и! А и замисли се ако наистина имаше нещо между тях дали той изобщо щеше да ти казва за нея?

BebeTooOoo
06-17-2007, 20:20
Не вярвай на такива неща...още по - малко на МОМИЧЕ.Най - вероятно иска да ви скара по този начин , да създаде у вас чувство на недоверие и т.н.Не се поддавай.Все пак сте заедно и трябва да си вярвате.Не обръщай внимание , явно това момиче доста завижда.Не си губи времето с нея , а си гледай живота и момчето до теб.

wiwity
06-17-2007, 20:28
nedei da se vruzva6 na horata koito zavijdat za va6eto 6tastie....nqma smisul..za6toto tq e 6tastliva kato go susipva..i nedei susipva sebe si....revnostta e bolestno sustoqnie..i rano ili kusno na mom4eto nervite nqma da izdurjat..ili moje dori da se upla6i ot tebe !!!samo se uspokoi...aidi uspex :))

Котарана
06-17-2007, 20:43
Как може да вярваш на няква си там дето не я познаваш.Най-вероятно се е опитала да ви скара.А ти си се вързала.По спокойно той е с теб и те обича имай му малко повече доверие не се поддавай на ревността, защото тя убива истинските чувства.Имамала съм толкова много подобни моменти на ревност и то само заради някви такива неориентирани момиченца.

pisi84
06-18-2007, 22:52
Dam revnosta izgarq te otvutre i ne ti dava mira sumneniq pritesneniq nedoverieee....razbiram te na pulno i az sum sushtata revnivka no vij ne pozvolqvai na nqkakva si nezavisimo bila ne bila s nego da razvalq vruzkata ti i da porajda v teb revnost i samneniq vajnoto e 4e priqtelqt ti e steb i te obi4a postavi se na negovo mqsto znam 4e e trudno da ne revnuvash no nevazmojni neshta nqma vinagi 6te ima za kakvo da go revnuvaj povodi mnogo no go revnuvai s granica do tolkova 4e da vijda kolko darji6 na nego za da ne si navredi6 na vruzkata.

GaNgStAz
06-18-2007, 23:18
няа за кфо да се притесняаш :arrow:
:!: той ти е казал за нея, дори и ти е казал номера й, което е добре, щото по тоя начин ти доказва, че ти има голямо доверие и не го крие от теб, на такиа момчета евала им праа, щото по дууре да си го разбереш от него, колкото и ревност да ти костфа тфа, от колкото примерно от некъф негов приятел да речем ;]
:!: тя само се опитфа да ви раздели според мен, щом той незнае коя е и немое да и познае гласа примерно.. само ви завижда, не и се фащай на акъла [-X
:!: имаи му повече доверие това, че ти е споделил найстина е голям плюс, макар, че на теб сега ти е притеснено, но няа за кфо...
](*,) преди време и аз имах подобен случай, адски мноо ревнувах, но после се осъзнах.. и добре, че го направих :wink:
:arrow: таа.. мисълта ми беше, не и се фащай на тая, хич да не ти пука, щото колкото и да е, не е хуу да има толкоа мноо ревност ф една връзка.. пък и пича си е при теб, нали ? :) няа кфо да се притесняаш :::
пък и щом си е изключила тела вече толкоа фреме.. ебаала се е, недей да рефнуаш толкоа.. по релакс го давай и такамм.. ии ако тая звънне пак пиши ми на ЛС номера й :D бъзикам се :wink: ае мацка \:D/ успех :smt007

MoHuTo
06-18-2007, 23:25
Споко бе човек.. тя го е казала, за да ви скара и както е тръгнало гледай заради ревността си да не постигнеш целта и! А и замисли се ако наистина имаше нещо между тях дали той изобщо щеше да ти казва за нея?
....Нито пък щеше да ти дава номера й..какво изобщо й се връзваш на тая... :-k

alkobalko
06-19-2007, 03:27
Ти ако вярваш така на всяко нещо. Сигурно го е казала, за да се скарате и да се разделите. Помисли, ако той ти беше изневерил с това момиче, дали щеше да ти даде телефона и, или да ти каже, че му звъни. Не се ядосвай за глупости и имай малко повече доверие в това момче.

Vladokaaa
06-19-2007, 04:05
Е кво толкова ревнуваш ми кажи с твоята ревност само може да го отбласнеш от себе си.По леко карай не го мисли чак толкова.

_[LiFe-StiLe]_F
06-19-2007, 05:22
ако не спреш да мислиш за глупости наистина ще луднеш ;) имай му доверие ;) както казва баба ми "ако е писано на глава да стане, на камък няма да иде" ;) не можеш да избегнеш нищо с тази ревност - ако ще стане, ще стане и точка!