PDA

View Full Version : Мислите ли за края?



kfotipuka
06-17-2007, 19:05
Понякога се замислям за края на връзката...
въпреки,че с гаджето ми сме супер щастливи
и нз кво може да ни раздели.
На вас случвало ли ви се е да се натъжавате по
този начин?Абе въобще кажете нещо позитивно,
че само се отчайвам и аз нз що :smt005
момче съм :D

koalka
06-17-2007, 19:07
Да, мислила съм и то много пъти.Знам, че няма смисъл и така само се измъчваш, но изпитвам страх, какво да правя...
Не искам краят да идва, за това се опитвам по-малко да мисля за него. :wink:

kfotipuka
06-17-2007, 19:10
e,значи не съм единствен \:D/
кофти са такива мисли и уж за момент
съм ги забравил и след време пак се пявяват.
Трябва ми лекарство :mrgreen:
иначе и аз осъзнавам,;е са безпочвени...

malkoto_sladur4e
06-17-2007, 19:13
Ми аз се надявам нашата връзка край да няма :smt008

Djobno_Gadje_
06-17-2007, 19:15
Spox i az mn 4esto s1m mislila za tva,ama os1znava6 4e nqma smis1l.6tom ti e hubavo s toq 4ovek i vijda6 4e nqma kvo da vi razdeli prosto se opitai da ne misli6 po toq v1pros.... :wink:

LiloTa
06-17-2007, 19:16
Пич споко бе ;) и аз съм тей и аз съм с моя и сме си хипер мн щастливи ама понякога и аз мисля за края...само че не мога да си го представа щото само при мисълта за това и... :smt022 та...нещо позитивно... ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ ДА СЕ ОБИЧАТЕ И НЕ МУ МИСЛИ КРАЯ..когат дойде или наближи ше го усетиш.Успех :smt049

kfotipuka
06-17-2007, 19:28
Благодаря на всички,мн любов ви пожелавам!

ThePainIsReaL
06-17-2007, 19:32
Искам, не искам.. винаги мисля. А не трябва .. не трябва да ми пука, квот стане, стане.. важното е, че сега ми е добре и занапред ще имам много хубави спомени от тези си години.
Всъщност аз не мислих, но с приятеля ми сме се разделяли 2949175973215975092186016098640419376 пъти за 2 години и нещо и сега просто не мога да се отпусна просто надявайки се всичко да е наред. Защото после отново ще съм разочарова.. :?

PerfectStrang3r
06-17-2007, 19:33
Мисля .. често се случва. Става ми гадно. После ми минава ии знам, че ще сме си заедно още :)

Котарана
06-17-2007, 19:59
Ами мислила съм си много пъти ама каквото стане.Всеки край е ново начало...живота е хубаво нещо :lol:

Barbie
06-17-2007, 20:04
Естествено, че съм се замисляла...мисля постоянно. Особено на моменти. Но така или иначе в момента сме заедно и сме щастливи и само това е важно. :-)

tedinkata_
06-17-2007, 21:31
ami az sam otskoro s moq priatel no otdavna si go obichkax oshte kogato bqxme samo fr :smt049 sega razbiram che chakaneto si zalujavashe zashtoto sme zaedno i toi me pravi adski shtastliva :smt055 mn go obicham i sega i predi... ne mi se misli za kraq zashtoto znam 4e kakvato i da e prichinata za nego-mn shte me boli :smt009 opredeleno misulta me natajava :?

fillis
06-17-2007, 21:41
mi nz da zamislqla sam se i nz no qvno ne6to te navejda natowa za67otot bez pri4ina da se seti6 za towa ne e normalno bez da se ubijda6 de

_[LiFe-StiLe]_F
06-17-2007, 23:49
надали вечно ще сме заедно, но и не ми се мисли за края, още повече, че ние едва сега прохождаме като отношения... и макар че се опитвам да прогонвам подобни мисли, то понякога доста ми се натрапват в съзнанието и тогава се чувствам... меко казано ужасно

BAYO
06-18-2007, 00:44
Еми неа начин просто. Такива мисли винаги се прокрадват подтикнати от едно или друго нещо. Ма в края на крайщата единствената постоянна константа е смъртта :lol: всичко друго е една голяма промелнива 8)

krem4et0
06-18-2007, 09:26
Преди да-мислех често. Напоследък мисля все по-рядко за това. Напоследък обаче мисля все по-рядко за бъдещето ни като цяло. Така пропускам прекрасните моменти в настоящето. каквото стане. Аз съм щастлива сега и това е най-важното!

BeBsItO
06-18-2007, 12:16
:roll: abe da ti kaja az predi mn misleh za tva ,no pri sega6nata mi vrazka ne moga i da si go pomislq.... :( mmoje bi tva e pri4inata tazi vrazka da e nai dalgata mi do sega, s nai mn emocii ot sqkvo estestvo i t.n

lady_bird
06-18-2007, 13:33
vsi4ko si ima na4alo i krai :!: tova e prosto,nqma kakvo pove4e da se kazva...

alkobalko
06-18-2007, 15:41
Честно казано не се замислям за края. Не вярвам да има такъв. Прекалено много се обичаме, толкова много сме преживели заедно и ни остава да преживеем още много. Свързват ни толкова много неща, че никога не помислям за края.

mid_get
06-18-2007, 16:52
В началото много често мислех...може би се чудех заслужава ли си изобщо, знам ли :-k Сега вече не :wink: Много рядко, когато се сдърпаме за нещо и такаМ :smt016 Пък и аз имам някаква способност като мисля за нещо лошо или хубаво дълго време, то да се случва, затова не искам и да мисля, че ще взема да си прокобя и после... ](*,) :mrgreen: Чувствам се добре с него и това е най-важното :smt006

NightSky
06-18-2007, 16:59
Много рядко мисля на тази тема.Предпочитам да не се натъжавам с подобни предположения

krem4et0
06-18-2007, 17:01
Честно казано не се замислям за края. Не вярвам да има такъв. Прекалено много се обичаме, толкова много сме преживели заедно и ни остава да преживеем още много. Свързват ни толкова много неща, че никога не помислям за края.
Не ме разбирай погрешно-не ти мисля лошото. Очаквай неочакваното. Ти си само на 19 години и дори само след 2-3 години ще мислиш съвсем различно от сега. Да не говорим след 10 или 15 години. Същото важи и за него. Човек се променя, а човек между 18 и 25 се променя изключително бързо. пожелавам ти щастие, но имай предвид, че не всичко е така, както го искаме!

sexy_dizzy
06-18-2007, 19:28
Гледам да не мисля често за това.Мисля за момента...защо трябва да се опитвам да си натрапвам такива мисли в главата, вместо да се радвам на настоящето и на това, че сега съм с него.Не е ли така?!
Нека да тъжим за края, когато той наистина настъпи, не преварително!

alkobalko
06-18-2007, 19:36
Честно казано не се замислям за края. Не вярвам да има такъв. Прекалено много се обичаме, толкова много сме преживели заедно и ни остава да преживеем още много. Свързват ни толкова много неща, че никога не помислям за края.
Не ме разбирай погрешно-не ти мисля лошото. Очаквай неочакваното. Ти си само на 19 години и дори само след 2-3 години ще мислиш съвсем различно от сега. Да не говорим след 10 или 15 години. Същото важи и за него. Човек се променя, а човек между 18 и 25 се променя изключително бързо. пожелавам ти щастие, но имай предвид, че не всичко е така, както го искаме!

Знам, че не го казваш с лоши чувства. Благодаря ти за съветите. Все пак аз продължавам, че край няма да има. Не знам дали си го чувствала, но когато го видя знам, че това е той. знам, че не си представям един ден да съм без него, да се събудя и той да не е до мен. Надявам се, че ме разбираш. От всичко, което знам за теб (което не е особено много) знам, че и ти имаш щастлива връзка като моята и ти пожелавам много щастие. Дано да си така щастлива, както и аз. Пожелавам ти да няма край. :)

SpOrTs_GiRl
06-18-2007, 19:55
мм.. не.. не мислех за края.. и чак когато всичко свърши осъзнах, че е трябвало да помисля.. :(

oTPoBHa
06-18-2007, 20:12
Не,не мисля.
Толкова безумно съм влюбена,че няма какво да ме накара да се замисля...
Ние с моето съкровище ще се оженим и ще си имаме дечица :smt050 :smt081
хаха странно защо и на мен така ми се струва.. :-D

krem4et0
06-18-2007, 20:13
Честно казано не се замислям за края. Не вярвам да има такъв. Прекалено много се обичаме, толкова много сме преживели заедно и ни остава да преживеем още много. Свързват ни толкова много неща, че никога не помислям за края.
Не ме разбирай погрешно-не ти мисля лошото. Очаквай неочакваното. Ти си само на 19 години и дори само след 2-3 години ще мислиш съвсем различно от сега. Да не говорим след 10 или 15 години. Същото важи и за него. Човек се променя, а човек между 18 и 25 се променя изключително бързо. пожелавам ти щастие, но имай предвид, че не всичко е така, както го искаме!

Знам, че не го казваш с лоши чувства. Благодаря ти за съветите. Все пак аз продължавам, че край няма да има. Не знам дали си го чувствала, но когато го видя знам, че това е той. знам, че не си представям един ден да съм без него, да се събудя и той да не е до мен. Надявам се, че ме разбираш. От всичко, което знам за теб (което не е особено много) знам, че и ти имаш щастлива връзка като моята и ти пожелавам много щастие. Дано да си така щастлива, както и аз. Пожелавам ти да няма край. :)
Радвам се, че си ме разбрала правилно. Радвам се, че има наистина толкова влюбени и щастливи хора. Радвам се, че все още има оптимисти. Аз съм си заклет песимист и за това винаги мисля най-лошото :lol: . Надявам се в случая да греша. Знам какво имаш предвид с това.знам, че е той. Просто всичко може да стане, дори и ние д се обичаме безкрайно. Животът е това ,което става, докато си правиш планове за бъдещето. Приятна вечер и много любов :D

GaNgStAz
06-18-2007, 20:25
аз не се замислям за края.. ако усетя, че има нещо което може да ме накара да мисля за тфа - тогаа бих се замислила, иначе за кфо да го праа като само ше се натъжа и то за едното нищо.. :wink: живей за мига :P

Krem4eto
06-19-2007, 13:32
Много пъти съм се замисляла.Още когато тръгна с някой и си мисля кога ще е края :smt010

Vladokaaa
06-19-2007, 13:49
Не мисли за такива нща защото ще те хвне параноята

rosu
06-20-2007, 07:26
По-добре не мисли за края, а изживявайте хубавите си моменти, докато още сте заедно.Когато му дойде времето да скъсате(ако изобщо дойде), тогава му мисли. :::

beb4ety
06-20-2007, 07:40
:P Kogato svar6i togava 6a mu mislim !!! Sq se radvai na 6tostlivite vi otno6eniq NE se zanimavai s razli4ni raboti!! taka mojej da uro4asa6 vraskata vi !!!! :smt008 Don`t worry, be happy! :-D

Leksi23
06-20-2007, 07:55
Да, замисяла съм се, за съжаление всяко хубаво нещо си има край рано или късно.

FiRe_LaDy
06-20-2007, 12:00
Mislila sym go za vsqka edna vryzka,no samo za edna sym se natyjavala pri tazi misyl.Inache da mislish za takiva neshta nqma smisal.Kakvoto e pisano ... tova shte stane.Nedei misli za tova poveche i shte vidish,che shte ti e mnogo po dobre.A i oshte poveche,che kazvash,che ste shtastlivi i ne vijdash kakvo moje da vi razdeli. :wink:

hahavteen
09-02-2007, 01:31
Naposleduk mislia vse po-4esto i mi e mnogo gadno za6toto sled edna godina zaminavam i niama da mojem da se vijdame 4esto i nai-veroiatno 6te skusame za6toto edva li 6te ima smisul da se mu4im celi 5 godini :( Abe prosto ne znam...Mnogo e gadno... :roll:

PankO
09-02-2007, 03:11
Няма к'во да му мислиш.
Единствената причина, която може да ви раздели е нещо по-добро, иначе не бихте се разделили, нали?

teenkopele
09-02-2007, 04:24
Понякога се замислям за края на връзката...
въпреки,че с гаджето ми сме супер щастливи
и нз кво може да ни раздели.
На вас случвало ли ви се е да се натъжавате по
този начин?Абе въобще кажете нещо позитивно,
че само се отчайвам и аз нз що :smt005
момче съм :D

Нещо позитивно- има бира.

Не мисли за края. Наслаждавай се на прекрасните изживявания и моменти, които имате заедно. :)

monityY
09-02-2007, 07:21
Понякога се замислям за края на връзката...
въпреки,че с гаджето ми сме супер щастливи
и нз кво може да ни раздели.
На вас случвало ли ви се е да се натъжавате по
този начин?Абе въобще кажете нещо позитивно,
че само се отчайвам и аз нз що :smt005
момче съм :D

mda,ujasno e.. kato znam 4e se nqkoga trqq da skusame,naprao se poburkvam ](*,)

rashito0o
09-02-2007, 08:27
Мислила съм,Късали сме и пак сме тръгвали.Нас всяко второ нещо може да ни раздели и се дразня по този начин :smt013

MoHuTo
09-02-2007, 08:40
Ами мисля за края да, дори много често и тази мисъл ме депресира, въпреки че се мъча да не мисля за това, много често мислите ми летят натам...нищо не знам, знам само че каквато и да е причината ще ме боли адски много и трудно ще го преодолея :smt010

FuckLove
09-02-2007, 08:44
Ми и аз мисля за края въпреки 4е от това няма смисъл и само ми става гадно ... :smt009

HopeLesss
09-02-2007, 10:48
Рядко и то за да се върна на земята и да осъзная, че не винаги в живота всичко е песен. Но гледам да не мисля за края, знам, че нищо не е сигурно и както днес сме заедно, така утре животът може да ни погоди гадна шегичка, но знам, че ще се справим... Любовта е по-силна от всичко!!!

FiRe_LaDy
09-02-2007, 11:25
До сега не бях мислила никога за края на връзките ми,но сега ... вече трети ден само за това мисля и се страхувам да не би това да е края на връзката ми с това момче ... ии ме обвзема такъв страх само при мисълта,че може да не го прегърна повече и да не го целувам .... уффф кофти тръпка :smt009

tedi_sunny
09-02-2007, 16:32
Ами мислила съм си много пъти ама каквото стане.Всеки край е ново начало...живота е хубаво нещо :lol:

съгласна

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-02-2007, 18:58
мислила съм да... като знам че не съм мн мн сериозна пък тои е добро момче иии не искам да го наранявам.. охх пак почнах да мисля.. :lol: :smt005

H8_mE
09-02-2007, 20:12
Ami slu4valo mi se e da mislq takiva raboti!Skoro mi se slu4i predi okolo 4as i mi stana mnogo gadno i tujno i se 4udih kakvo 6te pravq togava...!I kogato si go predstavqh ne vijdah nikakva pri4ina,koqto ni razdelq,a prosto razdqlata!I si mislq 4e nikoga ne iskam da se slu4va i se natujavam,4e vse pak moje i da se slu4i :cry: :cry: :cry: :smt010 :smt010 :smt010

09-03-2007, 00:10
misli6 za kraq 6tot trqbva da ima dramaaaaa,sapunkiii,amnezii t t.n.ili prosto si paranoq, koeto NE e uspokoenie

morenita
09-03-2007, 00:24
Az obiknoveno ne se zamislqm za kraq kogato sum shtastliva s edin chovek, no predpolagam che e normalno tova da te e strah da ne zagubish liubimiq chovek. Karai go po-pozitivno ;)

mid_get
09-03-2007, 00:25
Не мисля за края, наслаждавам се на момента :)

rihannka
09-03-2007, 10:59
mi az po4ti vsqka ve4er se 4udq kakvo shte stane ako se razdelim.i dvamata mn se obichame i sme si shtastlivi.ama vse pak si go mislq..i togava mi stava mn gadno zashtoto chesno ne moga si predstavq jivota bez priqtelq mi..zaedno sme pove4e ot godina i mn si obicham i ne iskam nikoga da se razdelqme..kakto i toi ne iska..ni ako se razdelim shte se samoubiq....xaxa bazikam se ama mn trudno shte go preodoleq i shte mi trq mn vreme

ninsy
09-03-2007, 11:06
мии не трябва,но напоследък мисля доста често за това..Бяхме се разделили за известно време и сега се събрахме пак..и аз се страхувам отново от раздяла.

neverand
09-03-2007, 15:00
Ми аз се надявам нашата връзка край да няма :smt008
да бе да

09-03-2007, 15:18
mislq za kraq slunceto 6te stano 4erven gigant i vsi4ki 6te izgorim :lol:

CVETELLINA
09-03-2007, 15:24
Ми мисля да понякога..защото искаме-неискаме след 2 год. като завършим даскало,ще се наложи да се разделим..мн. тъпо ми става ама такъв е живота. :? Той си има свои мечти,аз мои и не мисля,заради една любов да си пропилея шанса в живота.А пък и моя приятел също. :roll: Ако има някакъв начин да останем двамата и след това,ще е хубаво.

_Ana_Carenina_
09-03-2007, 18:13
ми ако нямаме проблеми няма смисъл от това

lyly_lili
09-03-2007, 18:31
Ми аз се надявам нашата връзка край да няма :smt008
да бе да




kolko milo :twisted: :twisted: :-D :-D

_Ana_Carenina_
09-03-2007, 18:58
"ЗАРАДИ ЕДНА ЛЮБОВ ДА СИ ПРОПИЛЕЯ ШАНСА"... 8-[ Ее,някои си мечтаят да са обичани ,а ти,Фантазия,подминаваш и омаловажаваш една любов...ами ако момчето с което си не мисли така...незнам какъв по-голям шанс има от любовта...не разсъждавай така..

hahavteen
09-03-2007, 19:13
"ЗАРАДИ ЕДНА ЛЮБОВ ДА СИ ПРОПИЛЕЯ ШАНСА"... 8-[ Ее,някои си мечтаят да са обичани ,а ти,Фантазия,подминаваш и омаловажаваш една любов...ами ако момчето с което си не мисли така...незнам какъв по-голям шанс има от любовта...не разсъждавай така..

Ami da si kaja 4esno i az mislia kato f@nt@zi@ .. :roll: Az moga da y4a i tyk kudeto sum sega no znam 4e niama da poly4a obrazovanieto koeto iskam,niama da moga da si nameria rabotata koiato iskam i niama da buda ydovletvorena ot jivota si.Priateliat mi znae 4e e vajno za men da zamina i dori ne si e pomislial da me razybejdava a me nasur4ava da presledvam celite si vupreki riska vruzkata ni da prikliy4i :roll:

CVETELLINA
09-05-2007, 08:04
Еми знам,чее е трудно да намериш любовта,и когато я имаш трябва да я пазиш..Обаче всичко си има край..и все някога ще скъсаме с моя приятел и ако аз не съм си последвала мечтите,ще се обвинявам после цял живот..А пък той също няма да остане в БГ.,за да е с мен..Равносметката е гадна,но квото стане..И все пак никой незнае как ще се развие животът ни понататък. :?

seksi_kote_f
09-05-2007, 08:11
постояно мисля за шибания краи .... и точно когато наи малко очаквам идва края :smt010

IKisseDAGirL
09-05-2007, 08:47
Не,не мисля.
Толкова безумно съм влюбена,че няма какво да ме накара да се замисля...
Ние с моето съкровище ще се оженим и ще си имаме дечица :smt050 :smt081
Хахах, айде да правим двойна сватба :D

09-05-2007, 08:48
Понякога се замислям за края на връзката...
въпреки,че с гаджето ми сме супер щастливи
и нз кво може да ни раздели.
На вас случвало ли ви се е да се натъжавате по
този начин?Абе въобще кажете нещо позитивно,
че само се отчайвам и аз нз що :smt005
момче съм :D

То като мислиш мислиш и накрая ебеш маиката и на връзката и на сичко :smt012