PDA

View Full Version : kakvo da pravq?-daite mi savet



iskam_pone_malko _lubov
06-17-2007, 18:40
xodq s edno mom4e ot 4 godini,no ve4e ne6tata mejdu nas ne sa mnogo rozovi-samo se karame,obijdame,dori zapo4naxme da se biem...i dvamata sme se lagali vzaimno,az sam razbirala za mnogo negovi gre6ki,no sam mu pro6tavala,toi na men sa6to.oba4e mi e malko gadno kogato ne go vijdam.mislq si,4e nqma lubov mejdu nas,a samo sme sviknali edin s drug.ima drugo mom4e,koeto iska da sam s nego,no az kato,4e li ne iskam ve4e nikoi do sebe si,za6toto prekaleno bqx lagana i se straxuvam da ne me naranqt za poreden pat.a i plus tva drugoto mom4e si pada malko selqnin(sorry 4e go kazvam),no ina4e e pe4en i me uvajava.za obi4 ne moga da govorq,za6toto razbrax,4e si ima i toi gadje,a se opitva6e da skrie ot men.iskax da mi be6e kazal,a ne da razbiram ot drugi xora...tova me nakara da ne vqrvam i na nego sega,a predi tova mnogo mu vqrvax i sega sajalqvam...kajete mi,molq vi,kakvo da pravq?s koi da bada ili da ostana sama?????????

LiloTa
06-17-2007, 18:47
кофти ситуация..според мен най-добре ще е ако си останеш сама,защото не можеш да си с човек който вече толкова мн пъти те е лъгал,но не можеш и да си с човек който си има приятелка...мисля че това е под достойнството на всяко момиче (жена)..това е моето мнение дано да съм ти помогнала

iskam_malko _lubov
06-17-2007, 18:58
xodq s edno mom4e ot 4 godini,no ve4e ne6tata mejdu nas ne sa mnogo rozovi-samo se karame,obijdame,dori zapo4naxme da se biem...i dvamata sme se lagali vzaimno,az sam razbirala za mnogo negovi gre6ki,no sam mu pro6tavala,toi na men sa6to.oba4e mi e malko gadno kogato ne go vijdam.mislq si,4e nqma lubov mejdu nas,a samo sme sviknali edin s drug.ima drugo mom4e,koeto iska da sam s nego,no az kato,4e li ne iskam ve4e nikoi do sebe si,za6toto prekaleno bqx lagana i se straxuvam da ne me naranqt za poreden pat.a i plus tva drugoto mom4e si pada malko selqnin(sorry 4e go kazvam),no ina4e e pe4en i me uvajava.za obi4 ne moga da govorq,za6toto razbrax,4e si ima i toi gadje,a se opitva6e da skrie ot men.iskax da mi be6e kazal,a ne da razbiram ot drugi xora...tova me nakara da ne vqrvam i na nego sega,a predi tova mnogo mu vqrvax i sega sajalqvam...kajete mi,molq vi,kakvo da pravq?s koi da bada ili da ostana sama?????????
tva be6e ot men!mejdu drugoto,iskam da kaja na 4ovekat,koito mi e otgovoril,4e ne sam sigurna dali sega vse o6te vtoroto mom4e si ima priqtelka....

LiloTa
06-17-2007, 19:38
ами съветвам те да разбереш и ако в момента си няма никой...и ако имаш чувства към това момче...давай..Успехи :)

...Don't matter ....
06-18-2007, 07:00
Ами трябва да си сигурна в чувствата си и моя ме е лъгал и ми е изневерявал и сега нз какво да го правя :lol: ,но по добре не се захващай със момче което си има приятелка.Много по вероятон е само да те използва за нещо и пак да се върне при нея. Аз нз как стоят нещата това е моето виждане. Ако мислиш че си свикнала с него .. някак пробвай да отидеш за 2 дни примерно някъде и би трябвало да си проличи .. Надявам се да съм помогнала

sasha_90
06-18-2007, 07:07
Защо щом си срещнала 2 момчета трябва да избираш 1?Щом и на двамата нямаш доверие си остани засега сама.

BrokenInnocence
06-18-2007, 07:10
Аз бих забравила и за двамата. С приятеля ти от 4 години е ясно, че нещата са почнали да се сриват. Поговорете и се разберете струва ли си изобщо да продължавата с тая връзка само защото сте "свикнали заедно". Другото момче... колкото и да те харесва, даже да си зареже гаджето заради тебе, веднъж като те е излъгал толкова лесно, хич няма да му е трудно да го направи пак. А и аз по принцип на такива изневеряващи нямам доверие- все пак щом е изневерил на нея къде е гаранцията, че няма да направи същото с теб. Тъй че най- добре за известно време самичка.

koalka
06-18-2007, 08:44
Не знам какво ще правиш с другото момче, но със сегашното ти гадже наистина нещата не са никак розови, както каза.
Определено само да се обиждате и дори биете, е много зле.Според мен чувствата са изчезнали и просто сега сте заедно без тях.Просто една привързаност.По-добре се разделете, няма смисъл да сте заедно при това положение.

iskam_malko _lubov
06-20-2007, 19:13
vsi4ki mi kazvate da se razdelim sas sega6niqt mi priqtel i da ostana sama.mislite li,4e ne sam opitvala da mu kaja "krai"?-opitvala sam,no bez uspex,za6toto zapo4va da me udrq i obijda,kato se skarame idva da me tarsi i proverqva i si misli,4e 6tom sme se skarali az 6te tragna vednaga da izlizam i da ne se pribiram u nas.imam 4uvstvoto,4e me misli edva li ne za poslednata ku4ka.otnosno drugoto mom4e...kaza mi,4e nqma gadje,no se samnqvam,za6toto dosta kasno ve4er-kam 00:30-01:00 se e slu4valo da sme zaedno i da mu 4ukva edno momi4e,za koeto razbrax,4e xodqt,no kakto ve4e kazax-toi mi obqsni,4e ve4e ne sa zaedno.predi izvestno vreme bqxme razdeleni s gadjeto(ne to4no de,no ne se vijdaxme 4esto).togava uj xodex s tova vtoroto mom4e i mi se struva6e,4e e veren;kazva6e mi:-dokato az ne 4uq ne6to za teb i ti nqma da 4ue6 za men.naistina be6e taka-nikoi ni6to ne mi e kazval za nego kato naprimer da go e vijdal s druga ili ne6to podobno.neznam...........mnogo sam obarkana...........

S_L_A_D_U_R_K_A
06-20-2007, 19:18
О хора това е голяма крачка да я вземе все пак това са 4 години, но нормално е за този период да сте си омръзнали, пък и сега ти е времето да опитваш с различни хора, а не да се впрягаш в толкова дълги връзки, които вместо да те радват-те изтощават! А това другото момче опитай пак, но въпреки това си имай 1 на ум айде опитай едно ново усещане, лято е не се измъчвай, поговорете с твоя приятел и си изяснете дали сте свикнали просто един към друг и дали не е по-добре да опитате и с други хора!!!