PDA

View Full Version : Moderated:Ще се местя в друго училище и много се притеснявам



antoniq111
06-17-2007, 18:44
male 6te se mestq v drugo u4ili6te i se pretesnqvam tam ima mnogo pove4e deca otkolkkoto v minaloto mnogo mi e gadno pls kajete mi ne6to zas6toto e mnogo gadno seriozno hora :!: :( :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

find_m3
06-17-2007, 19:07
Спокойно бе дете недей така ше си намериш повече приятели тъкмо :-) Само гледай да си общителна и мила с всички с времето ще си намериш компания.За да ме харесат всички ми отне околко година обаче сега имам самочувствието ,че ме харесва 95% от класа.Първо си стой кротки и огледай почвата пък после нападай

CraZy_K1LlErR
06-17-2007, 19:21
ee ti pyk tolkos da se vprqgash vqrno gadno e no vsyshtnost e gadno otnachalo po natam shte sviknesh i zavisi i ot horata tam de shtot ako sa nqkvi malumni i se pravqt na nz si kvi nqma da ti nikak lesno da te priemat za fr.

mechtaq_za_teb
06-18-2007, 06:42
E spokoino de.Vinagi v na4aloto e normalno da ima stres,no se svikva.I na men mi beshe mnogo pritesneno.Bqh ujasena ot vsi4ki,zashtoto ne gi poznavah i se 4udeh dali vobshte shte si namerq priqteli sred tqh.Trqbva da mine malko vreme,za da se opoznaete i vsi4ko shte otmine. ;) Ae ne se pritesnqvai za takiva neshta.

Seducti0n
06-18-2007, 07:26
Спокойно.Напълно нормално е да ти е малко притиснено,особено,ако си по-неконтактна и мълчалива.Какво,толкова си се шашнала,все едно на заточение отиваш.Не само на теб се налага да си сменяш училището.Аз тази година завършвам 8-ми клас и до сега съм си го сменяла 3 пъти.В началото ще ти бъде кофти защото,е непознато и ново за теб но с времето ще свикнеш и може да ти хареса повече и от предишното дори.Не се шакай,а по-спокойно го раздавай и ще видиш,че всичко ще бъде на 6.Успех,миличка. :wink:

***BORK@***
06-18-2007, 13:06
male 6te se mestq v drugo u4ili6te i se pretesnqvam tam ima mnogo pove4e deca otkolkkoto v minaloto mnogo mi e gadno pls kajete mi ne6to zas6toto e mnogo gadno seriozno hora :!: :( :smt010

И а ще се местя във друго училище,където има повече деца!Отначало ми беше някак гадно,зощото малко или много съм свикнала със моя клас и изведнъж щях да отида другаде и никой нямаше да познавам!Ставаше ми много кофти,но сега не е така!Все пак и те ще са деца на твоята възраст!Горе главата и да не ти пука!Едва ли ще ядат хора,така че УСПЕХ!