PDA

View Full Version : Страх ли Ви е ...



Evangelion
06-17-2007, 19:22
Въпросът ми по спецялно е обърнат към момичетата...отколкото към момчетата понеже на някои от нас не ни интересува това за което ще питам...
А ето го й въпроса отнасящ се до момичетата,и той е понякога изпитвали ли сте страх от това че партньорът Ви може да получи дадена ифекция при ситуация примерно че той Ви лиже "отдоло"...страх ли Ви е за него и страх ли Ви е и вие да не се инфектирате с нещо в такива моменти.?
Също така да Ви питам до сега испитвали ли сте огромно желание някой да Ви лиже и ако е възможно да се обосновите... :lol:

Деси_сливка_
06-17-2007, 19:28
Обожавам да ме лижат и на двете места - путето и анала! Най ми екеф, когато приятелят ми лиже стената между дваа отвора! Нарпаво се побърквам!

koalka
06-17-2007, 19:31
Не, защото поддържам лична хигиена, а и на него му имам пълно доверие. :wink:

shadow4e
06-17-2007, 19:31
Темата не е насочена към момичета в моето положение, но все пак ще отговоря :)

С приятеля ми сме си първите и още първият път се скъса презервативът и свърши в мен :lol: Правим секс без презерватив /с други предпазни средства/. Убедена съм, че няма да ми лепне СПИН или хламидии примерно, но някоя инфекцийка може. По принцип сме се разбрали, че каквото и да става някога и да се случи някой от двамата да изневери, ще мисли и за другия и ще му каже, точно заради болестите.

ThePainIsReaL
06-17-2007, 20:49
Не, защото поддържам лична хигиена, а и на него му имам пълно доверие. :wink:

мхм ..

LiL_MeoW
06-17-2007, 20:57
Ами ако спиш с поече от един е нормално да се замисляш .. Приемерно аз спя само с моя дебил, както и надявам се (ква съм оптимистка) и тои спи само с мен пък и поддържам лична хигиена , както и той. А и когато ме лиже определено послденото за което си мисля за инфекции т.н. Май твоя човек ти дава много свободно време за размисъл

die
06-17-2007, 21:34
](*,) ](*,)

A_Loving_Girl
06-17-2007, 21:38
Не ме е стах,защото знам че партньора ми няма да ме зарази с нищо....а това за страха е вече за тея дет се шибат безразборно с който им падне!

TigerRulZ
06-17-2007, 22:19
Не ме е стах,защото знам че партньора ми няма да ме зарази с нищо....а това за страха е вече за тея дет се шибат безразборно с който им падне!

Абе то ако си карък и след най-малкото нещо можеш си го откараш,нали знаеш? :-D :-D :-D

Sexapilna_kukla
06-17-2007, 22:22
Не, защото поддържам лична хигиена, а и на него му имам пълно доверие. :wink:

мхм ..
И аз се присъединявам :-D

06-18-2007, 17:07
iskam 6paklaaaaaaaaaaaaaaaaa