PDA

View Full Version : "Приятели"



BebeTooOoo
06-17-2007, 20:30
Здравейте пак.Нещо почнах много често да пиша теми в този раздел ама какво да се прави.Таа имам въпрос към вас.Имам си приятел от 1 месец вече и наскоро разбрах от "най - добрата ми приятелка" , че тя го харесва.Направо щях да полудея.Не за първи път ми казва , че харесва момче , с което хода.Попринцип съм адски ревнива и само като я вида близо до него и ... откачам.Незнам какво ми става ама съм си такава.Гледа го странно , говори му странно.Вече незнам какво да си мисля.Твърди , че вече няма интерес към него , но не съм много сигурна в това.Та значи въпроса ми е - вие в такава ситуация как бихте реагирали?Плс дайте съвети.Мерси предварително :wink:

bungle
06-17-2007, 20:32
Никак, все пак той ходи с теб, а не с нея. ;)

fillis
06-17-2007, 20:39
mi kak da ti kaja mn dobre te razbiram .Zna4i ima 2 tipa momi4eta ednite koito sa adski zlobni i stali vapros za mom4e moje i da se obarnat sre6tu teb i da ti napravqt jivotca koito e po mil ot sa6teswuvaneto im ad.A vtoriq tip sa momi4etat koito si davat mom4etat az za sajalenie sam ot tezi i za da ne izpusne6 mom4eto te savetvam da ne i vqrva6 ti na tazi twoq priqtelka 6oto qvno efakt 4e tq i drug pat ti e pravila tozi nomer.Prosto i pokaji 4e tuk poskoro tak ti komandva6 .uspeh

06-17-2007, 21:04
abe tva ti e priqtelka pyk oniq koi li znae za kolko vreme i da go haresva i da ne go haresva vsi4ko si zavisi ot mom4eto s koeto hodi6 ako te haresva nqma i da si pomisli za priqtelkatati kolkoto i da mu se svalq tq,,,

Dead`Paladin
06-17-2007, 21:08
ako ti e istinska priqtelka ne trqbva da se boish ot neq.... :wink:

btw...mn kofti situaciq... :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

BebeTooOoo
06-17-2007, 21:09
А и впрочем забравих да кажа , че всъщност му казах за приятелката ми , а той ми отговори , че му е безразлична , че дори неможе да я понася и го дразни.Вярвам му , но на нея не. :(

nelkalee
06-17-2007, 21:15
Ами защо се притесняваш след като той "дори неможе да я понася ". И да не вярваш на нея трябва да вярваш на приятеля си. Щом му е безразлична няма смисъл да се претесняваш.Поне така мисля аз

_[LiFe-StiLe]_F
06-17-2007, 22:44
щом вярваш на него какъв е проблема :-s

BAYO
06-17-2007, 23:49
_F]щом вярваш на него какъв е проблема :-s

Да ве и аз тфа се чудя :?: :-k Проблема ти е ник'в ако му вярваш.

BWald0rf
06-18-2007, 06:51
Ами мисля че приятелката ти в постъпила честно като ти е казала че го харесва.Можела е да почне да се занимава с него зад гърба ти ама не го е направила нали??...Според мен с тфа е заслужила поне малко доверие от теб..още повече че ти е най-добрата приятелка...А понякога прекалената мнителност не е полезна ;)

mechtaq_za_teb
06-18-2007, 06:58
Izpadala sam to4no v sashtata situaciq :lol:
Shte ti razkaja na kratko.Hodih s edno mom4e blizo 2 sedmici.Dokato bqhme zaedno,na nqkolko pati hvanah priqtelkata mi da mi 4ete sms-te ot nego.Osymnih se v neq i q popitah da ne bi da ima 4uvstva kam nego.Tq est otre4e.Sled tezi 2 sedmici az skysah s nego,vypreki 4e imah 4uvstva kam nego :cry: Minaha nqkolko sedmici i razbrah,4e tq hodi s nego i 4e mnogo go haresva.Popitah q i tq otnovo otre4e.Skarahme se i ne si govorihme dosta vreme.Sega dori i Zdr ne si kazvam s neq.
Po4uvstvah se super predadena i shte ti kaja edno.Ne mi se vqrva 1-vo da go haresva i sled nqkolko dni da i e prosto bezrazli4en.Nqma takova neshto.Nie momi4etata ne zabravqme 4uvstvata si tolkova lesno.Predpolagam i pri neq e taka.Saveta mi e da vnimavash s neq...

~egoistiC~sister
06-18-2007, 07:31
Убий я да не прави вече така (:

loving_you_
06-18-2007, 07:38
Ами защо се притесняваш след като той "дори неможе да я понася ". И да не вярваш на нея трябва да вярваш на приятеля си. Щом му е безразлична няма смисъл да се претесняваш.Поне така мисля аз

И аз съм на същото мнение

malkoto_sladur4e
06-18-2007, 07:40
Ami az to4no zatova nqmam mnogo priqtelki.Az bih prek1snala vsi4ki kontakti s neq v takava situaciq,bih mu kazala kak stoi vsi4ko,za da znae i toi kolko e licemerna taq.Tfa e :wink:

krem4et0
06-18-2007, 08:20
Ami az to4no zatova nqmam mnogo priqtelki.Az bih prek1snala vsi4ki kontakti s neq v takava situaciq,bih mu kazala kak stoi vsi4ko,za da znae i toi kolko e licemerna taq.Tfa e :wink:
Защо? Приятелката й е била честна. Това е супер качество за 1 приятел. Гадже под път и над път, ама искренни приятели-малко са. Повърхностно е да разсъждаваш така.
Към авторката на темата-нормално е да има симпатии между приятели, гаджета на приятели и т.н. Правилното в този случай е да се каже истината в очите. Твоята приятелка го е направила. Това, че тя има симпатии към твоя човек не означава, че не ти е приятелка. нормално и човешко е. Това, че ти е казала всичко я прави много ценна приятелка!

koalka
06-18-2007, 08:27
Определено ще ми стане неприятно, няма спор.Но трябва да я предупредиш, че ако се опита да направи нещо ще разбереш що за приятелка ти е и ще прекъснете всякакви отношения.
Но ако вярваш на приятеля си и той държи на теб и има чувства, няма да има проблем.