PDA

View Full Version : NesPodeLeNa LuBov...;(



lovers
06-17-2007, 21:18
Zdraveite pak!Kajete mi edno prostichko neshto Koeto moje da spre hilqdi moi sulzi...Daite nqkakuv suvet kak da zabravq edno momche, ili mi kajete neshto s koeto do takava stepen da hlutne che postoqnno az da sum mu v glavata!Prosto mi daite suvet...Ne sum sigorna dali toi izpitva neshto tui kato e mnogo zagadachen...Strashno mnogo mi se iska da sum s nego,no...Pomosht!Kajete mi nqkoe efektivno trikche i sigorno ili izbavlenie za luovni muki!Blagodarq na vsichki predvaritelno!Nujni ste mi!

BebeTooOoo
06-17-2007, 21:23
Еми виж сега...за мен такива трикчета и магийки не помагат. :-D Бъди себе си ... не се прави на такава , каквато не си.Ако толкова го харесваш - поговори с него.Кажи му какво изпитваш и така.Ако чувствата ви са взаимни - добре...ако не - забравяш го и готово ... може да ти е трудно , но това е по - доброто решение , отколкото да страдаш по него и т.н. Успех :wink:

jane_17
06-17-2007, 21:43
Zdravei lovers :) Znam kolko ti e trudno i kak se izmu4va6, za6toto ne znae6 kakvi sa 4uvstvata na mom4eto, po koeto taka si hlutnala..slu4valo mi se e mn puti..i..kakvoto i da ti kajat horata znai, 4e pri vseki e strogo individualno..
Ta..moqt suvet e da se opita6 da se sbliji6 s mom4eto..podhodi priqtelski..s razbirane..kogato toi osuznae, 4e v tvoe lice moje da nameri 4ovek, koito vinagi e gotov da go izslu6a i da go podkrepi v truden moment nqma kak da ne se poddade!!!
Pojelavam ti uspeh v novoto priqtelstvo..i stiskam palci da prerastne to v edna istinska i krasiva lubov :)

_[LiFe-StiLe]_F
06-17-2007, 22:23
абе стига глупости! не можеш насила просто ей така да се пъхнеш в главата на някой :-s ако той има тръпка към теб досега щеше да има налице резултат! така че ти остава само да го забравиш - а методи и прочие няма! каквото и да правиш, с когото и да излизаш, да се срещате и да говорите, то пак няма да ти излиза от главата мисълта за него. това минава с течение на времето

BAYO
06-17-2007, 23:57
Бе я стиа глупости верно. За кфо ревеш ми кажи? Напрао ти се чудя. А на колко си? Дали не си около 15-те ... и се пак .. един директен съвет ; ако си хубава, ако си контактна неа да ти е трудно си гепиш друго момче, явно, че с тфа неа да станат нещата. Отиди и му кажи кфо изпитваш, ако се дърпа, майната му и тфа е!

koalka
06-18-2007, 08:49
Ако няма да му излизаш от главата, то това ще е заради самата теб.Такива трикове няма.Ако той не иска да е с теб, няма начин.За избавление на любовни мъки-времето.

hoseto_
06-18-2007, 08:58
Ако няма да му излизаш от главата, то това ще е заради самата теб.Такива трикове няма.Ако той не иска да е с теб, няма начин.За избавление на любовни мъки-времето.

=D> =D> =D> :smt023 :smt023 :smt023

Nadelina
06-18-2007, 09:09
Еми виж сега...за мен такива трикчета и магийки не помагат. :-D Бъди себе си ... не се прави на такава , каквато не си.Ако толкова го харесваш - поговори с него.Кажи му какво изпитваш и така.Ако чувствата ви са взаимни - добре...ако не - забравяш го и готово ... може да ти е трудно , но това е по - доброто решение , отколкото да страдаш по него и т.н. Успех :wink:

Abe q stiga... Toi ako q haresva shteshe da i go kaje.. A pyk myjete sa edin dol drenki.. she mu se razkriq az i she chakam toi da se vlubi v men shtoto az go iskam.. Ne.. togava shansa mi stava nulev.. kogato sym zagadka za nego.. togava imam shans.. Trikcheta.. de da znam.. da bydesh uverena v sebe si.. i da si s visoko vdignata glava.. ako mu lazish v krakata.. i mu govorish kolko go obichash.. she mu stanesh dosadna...

sasha_90
06-18-2007, 10:27
Прояви безразличие!Ако изпитва нещо ще дойде при теб а ако не те харесва поне няма да се излагаш да му се молиш.

Just_Be
06-18-2007, 11:26
Ако няма да му излизаш от главата, то това ще е заради самата теб.Такива трикове няма.Ако той не иска да е с теб, няма начин.За избавление на любовни мъки-времето.