PDA

View Full Version : Vapros otnosno Sifilisa vajno e!!!



pisi84
06-17-2007, 23:02
Dano nqkoi kompetenten po vaprosa da mi otgovori [-o< !Mnogo mi e pritesneno,stava vapros za slednoto:pro4etoh vav tozi sait za sifilisa.....ot do..az sum si pravila test kruven v Cibalab koito be6e otricatelen no pro4etoh 4e moje da dade falshiv rezultat dori i ot kruven test pri po kusen stadii a na men mi pada kosata a ot 3meseca a 4etoh 4e sled vreme se poqvqva i kosopad ot 1godina imam rani4ka otstrani do golqmata sramna ustna suprovodena sas surbeji ponqkoga tu se poqvqva tu iz4ezva hodih pri ginekolog i mi kaza s klotrimazol i iodasept da q tretiram no tq pak si e tam ot vreme na vreme a ginekolojkata mi kaza 4e ne e herpes mnogo se pritesnqvam da nqmam sifilis i da ne bi da e falshiv otricatelniq mi test.PREDVARITELNO MNOGO BLAGODARQ ZA VSQKO MNENIE!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
6 точка от правилника!

zehn
06-18-2007, 09:40
Отиди и повтори теста. Зависи колко време след секс си правила теста. Но според мен няма какво да се направи освен да отидеш и да повториш теста !

batkodoki
06-18-2007, 09:53
между 3 и 40% от тестовете се оказват фалшифи /положителни или отрицателни/. ако имате съмнения - обърнете се за консултация кум дерматолог /кожен лекар/, който ще ви прегледа, вероятно ще назначи нов тест след провокация с един пеницилинов препарат.

pisi84
06-18-2007, 21:29
Blagodarq vi za vnimanieto :D :D :D