PDA

View Full Version : Cepi me glavata



1N_l0v3_Pr1nCeSsS
06-18-2007, 10:05
Mii zna4i ot nqkolko dena da kajem sedmica predi da zavyr6a seki den sled obqd spqh i sq taq ne sym spala sled obqd (dali ima o6to spaneto nz) ama mn me boli glavata sno6ti ne mojah do kysno da spq prosto me bolqha hodilata (ot ni6tu...ot malka sym tai) i mi be6e zadu6no vrati otvarqh,ventilator si puskah...taq sutrin stanah 7 4asa i sq mn me boli glavata a za o4ite da ne govorim,nosa mi e zapu6en i malko me ponabolqva gyrlo(tfa e ot ventilatora sig) ta kajete ne6tu za glava i tam mejdu o4ite po nosa nali znaite bolkata i ne6to koeto kato go izpiq da zaspivam po-lesno ,no da ne e prispivatelni ili ako e da sa bez recepta i da stavat za 14godi6ni.samo da otbeleja 4e nqmam namerenie prez denq da spq 6toto sh stane po -lo6o i dovera pak nqma da moga da zaspq.help

slavito007
06-20-2007, 15:10
Ми то в тея жеги е нормално да има аномалии,аз например се чувствам доста сънен,почти всеки ден ме боли глава,и т.н.Просто можеда си по-чувствител/на/ен към жегата.Опитай се да пиеш повече те чности и сла гай шапка когато излизаш навън,а даже се опитай да не излизаш.