PDA

View Full Version : priqtelq mi pu6i treva



06-18-2007, 10:07
zdraveite ... istoriqta mi e slednata ...priqtelq mi pu6i treva az sa6to sam pu6ila no toi si pu6i po4ti vseki den... okolo edin mesec be6e sprql {toi taka si be6e re6il} i togava az se radvah no si misleh 4e nqmaa da imam ni6to protiv ako pu6i ...no poslednite 3 4 dni pu6i po 1 2 pati na den i men tova mnogo me drazni ... toi se promenq ... daite nqkakav savet ... da mu kaja li za pritesneniqta mi ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

malkoto_sladur4e
06-18-2007, 10:14
Ами аз също съм се притеснявала от мисли дали моя приятел пуши трева,но разбрах,че не го прави и съм много спокойна!Значи ако моя фр пушеше щяхме да имаме мн сериозен разговор,а дори м,ожеше да се стигне до раздяла!Помисли си...ако искаш цял живот да си с този човек,и той пуши трева,какво ще стане от него а?!?Нищо!Затова най-добре си поговорете сериозно и ако не спре го зарежи,защото няма смисал да проваляш и себе си с този буклук!точка!!!!!!!!!!!!!!!! =; [-( #-o [-X ](*,)

IlLuSi0nS`
06-18-2007, 10:14
пфффф хахах още една заблудена патка.. по-добре изчезни от живота му..

MiSsS_PrINCeS_
06-18-2007, 10:53
4esno da ti kaja ako priqtelqt mi pu6i treva 6tqh da pogovorq s nego mnogo seriozno i ako be kazal 4e nqma da spre da pu6i 6tqh da go zareja kolkoto i da mi e trudno!
Pritesneniqta ti sa napulno upravdani,opitai se da govori6 s nego!

LiL_MeoW
06-18-2007, 11:05
ми убий го ебати.. остави момчето да си пуши кво се дразниш

KiLLeR_InSTiNkT
06-18-2007, 11:24
Не виждам какво толкова има - той заради теб едва ли ще спре, единствено заради себе си би го направил. Какво - гаджето ми също си пуши трева и не съм го зарязала - трябва да го приемеш такъв, какъвто е иначе няма смисъл да сте заедно...

06-18-2007, 11:31
хаха не се залъгваи скъпа,ако му постави6 така въпроса-да избира теб или тревата 6е избере ясно кое.не му даваи акъл 6ото 6ти се изнерви и 6е те заебе.все пак моми4ета full,а да се откаже от хубавия коз...нз ама поне аз на негово място 6тях да направя така

06-18-2007, 13:49
Ами аз също съм се притеснявала от мисли дали моя приятел пуши трева,но разбрах,че не го прави и съм много спокойна!Значи ако моя фр пушеше щяхме да имаме мн сериозен разговор,а дори м,ожеше да се стигне до раздяла!Помисли си...ако искаш цял живот да си с този човек,и той пуши трева,какво ще стане от него а?!?Нищо!Затова най-добре си поговорете сериозно и ако не спре го зарежи,защото няма смисал да проваляш и себе си с този буклук!точка!!!!!!!!!!!!!!!! =; [-( #-o [-X ](*,)
всеки път си мисля, че по-проста от това не можеш да станеш и всеки път ме опровергаваш.

TigerRulZ
06-18-2007, 13:57
хаха не се залъгваи скъпа,ако му постави6 така въпроса-да избира теб или тревата 6е избере ясно кое.не му даваи акъл 6ото 6ти се изнерви и 6е те заебе.все пак моми4ета full,а да се откаже от хубавия коз...нз ама поне аз на негово място 6тях да направя така

Ман прав си че може да избере коза,прав си и за момичетата,но друг е въпроса че ако наистина я обича трябва да избере нея.Отде знаеш каква е авторката на темата,може да е от типа момичета за който "си струва да умреш"...но може и да не е...не давайте такива оценки а по-добре се опитайте да и помогнете

06-18-2007, 14:21
znam 4e e gotov na vsi4ko za men..obi4a me i mi go e dokazval mnogo pati... no i koza mu haresva za tova pitam kakvo da pravq

b0Nb0n
06-18-2007, 15:01
nai6 ko naprvai izkarai mu dva konusa i go ostai da si pu6i 4oveka kat mu se pu6i kvo ti pre4i tolkova neznam a 6tom go obi4a6 trqbva da go prieme6 takav kafto e a ne takaf kafto ti iska6 da e

06-18-2007, 22:37
Е за тва Обожавам приятелката си, понеже пуши наравно с мене, 20 грама на седмица за нищо ги нямаме , докато единия прави кафе, другия свива,
после от дивана на леглото, един-два 4аса сех, и после пак масури, кафета..
за специални поводи-мъшруум кейк. Изобщо, за да е стабилна една връзка следва партньорите да имат сходни интереси, ФАКТ. него го кефи тревата, тебе не, това НЕ е здрава връзка, ако не се кефиш на трева, намери си непуша4.

06-18-2007, 23:33
Е за тва Обожавам приятелката си, понеже пуши наравно с мене, 20 грама на седмица за нищо ги нямаме , докато единия прави кафе, другия свива,
после от дивана на леглото, един-два 4аса сех, и после пак масури, кафета..
за специални поводи-мъшруум кейк. Изобщо, за да е стабилна една връзка следва партньорите да имат сходни интереси, ФАКТ. него го кефи тревата, тебе не, това НЕ е здрава връзка, ако не се кефиш на трева, намери си непуша4.
az s nego sam pu6ila a i pak bih go napravila ... no toi si pu6i s priqtelite a az s tqh ne iskam!!!!!!!!!

06-19-2007, 06:43
СЕРИОЗНО, в какво ТО4НО намираш проблем- в пушенето или в приятелите му??

Ако бях на твое място щях да му предложа вместо да дава пари на фалшиви приятели да му намират трева,
да си гледаме някъде само за нас двамата.
(както в нашия слу4ай)
ама ние
1- и двамата сме пуша4и на трева като за световно, и
2-сме ве4е 7 години заедно и си знаем и пломбите по кътните зъби


успех в любовта ти пожевлавам, недей да го ревнуваш от тревата, всеедно той да те изревнува от хляба или бирата

Sevt
06-19-2007, 07:13
О Боже "той се променя" леле....къв ти е проблема ? И без тва много от хората в един момент спират сами, а и да не спре кво ти пречи ? Ако го обичаш обичаш го такъв какъвто е ако не остави момчето да си прави кефа и не му се пречкай ;)

06-19-2007, 07:19
Господи.................................... .................................................. .................................................. ...... :| :| :| :| :| :| :| :| :|
Не мога да повярвам...Да ти имам проблема..Трябва тои да отиде в клиника за наркомани..Това не може да се спре изключително вредно е.Казвам ти мацка ако можеш кажи на родителите и после в някоя комуна в Италия да го пратите.
За сведения използвам сарказъм.Остави момчето да си пуши на мира и отиди се скрии някъде и не се обаждай!

06-19-2007, 09:54
Господи.................................... .................................................. .................................................. ...... :| :| :| :| :| :| :| :| :|
Не мога да повярвам...Да ти имам проблема..Трябва тои да отиде в клиника за наркомани..Това не може да се спре изключително вредно е.Казвам ти мацка ако можеш кажи на родителите и после в някоя комуна в Италия да го пратите.
За сведения използвам сарказъм.Остави момчето да си пуши на мира и отиди се скрии някъде и не се обаждай!
ti znae6 li izob6to kakvo pi6e6 ili pi6e6 e taka samo za da si izkaje6 smradlivoto mnenie koeto daje se otklonqva ot temata..

oTPoBHa
06-19-2007, 19:27
пхаха чак и тема тръгнала да пуска.. да ви го набутам в устите на сичките такива заблудени путки кат вас бе ! земете прочетете малко информация и да се ограмотите, че тревата НЕ Е дрога. тъпи смотани чалгарски курви.. аман от запартъци кат вас ей !

IdiOtKa
06-19-2007, 20:07
Ами аз също съм се притеснявала от мисли дали моя приятел пуши трева,но разбрах,че не го прави и съм много спокойна!Значи ако моя фр пушеше щяхме да имаме мн сериозен разговор,а дори м,ожеше да се стигне до раздяла!Помисли си...ако искаш цял живот да си с този човек,и той пуши трева,какво ще стане от него а?!?Нищо!Затова най-добре си поговорете сериозно и ако не спре го зарежи,защото няма смисал да проваляш и себе си с този буклук!точка!!!!!!!!!!!!!!!! =; [-( #-o [-X ](*,)
всеки път си мисля, че по-проста от това не можеш да станеш и всеки път ме опровергаваш.
двама сме с това мнение
:smt011броите ме и мене .... !!

06-19-2007, 20:14
пхаха чак и тема тръгнала да пуска.. да ви го набутам в устите на сичките такива заблудени путки кат вас бе ! земете прочетете малко информация и да се ограмотите, че тревата НЕ Е дрога. тъпи смотани чалгарски курви.. аман от запартъци кат вас ей !
кви чалгарки ма пастърма ... ? ти си много проста наркоманка значи... които не пуши трева е чалгар така ли ве!?
Друсаи се и умри :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

fuel
06-19-2007, 20:58
Оф аве остави момчето да си пуши.Не му казвай нещо от сорта на с'при да пушиш коз или...'. Така се случи при мен и едно бивше гадже и той накрая осъзна, че и да ходим и да не ходим аз се шси пуша, надявам се и ти да го осъзнаеш.

korabokroshenec
06-19-2007, 21:00
Е за тва Обожавам приятелката си, понеже пуши наравно с мене, 20 грама на седмица за нищо ги нямаме , докато единия прави кафе, другия свива,
после от дивана на леглото, един-два 4аса сех, и после пак масури, кафета..
за специални поводи-мъшруум кейк. Изобщо, за да е стабилна една връзка следва партньорите да имат сходни интереси, ФАКТ. него го кефи тревата, тебе не, това НЕ е здрава връзка, ако не се кефиш на трева, намери си непуша4.хаха мноо си прав :D аз пък си търся момиче да пуши коз но не и цигари ! май доста ще си потърся.Не ми е проблем че пуши а да не зариби и мен :-D :-D :-D :?

Briseis
06-19-2007, 22:04
Оф и моя :smt010

06-19-2007, 22:36
Господи.................................... .................................................. .................................................. ...... :| :| :| :| :| :| :| :| :|
Не мога да повярвам...Да ти имам проблема..Трябва тои да отиде в клиника за наркомани..Това не може да се спре изключително вредно е.Казвам ти мацка ако можеш кажи на родителите и после в някоя комуна в Италия да го пратите.
За сведения използвам сарказъм.Остави момчето да си пуши на мира и отиди се скрии някъде и не се обаждай!
ti znae6 li izob6to kakvo pi6e6 ili pi6e6 e taka samo za da si izkaje6 smradlivoto mnenie koeto daje se otklonqva ot temata..
Направо не мога да повярвам,че с толкова некомпетентни думи се опита да опровергаеш мнението ми.Следващият път,когато искаш да обидиш или там каквото се опитваш,гледай да използваш доводи...И да чалгарите не пушат трева защото са твърде смотани и не могат да си намерят :-s :-s ...Така,че хлебче следващият път си помисли добре какво да напишеш да не се излагаш с клиширани епитети без никакъв смисъл

enclave !
06-19-2007, 23:05
Ами аз също съм се притеснявала от мисли дали моя приятел пуши трева,но разбрах,че не го прави и съм много спокойна!Значи ако моя фр пушеше щяхме да имаме мн сериозен разговор,а дори м,ожеше да се стигне до раздяла!Помисли си...ако искаш цял живот да си с този човек,и той пуши трева,какво ще стане от него а?!?Нищо!Затова най-добре си поговорете сериозно и ако не спре го зарежи,защото няма смисал да проваляш и себе си с този буклук!точка!!!!!!!!!!!!!!!! =; [-( #-o [-X ](*,)

Тъпо ограничено дете. Eat shit and die ! :mrgreen: Ще си пушим колкото си щем ма БОКЛУК такъв ! (боклук се пише с "о" бе пача) :twisted:

oTPoBHa
06-20-2007, 09:03
пхаха чак и тема тръгнала да пуска.. да ви го набутам в устите на сичките такива заблудени путки кат вас бе ! земете прочетете малко информация и да се ограмотите, че тревата НЕ Е дрога. тъпи смотани чалгарски курви.. аман от запартъци кат вас ей !
кви чалгарки ма пастърма ... ? ти си много проста наркоманка значи... които не пуши трева е чалгар така ли ве!?
Друсаи се и умри :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:smt106 АХАХАХХАХАХА не споря с хора, които мислят, че тревата се друса

06-20-2007, 11:28
леле понякога се 4удя до каде стигнахме.явно гаджето ти е 6то годе нормален,моля те не го прави такъв като теб.спаси го ако го оби4а6 и се оттегли,повярваи ми 6е му е по-добре без да има някои да му досажда за козеца.кво ти е направил 4овека 4е толкова стръвно иска6 да му отнеме6 радостта от живота,като не ти харесва-пали6 с 200 и тва е!

LJ_23
06-20-2007, 14:56
Абе ей тревоманчета, я не си мислете и вие, че като пафкате света е ваш и всички други са чалгари и т.н. Вярно е, че момичето и то не знае кво иска, ама пък и вие...

IlLuSi0nS`
06-20-2007, 15:23
Абе ей тревоманчета, я не си мислете и вие, че като пафкате света е ваш и всички други са чалгари и т.н. Вярно е, че момичето и то не знае кво иска, ама пък и вие...

мн ясно.. наркотиците и музиката имат силна връзка помежду си:
- алкохол + чалга
- трева + рап
- амф, кока, бонбонки + хаус, техно

тфа е истината..

П.П. The World Is Really Mine, 'cause I Creat My Own Reality!

enclave !
06-20-2007, 16:30
IlLuSi0nS` картон + goa, psychedelic също :-D

06-20-2007, 17:18
хмх що ми се струва че проблема не ти е коза а факта че си пуши с приятелите ? коза е по хубав като си с компания мен примерно не ми е кеф да съм сам и да се напушвам :/ с приятели е много по-разпускащо отколкото с гадже ...
в никакъв случай не му поставяй условия за коза или тебе :) на мен единственото момиче което някога съм обичал ми зададе същия въпрос и аз я зарязах макар че много много я обичах и то не заради коза а просто понеже като някой почне да ти поставя условия и ако се съгласяваш ставаш от онзи тип момчета "под чехъл" дето жените ги използват за закачалка ... веднъж си направил компромис и вече почвате да се мислите за голямата работа "Моя спря коза заради мен са ще му забраня и да пие и да пуши щом така лесно се поддава ще ми носи чантата като по филмите и ще ми масажира краката"
незнам дали ще се съгласите с тва мое мнение но го давам от личен опит :/ коза си е коз и винаги ще бъде коз :) ако си поставя условие да не пуша 1 месец ще го спазя но ако ми поставят условие никога да не пуша никога не бих се съгласил :) мисълта ми е че никой не иска да бъде управляван и дори и да те обича може да ти докаже че неможеш да му контролираш живота

sWeEt_SeEd
06-20-2007, 18:31
хм...не можеш да му забраниш на пуши...имам такива познати, на които приятелките им се цупят като пушат и те се крият или го правят с цифрата уговорки преди това...и изглежда...някак..смешно и дебилно ,а тези въпросни момичета изглеждат в очите ми като тъпи кифли.Не отричам-напълно , ама напълно уважавам мнението на хората, които не харесват коза( но тези които поне са прочели и ЗНАЯТ) и не искат да употребяват,просто ей така , но в крайна сметка, ако това не ти харесва в твоя човек, тогава...оставяш го.Направи ми впечатление,че каваш че се променя...тука вече идва кофтито.Аз лично харесвам напушени хора, смисъл, разбираме се, не ме дразнят ,не ми пречат, не ми изглеждат тъпо.Ноо... има напушени и напушени. :smt048 Виждала съм пимерно някфи дето развалят целия смисъл, лигавят се и буквално стават някфи лайненца, които мислят,че в това е смисъла-да се разкиснеш и да се държиш като абсолютен кретен ...още повече прост селски кретен! Ако ми обясниш все пак в кое виждаш промяната ще съм ти много благодарна
:smt039

NFW`
06-20-2007, 19:35
Ами аз също съм се притеснявала от мисли дали моя приятел пуши трева,но разбрах,че не го прави и съм много спокойна!Значи ако моя фр пушеше щяхме да имаме мн сериозен разговор,а дори м,ожеше да се стигне до раздяла!Помисли си...ако искаш цял живот да си с този човек,и той пуши трева,какво ще стане от него а?!?Нищо!Затова най-добре си поговорете сериозно и ако не спре го зарежи,защото няма смисал да проваляш и себе си с този буклук!точка!!!!!!!!!!!!!!!! =; [-( #-o [-X ](*,)
всеки път си мисля, че по-проста от това не можеш да станеш и всеки път ме опровергаваш.
двама сме с това мнение
:smt011броите ме и мене .... !!

Хахах, още един към клуба! :)

Баахти идиотизмите, дето ги виждам тука, брат... ](*,)
malkoto_sladur4e , да си мислила за смяна на ник-а на malkoto_typa4e...? Ако не-време е. :D

w0sh
06-20-2007, 19:42
Баахти идиотизмите, дето ги виждам тука, брат...
malkoto_sladur4e , да си мислила за смяна на ник-а на malkoto_typa4e...? Ако не-време е.

Веднъж да съм съгласен с тебе дака :)

Ти пушиш трева купил си парцел в гробищата по-скоро. То бива бива предрасъдъци ама то вече парад ан наивитета и безхаберието.

06-20-2007, 22:11
хмх що ми се струва че проблема не ти е коза а факта че си пуши с приятелите ? коза е по хубав като си с компания мен примерно не ми е кеф да съм сам и да се напушвам :/ с приятели е много по-разпускащо отколкото с гадже ...
в никакъв случай не му поставяй условия за коза или тебе :) на мен единственото момиче което някога съм обичал ми зададе същия въпрос и аз я зарязах макар че много много я обичах и то не заради коза а просто понеже като някой почне да ти поставя условия и ако се съгласяваш ставаш от онзи тип момчета "под чехъл" дето жените ги използват за закачалка ... веднъж си направил компромис и вече почвате да се мислите за голямата работа "Моя спря коза заради мен са ще му забраня и да пие и да пуши щом така лесно се поддава ще ми носи чантата като по филмите и ще ми масажира краката"
незнам дали ще се съгласите с тва мое мнение но го давам от личен опит :/ коза си е коз и винаги ще бъде коз :) ако си поставя условие да не пуша 1 месец ще го спазя но ако ми поставят условие никога да не пуша никога не бих се съгласил :) мисълта ми е че никой не иска да бъде управляван и дори и да те обича може да ти докаже че неможеш да му контролираш живота

Подкрепям това мнение, въпреки 4е приятелката ми пуши пове4е от мен и най-ни е яко да си се напушваме заедно, а не с някакви други хора, пък било то и приятели.

Любовта НЕ търпи никакви условия.
а с това мнение


мн ясно.. наркотиците и музиката имат силна връзка помежду си:
- алкохол + чалга
- трева + рап
- амф, кока, бонбонки + хаус, техно

тфа е истината..

не съм много съгласен, тОВа е само 4аст от Истината
за мен нещата стоят по разли4ен на4ин-
-алкохол+метъл/хардкор
-трева+реге/рага
-халюциногени+псай-транс

а стимуланти НЕ употребявам, нито пък слушам 4алга..

а да има и вариант
-алкохол+кока/амфета+турбо-4алга, ако не вярваш отиди в някой гъзарски ресторант в Драгалевци да видиш за кво става въпрос

LJ_23
06-21-2007, 09:35
Вярно е, че има няква зависимост м/у наркотиците и музиката, ама това изобщо не се отнася за всички, щото за радост не всички друсат.

BraInLesS_f
06-21-2007, 10:39
Аз с моя приятел си се разцепвам и няам нищо против да пуши! :)
И сичко е наредд... :-D

yOaNkA_{}
06-22-2007, 09:09
адските издухвации....много извинявайте ,ама примерно аз като слушам нео-метъл и трябва да се друсам ? :D това е смешно..не можете да си слагате границата..край тоя щом слуша еди си к`во значи използва наркотици.. това е супер тъпо и въобще не е вярно..който иска да си пуши да мре..но това си е неговия живот и никой не може да му заповядва.. :smt018

06-22-2007, 09:40
да бе то от пушене нали се умира......

06-22-2007, 10:24
да бе то от пушене нали се умира......
ne se umira no vredi do nqkade..

06-22-2007, 11:15
трева-реге/рага,рап.
алкохол-чалга,хардкор,метъл ...пънк
амфети-ГАБА,хард техно
бонбони-дръм енд бейс/d'n'b/
LSD-Beatles >.<
eто така е горе-долу музиката
кокаин-качествен хаус,Ерик Клептън и други такива.
*херца-гръндж...
................................
Музиката е измислила наркотиците./Моля да не спорите за това твърдение,ако не сте ходили на габа парти или на хардкор или на реге или каквото и да е било,ако музикалната ви култура се стига до "къв си ти,че нямаш никакви комплекси" или "скрий се под моя чадър"не се обаждайте!!!/

06-22-2007, 11:27
мн си прав госте,ти си маи 1ят,които не е объркал някои стил и наркотика за него, така да се изразя.

oTPoBHa
06-23-2007, 08:27
трева-реге/рага,рап.
алкохол-чалга,хардкор,метъл ...пънк
амфети-ГАБА,хард техно
бонбони-дръм енд бейс/d'n'b/
LSD-Beatles >.<
eто така е горе-долу музиката
кокаин-качествен хаус,Ерик Клептън и други такива.
*херца-гръндж...
................................
Музиката е измислила наркотиците./Моля да не спорите за това твърдение,ако не сте ходили на габа парти или на хардкор или на реге или каквото и да е било,ако музикалната ви култура се стига до "къв си ти,че нямаш никакви комплекси" или "скрий се под моя чадър"не се обаждайте!!!/
No Fuckin Umbrelas! :mrgreen:

06-26-2007, 20:48
Какво стана? Гаджето ти да не почина от тревата?! :shock:

Ахахахах, или ти го напусна, за да не го гледаш как си "погубва живота"? :smt005

06-27-2007, 11:18
pogovorihme... i sega si pu6im dvamkata i ni e mnogo kef

krasivoto@--:-cvetence
06-27-2007, 14:14
oooo mili4ka nedei se pritesnqva i az bqx taka,postoqnno kato stane vapros za tova i az se mra6tex nakraq mi kazax 4e ne mi e priqtno i ot 2 meseca toi ne pu6i za6toto mi kaza 4e me obi4a i 4e 6te napravi vsi4ko za men .I ako tvoqt priqtel darji na teb i toi 6te spre GOVORI S NEGO O:)

IdiOtKa
06-27-2007, 14:46
oooo mili4ka nedei se pritesnqva i az bqx taka,postoqnno kato stane vapros za tova i az se mra6tex nakraq mi kazax 4e ne mi e priqtno i ot 2 meseca toi ne pu6i za6toto mi kaza 4e me obi4a i 4e 6te napravi vsi4ko za men .I ako tvoqt priqtel darji na teb i toi 6te spre GOVORI S NEGO O:)
мнооо си зле , а твоя приятел е още по зле от теб ! ае супер зле сте маина !

06-27-2007, 14:57
ъ-ъ-ъ,последните години тъпотията е във вихъра си

malkoto_sladur4e
06-27-2007, 16:43
Оле Боже!Плачевно е това,че младото поколение на Бг е такова!БУКЛУЦИ!Пише се бУклук със "У" и точно ти си такъв! :smt013 :smt013

06-27-2007, 17:34
БОКЛУК СЕ ПИШЕ ВЕ ....

06-27-2007, 18:59
Оле Боже!Плачевно е това,че младото поколение на Бг е такова!БУКЛУЦИ!Пише се бУклук със "У" и точно ти си такъв! :smt013 :smt013
hahahahaahahahahahahahahahahahahahahh *пада от стола от смях* :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Само мога да кажа.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ахахахахахахахахахахаха
пише се Боклук....май си духала повече,отколкото да се научиш да пишеш..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Е Ако имаш предвид младото поколение което се чука с 20 годишни и гълта...да плачеБно,а ако имаш в предвид да си на 16 и да пушиш....не толкова


Не мога да спра да се смея :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

06-27-2007, 19:01
ъ-ъ-ъ,последните години тъпотията е във вихъра си
а разви ебати драмата...

Lady_Chocolight
06-27-2007, 21:29
Според мен проблемът не би трябвало да бъде дали пуши или не, а колко . Всяко нещо, ако е с мярка, може да бъде прието, но ако непрекъснато пуши (или пие, или гледа телевизия, или каквото и да е) и не ти обръща внимание заради това, значи е емоционално отчужден и най-добре да се остави на самотата и любимото му занимание (което може да е всичко - пак повтарям - вината не е в марихуаната, а в неговото безразличие).

KiLLeR_InSTiNkT
06-27-2007, 21:38
Оле Боже!Плачевно е това,че младото поколение на Бг е такова!БУКЛУЦИ!Пише се бУклук със "У" и точно ти си такъв! :smt013 :smt013
Виж в гуугъл дали съществува думата бУклук. Нямам думи... Научи се да пишеш брее! :lol:

korabokroshenec
06-27-2007, 21:41
Оле Боже!Плачевно е това,че младото поколение на Бг е такова!БУКЛУЦИ!Пише се бУклук със "У" и точно ти си такъв! :smt013 :smt013100% си руса ей... бахти кухото малко деграде

kriseto1
06-28-2007, 11:28
Ами аз също съм се притеснявала от мисли дали моя приятел пуши трева,но разбрах,че не го прави и съм много спокойна!Значи ако моя фр пушеше щяхме да имаме мн сериозен разговор,а дори м,ожеше да се стигне до раздяла!Помисли си...ако искаш цял живот да си с този човек,и той пуши трева,какво ще стане от него а?!?Нищо!Затова най-добре си поговорете сериозно и ако не спре го зарежи,защото няма смисал да проваляш и себе си с този буклук!точка!!!!!!!!!!!!!!!! =; [-( #-o [-X ](*,)
всеки път си мисля, че по-проста от това не можеш да станеш и всеки път ме опровергаваш.
двама сме с това мнение
:smt011


Е ВЕЧЕ СМЕ ТРИМА !!!!! :D

Абе ей момиче,на тебе кат не ти харсва тфа че гаджето ти пуши трева що си с него ? а ? много ми е интересно
и моя бифшия беше тревоман,ама аз не го зарязах !!!! че дори и не сyм говорила с него !! а и що не пробваш и ти коз !! нищo не губиш от един път даже е мн яко !! :lol: :lol:

BlueMushroom
06-28-2007, 12:01
ha priqtelq i pushil treva ...ostavi go chovecheca da si pushi.ti po-dobre si nameri nqkoi nepushach i da ti e leko na rusata glavica...az ne pusha treva no puk si qm bonbonki kogato mi dusha pojelae...i kvo priatelq mi da ne me e ostavil..toi nikoga ne e vzimal nikakvi narkotici no ne mi pravi problemi za izbora mi na jivot...momiche,ako ne mojesh da go priemesh takav kakavto e po hubavo ostavi momcheto a ne da mu laesh vseki put kato se napushi.

vandal
07-02-2007, 14:45
Пънк, лепило, бой
Наж девиз е той...
С тубичка Кале,
Път към светлото небе
Ние сме пънкари
Ние сме лайнари...
С пълен глас крещим сега
Искаме трева.......

Ха ха ха...
Всеки има глава на раменете си и сам решава как да я използва...
ако иска ще пуши, ще си помпи вените ако иска ще ходи гол или яде по 6 пържоли на ден...
а който съди ще бъде осъден...

xax
07-03-2007, 01:45
Emi ddz az ama moq fr si pafka treva nai redovno i az nqma da tragna da go obejdavam da spre ne6to koeto go radva zn 4e ako go pomolq 6te go napravi no za6to da mu zabranq edno udovolstvie ne mi e qsno?!?Kato zn 4e v na4aloto 6te mu bade kofti a 6tom na nego mu e kofti na men sa6to mi e...kat go gledam 4e 6e mu e gadno.Pak i az si go obi4kam takav kakavto si e trevoman ili ne az go obi4kam :P

Nikolov
07-03-2007, 08:17
Абе кво сте се впрегнали ....квото има тва се пуши, квото има тва се пие!!!
Може да сам на 20 ама живота откровени ми поднася най-кофти новини всеки ден..... така, че се започва от разочарованието... ](*,) ](*,) ](*,) :smt010

*b0gInQtA`na`SeXa*
07-03-2007, 21:57
zarqzvai go ne i trqbva, no shtom i ti si pushila vnimavai da ne se pristrastish shtoto togava stava losho, ne che az nepusha.... [-X no pone ti nepushi...

oTPoBHa
07-04-2007, 09:29
zarqzvai go ne i trqbva, no shtom i ti si pushila vnimavai da ne se pristrastish shtoto togava stava losho, ne che az nepusha.... [-X no pone ti nepushi...
кфо бе .. пушиш ли а ? :lol: :lol: :lol: и кво? я кажи как е секса след една слимарка :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

NFW`
07-04-2007, 13:10
zarqzvai go ne i trqbva, no shtom i ti si pushila vnimavai da ne se pristrastish shtoto togava stava losho, ne che az nepusha.... [-X no pone ti nepushi...

Да...личи си колко пушиш. "Зарязвай го преди да е станало лошо..."

Отивай в раздел "Секс", давай полезни съвети, очевидно си нямаш и понятие от каквото и да било друго. Какво ли да очаквам и аз от момиче с такъв ник... :roll:

DreamDiddy
07-07-2007, 23:04
пфффф хахах още една заблудена патка.. по-добре изчезни от живота му..
pff ka4ili maina e serien ubiec...mi 4e i az pu6a treva we kfo tolkoa maina....priqtelqt mi su6to pu6i i ne sam go zarqzala...ti ako za edna treva maina misli6 da go napuska6 predstaam si kolko go "obi4a6" !

sisito0o0
08-17-2007, 23:52
ne moa vi razbera v koi vek jiveete? ve4e kadeto i da pogledne6,koito i da popita6 seki e probval i seki upotrebqva treva i ne samo.az kfo da kaja kato s moito gadje se zapoznaxme to4no kato si poru4vax amfi i treva?

AdisH
08-18-2007, 01:25
Майка ми Вил пуши тревааа йеееееее :smt041 \:D/ :smt043 :smt098

black_mamba_313
08-21-2007, 19:34
е, чак пък толкоз...ако е само трева не е чак такъж проблем.

08-21-2007, 20:48
или го приемащ къфто е или го заебаваш кфо толко се замисляш нз може да не е лесно ама то и без друго се затормозяваш с въпроси чиито отг са пред очите ти :roll:

theEXPLOITED
08-21-2007, 21:20
Мацко, той не се променя това е той!Явно не го познаваш добре и не знаеш какъв е всъщност и какъв винаги е искал да бъде.......тревата-това е мнооооо, ама мнооооо по-важно нещо за него от теб -ТИ СИ ПРОСТО ЖЕНА КАТО ВСИ4КИ ОСТАНАЛИ-а тревата предизвиква изключително-уникално и незаменимо чувство у него,което ти НИКОГА не ще му усигориш и колкото пове4е му пречиш да изпитва тези усещания,толкова повече ще се отдалечава от теб...........ТАКА ЧЕ ИЛИ ПРИЕМИ ИСТИНАТА,ЧЕ ТОЙ ДЪРЖИ ПОВЕЧЕ НА нея ОТКОЛКОТО НЕ НА ТЕБ или по добре го остави да си живее живота, както той е сметнал за добре!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Как се дразня само на такиа тъпи путки! :smt013 :smt013 :smt013 :smt013 :smt019 :smt019 :smt019

Rofl4e
08-21-2007, 21:39
Е и какво от това че пуши трева моя фр също пуши а и аз пуша и не виждам нищо страшно в това!Даже е много гот!

Гостче
08-27-2007, 10:44
И пуши без теб тоя пустиняк хахаха ми зарежи го ако продължава да се напушва в твое отсъствие

?love_haTe!
08-27-2007, 14:07
По 1-2 на ден вече..не бой се някои мои приятели го правят по 15-16-17-20 пъти на ден..това не ме притеснява,защото те сами са си го решили и им е гот.Та...за приятеля ти..щом му харесва да го прави|многу лошо не виждам :smt005 |Въпроса е дали тревата и вс останало е по-важно за него отколкото ти самата..щот ако на него не му пука за теб и връзката ви,просто няя смисъл,чатиш ли?! ;)

08-28-2007, 21:34
#LACERATE!!!!1111oneoneleven

FreeSpirit
09-01-2007, 11:09
Вярно това си е за него,ама щом се притесбняваш е добре да говориш с него и да му кажеш за притесненията си:)
В краен случай го помоли поне да не пуши ,когато е с теб.

09-14-2007, 14:14
ystui mom4eto da si jiveii we yfcu puskai my po pove4e i 6 e dovolen :-D :-D :-D :-D :-D

mad_doggy123
09-14-2007, 16:10
zdraveite ... istoriqta mi e slednata ...priqtelq mi pu6i treva az sa6to sam pu6ila no toi si pu6i po4ti vseki den... okolo edin mesec be6e sprql {toi taka si be6e re6il} i togava az se radvah no si misleh 4e nqmaa da imam ni6to protiv ako pu6i ...no poslednite 3 4 dni pu6i po 1 2 pati na den i men tova mnogo me drazni ... toi se promenq ... daite nqkakav savet ... da mu kaja li za pritesneniqta mi ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника! lele ti siii v top tri na nai tupite neshta deto sum mqrkal v teen problem purvo ne razbrah kuv to4no ti e problema ako primerno te trevojeshe 4e si vredi po nqkuv na4in ili neshto po sum sklonen da te razbera ma ti poneje teb te draznelo hah smqtai ti utre moje da reshish 4e i kato pie bira te drazni i kafe kato pie te drazni i vinagi she postavqsh vuprosa az ili edi si kvo tam a i ti kaza 4e i ti pushish ili si pushila tam neznam aa kvo she stane ako sled mesetc reshish 4e aa ve4e ne te drazni ii po4nesh pak da pushish hah nqaa smisal da se opitvash da go promenqsh ili namerete kompromisno reshenie da pushi samo kato ne e s tebe ili neshto takova kvo go mislish tolko i bes tva na si4ki im e qsno kolko durjish na nego shtom bi go zaebala poneje te drazni 4e pushi naprao druga takava lubov nqma zaslujavash da te pluvne v litceto i da te zaebe

b0Nb0n
09-14-2007, 22:00
трева-реге/рага,рап.
алкохол-чалга,хардкор,метъл ...пънк
амфети-ГАБА,хард техно
бонбони-дръм енд бейс/d'n'b/
LSD-Beatles >.<
eто така е горе-долу музиката
кокаин-качествен хаус,Ерик Клептън и други такива.
*херца-гръндж...
................................
Музиката е измислила наркотиците./Моля да не спорите за това твърдение,ако не сте ходили на габа парти или на хардкор или на реге или каквото и да е било,ако музикалната ви култура се стига до "къв си ти,че нямаш никакви комплекси" или "скрий се под моя чадър"не се обаждайте!!!/

So fuckin' right!
:-)
Любимата ми процедура при повечето "хард-техно" партита в България... нали знаеш, шибаната лигня, с която започва партито, траеща 3-4 часа, и после вече добрата музика до сутринта...
Та процедурата е суууупер мажещ бонбон за лигавата музика, идеалната комбинация, и след това когато бонбона пусне и започне вече доброто хард-техно- една черта амфет или мет... :P
da da da da da to4no ama met men ne ma kefi i za tva amf ama taka nogo dovolna liniiq nogo qki pra6tqlki edni takiva qki ka4estvo shano recordc xaaaxaxaxaxa i stava magiq nqkva