PDA

View Full Version : kogato osyznaem,4e nqma smisal da se izmy4vame,a prodaljim..



evit0_0bi4a_sam0_teb
06-18-2007, 10:17
Zdraveite,priqteli.Az sam edno mn ne6tastno momi4ence. :cry:
Predi sedmici se razdelih s moeto kote i ottogava ne sam na sebe si.Misleh si,4e naposledak se opravqm i se savzemam,no dnes popadnah na negovi sms-i v tela si i mi ideshe da zapla4a. :cry: Dylboko v sebe si osyznavam,4e jivota mi izigra kofti shega.Otna4alo toi beshe lud po men,tarseshe me i napravi takiva neshta za men...posle i az se zapalih po nego.Strahotno beshe.No doide i momenta,v koito se razdelihme.Samo pomnq negovoto bezrazli4ie...a kazvashe 4e mu puka,no ne iska da go pokaje. :smt009 I kakvo?3 meseca ot jivota mi sa minali ei taka,zashtoto bqh 6tastliva.A sega vremeto minava tolkova bavno :smt010 Osuznavam,4e nqma smisal da se izmy4vam.A zashto prodaljavam? :smt011 Glupavo e da vqrvam v neshto,koeto veche go nqma.Glupavo e da vqrvam 4e nqkoi den toi shte doide usmihnat i tazi usmivka shte e za men. :smt010
Kakvo da napravq?Ima li drug lek osven vremeto?
A vie kakvo pravite kogato osyznaete 4e nqma smisal da se izmy4vate,no prodaljavate?

sasha_90
06-18-2007, 10:23
1.ако искаш наистина да го забравиш "изтрий" всичко което ти напомня за него
2.колкото повече мислиш за него ще бъде по трудно!
3.СПРИ да се надяваш,че някой "слънчев ден" ще дойде при теб,защото тва едва ли ще стане
Късмет!Дано го забравиш по лесно!

Polin4eto
06-18-2007, 10:33
Щом толкова го обичаш, как така не сте могли да запазите връзката си? Ако наистина си опитала всичко да го забравиш - може би това е любовта на живота ти! :) Може би трябва да го потърсиш и да му покажеш, че не можеш без него...
http://s1.bg.bitefight.org/c.php?uid=20472