PDA

View Full Version : НЯкой да знае? МОЛЯ Ви..



SpAcE_LaDy
06-18-2007, 12:09
Здрвайте, соррка ако въпроса ми ви се стори глупавичък.. но искам да ви питам къде се провеждат курсове за интензивно изучаване на френски език? Тоя език го обожавам и искам да го науча, а сега идва лято и затова питам за някои от тия курсове, които са за по 2 месец и накрая има изпит за някакво ниво там.. не съм много освдомена по тия въпроси, знам само, че по време на даскало няма д мога да ходя на курсове, затова трябва да е сега лятото.. затова ви моля да ми дадете някаква информация.. място, телефон.. нещо..? адрес нещо.. знам ли.. МОЛЯ ВИ! искамд а го науча тоя език, обожавам го :))) PLS
Много мерси предваре.. [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< :lol:

bulgarche
06-18-2007, 12:19
Хората не са длъжни да знаят, търсят или питат от къде си и къде желаеш да получаваш тези обучителни курсове.
Мога да ти кажа къде в Стара Загора има, но не мисля че би ти свършило особено голяма работа.

SpAcE_LaDy
06-18-2007, 13:01
Амм.. да де, забравих да кажа.. от София съм и бих желала именно в софия да ходя на такъв курс..? моля ако някой знае нещо да каже :D [-o<

malka_sladuranka
06-18-2007, 14:14
В училища "Европа" предполагам... :-k

06-18-2007, 14:32
oтиди във френския културен център,но имай впредвид,че много често не са останали места в групите и се налага да чакаш,но нивото е чудесно,а и учителите са си французи,така най-бързо се научава ;]
имат и сайт,напиши в гугъл Institut Fran

SpAcE_LaDy
06-18-2007, 15:08
Еййй, мерси много! Видях го сайта, имат курсове, които продължават по 2 месеца и има сесия накрая, н която се дават някакви атестации.. което доста ме устройва, въпреки че е за 2 месеца, а не за 1.. ама сигурно ще се възползвам, защото супер мн искам тоя език да го знам:) МЕРСИ МНОГО на госта и на Малка сладуранка :smt008

Valar
06-18-2007, 15:24
Ми освен да дойдеш у нас за едни уроци по ФРенски! :-D

SpAcE_LaDy
06-19-2007, 08:56
Xaxxa, ми май ще пропусна:)

SummeRLove08
06-20-2007, 13:31
[color=darkblue][b]Аз само искам да ти пожелая Bonne Chance защото отскоро го уча а ми се струва "зверски" труден. :? Иначе и аз го обичам. J'aime le fran

SpAcE_LaDy
06-20-2007, 15:56
Mi az go u4ih 2 meseca, no se naloji da spra i da se premestq v dr daskalo.. bez d go iskam.. i trqbva d zub italianski.. a iskam frenski i iskam d podnovq zubkaneto, 6ot i bez tva ve4e ni6to ne pomnq.. verno ne e lesno, no az za tiq 2 meseca razbrah dosta ne6ta.. pone ipsaneto i 4eteneto ne sa tolkova trudni, stiga d nau4i6 koi kombinacii ot bukvi kak se 4etat i pi6at est. :) z gramatikata nz mnogo..

Josefinne
06-20-2007, 17:03
Потърси за обяви в гугъл. Ето какво намерих аз:
:arrow: http://www.ekaterina-center.com/deca2.html
:arrow: http://www.jobs.bg/courses/16578
:arrow: http://nov-standart.com/aboutus.php

Успех!

In4iTu_
06-20-2007, 20:03
Френския Алианц...но не съм сигурна, че само с курсове ще го научиш, че и за 2 месеца..езикът е наистина труден, но пък е много хубав, няма да съжаляваш, ако почнеш, но трябва много да се стараеш и да си търпелива...