PDA

View Full Version : рожден ден



06-18-2007, 11:59
Здравейте!Често чета темите тук и ми се ще и аз да си излея болката.Ще започна направо.Движа се компания от 3 момчета и още 1момиче(аз съм момиче).Нямахме традиция да си подаряваме подаръци на рождени дни,но от рождения ден на едно от момчетата започнахме и ние.Март месец друго момче имаше рожден ден и него зарадвахме.Днес,обаче рожденичката съм аз.За тях се готвехме семици по-рано,а за мен никой не се сети.Трета година сме съученици и не можаха да запомнят пожнения ми ден до сега :smt013 :smt010 !!!Имах желание да ги поканя някъде,въпреки че другите не го бяха правили,но те съсипаха празника ми!Мислех,че са ми приятели,но явно на никой не му пука за мен! Набързо събраха по левче и ми купиха подарък от най-близкия магазин.За техните празници съм давала много повече пари и труд!Не ми е за парите,нито за труда,но все си мислех,че някой държи на мен! :smt010

Moderated by koalka
т.1 от Правилника!

pyx4eto
06-18-2007, 12:02
Мхм...еми много кофти...наистина...ама темата не е за тука.
А иначе кажи им как се чувстваш...

lady_bird
06-18-2007, 12:30
ako tova 6te te uspokoi i za men po4ti nikoi ne se seti :-D no na men ve4e prosto ne mi puka! :D

MaRiQnKa
06-18-2007, 15:57
Ми какво очакваш...момчета, та те не си спомнят какво са яли вчера, пък камо ли рожден ден да запомнят :smt005 :smt005 :smt005 Кво да ги прайш...такива са, ама според мен това не е повод да разваляш такова рядко и предполагам хубаво приятелство между момиче и момчета [-X :-k :P

NightSky
06-18-2007, 16:11
Не го приемай много навътре. Обясни им, че са те засегнали.

LilitoO
06-18-2007, 16:31
Не го приемай много навътре. Обясни им, че са те засегнали.

И все пак можеш да ги поканиш..те са ти приятели...поне да се надяваме че следващия път вече ще са запомнили!!!! :))

06-18-2007, 17:01
O milata i na moq klasa ni6to ne mi podari a 10 dena predi men e*ahti zora be6e za podaruka na edna! Ne se natujavai predpolagam vse pak durjat na teb mnogo prosto se slu4va da zabravi6 pokani gi ...moje da im stane malko guzno ili pone go napravi zabavno 4e da ne zabravqt dogodina ! ai priqtno prekarvane s koito i da e i happy birthday \:D/