PDA

View Full Version : Трици



UnaBletoLoVeU
06-18-2007, 12:16
Взех си трици за лице. Тъй като не съм ползвала до сега естествено се зачетох в " Начин на употреба" и там пише, че трябва да смеся част от триците със зехтин. Може да ви се стори тъпо, че питам, но все пак..вие така ли правите и не ви ли е мазно и гадно после?

zvezdichkaaa
06-18-2007, 17:52
Ми аз без зехтин,за6тото найстина ми се струва гадно.Аз карам на без другите как ги използват ве4е незнам.

06-18-2007, 18:13
kolko struvat i za kakvo slujat teq trici?

UnaBletoLoVeU
06-18-2007, 18:33
50 ст. и почистват лицето. Хмм аз пробвах със зехтин..не беше мазно..никак даже, обаче след като ги измия и после трябва добре да си измия лицето и със някакъв сапун за лице, защото иначе мирише на филийка с олио и шарена сол :D И още 1 въпрос..по колко пъти на ден трябва да се мие лицето с тея трици?

little-wild-lady
06-18-2007, 19:02
Един път на ден е напълно достатъчно,аз дори го правя през ден,понякога през два.

rali4ka91
06-18-2007, 19:12
50 ст. и почистват лицето. Хмм аз пробвах със зехтин..не беше мазно..никак даже, обаче след като ги измия и после трябва добре да си измия лицето и със някакъв сапун за лице, защото иначе мирише на филийка с олио и шарена сол :D И още 1 въпрос..по колко пъти на ден трябва да се мие лицето с тея трици?
Прави се 1-2 пъти в седмицата.Триците служат за олющване на мъртвите клетки от най-горния слой на кожата.Една клетка живее около 10тина дни.Така че "жуленето" на кожата всеки дене напълно безмислено, даже вредно защото нарушаваш структурата на живите клетки.

Ice_Queen_
06-19-2007, 07:11
1. трици
2. кисе
3. сипваш триците в кисето
4. намокряш
5. почваш да търкаш лицето си
6. отмиваш
7. крем за лице

charovnata_
06-19-2007, 07:40
na moite trici pishe systo che trqnva da se smesqt sys zehtin,no az vzimam malko ot tricite slagam c edna kapachka (no ne obiknovevena zashtoto ima rybcheta po koito ostava ot smesta)slagam malko voda dokato se poluchi gusta kacha namokrqm liceto i tyrkam s tqh i izmivam