PDA

View Full Version : poppers



06-18-2007, 12:21
izpolzvate li poppers po vreme na sex? kefi li vi

FelisDirus
06-18-2007, 15:37
Използвала съм. Въобще не ми действаше като афродизиак.
Едно и също е с него или без него..

06-19-2007, 08:58
Използвала съм. Въобще не ми действаше като афродизиак.
Едно и също е с него или без него..
eee ti si jelezen/jelezna...

FelisDirus
06-19-2007, 11:09
Използвала съм. Въобще не ми действаше като афродизиак.
Едно и също е с него или без него..
eee ti si jelezen/jelezna...


Бяхме се събрали с приятели и шмъркахме яко директно от шишенцето.

За секунди главата ти се пълни с кръв и почваш да се хилиш. Поне при нас ефектът беше такъв.

Но после въобще не съм усетила да действа като афродизиак, както веше казах.
Беше си забавно, де. :lol:

06-19-2007, 11:13
Попърс се използва при гейовете..а и не само да се разтвори ануса...Пробвала съм да го шмъркам като _Cuddly_ ама не като за сексуална цел,на един купон :P

06-19-2007, 12:08
Използвала съм. Въобще не ми действаше като афродизиак.
Едно и също е с него или без него..
eee ti si jelezen/jelezna...


Бяхме се събрали с приятели и шмъркахме яко директно от шишенцето.

За секунди главата ти се пълни с кръв и почваш да се хилиш. Поне при нас ефектът беше такъв.

Но после въобще не съм усетила да действа като афродизиак, както веше казах.
Беше си забавно, де. :lol:
to trqbva da e otvoreno blizo do teb dokato pravi6 sex za da ima efekt .. ne ot edno 6markane da te darji edin mesec...

FelisDirus
06-19-2007, 15:37
Използвала съм. Въобще не ми действаше като афродизиак.
Едно и също е с него или без него..
eee ti si jelezen/jelezna...


Бяхме се събрали с приятели и шмъркахме яко директно от шишенцето.

За секунди главата ти се пълни с кръв и почваш да се хилиш. Поне при нас ефектът беше такъв.

Но после въобще не съм усетила да действа като афродизиак, както веше казах.
Беше си забавно, де. :lol:
to trqbva da e otvoreno blizo do teb dokato pravi6 sex za da ima efekt .. ne ot edno 6markane da te darji edin mesec...


Пределно ясно ми е как се употребява. Не излизам от гората.

Просто констатирах как точно съм го използвала и какъв е бил ефектът в този случай.

ThePainIsReaL
06-19-2007, 15:40
Четох и в друг форум затова, но отзивите не бяха много добри. Надали ще си дам парите за такова нещо .. почти никой не беше кой знае колко доволен. Може би наистина трябва да е много наблизо по време на акта, за да има по-истински ефект.

06-19-2007, 18:28
Четох и в друг форум затова, но отзивите не бяха много добри. Надали ще си дам парите за такова нещо .. почти никой не беше кой знае колко доволен. Може би наистина трябва да е много наблизо по време на акта, за да има по-истински ефект.

Надявам се това да не си ти на снимката! :-D

poiuyt
11-28-2011, 16:53
Да, аз съм използвал и наистина ефекта е уникално добър. По принцип не трябва да се диша директно но аз на своя отговорност го дишам директно, защото ефекта е по бърз и силен. Използвам го от 3 години, но не съм пристрастен в смисъл че мога и без него. В Англия се използва постоянно в клубовете и дискотеките.. Продава се по секс магазините като този например от където си го купувам аз www(to4ka)sag-shop(to4ka)com Но не трябва да се злоупотребява, не по малко вреден е от цигари, алкохол, антибиотици и какви ли не други химикали...

granger
11-28-2011, 17:00
2007?

Sh@d0w
11-28-2011, 17:17
2007